Da li su vas vasi roditelji nekad "uhvatili" prilikom masturbiranja??

korisnik2007a

Ističe se
Poruka
2.326
Znaci,tema je bezvremena,iliti,neodredjena vremenom...Ljudi su i pre 1000 godina masturbirali,a ako ih bude,radice to i za hiljadu godina,mozda digitalnije...No,to nije pitanje..Pitanja su :

"Da li su vas roditelji nekada uhvatili da masturbirate?"
"Koliko puta"
"Ko vise,majka ili otac"
I nekako,najzanimljivije :
"Kako ste vi reagovali u toj situaciji?"

Jesam li originalan?:hahaha:
 
Evo,ja cu prvi da se ispovedim...Bilo je to pre dobrih desetak godina,mozda i vise..Naime,interneta za ili nije bilo,ili je bio uzasan,ali bilo je finih casopisa...I imao sam ih par.Zatvorio sam se u sobu da ucim,a roditelji su nesto navodno otisli do grada..Smestio sam casopise na sto,seo na stolicu,i "bacio se na posao"..Nedugo potom,moja vrata je otvorio otac,uletevsi unutra sa pitanjem :"Jer kod tebe kljuc".Ja kako sam cuo vrata,poskocio sam,udario,znate,u sto (bolelo je,al' sam cutao),a pola magazina sam pozatvarao,neki cak pali na pod...On je onda prisao,video magazine na stolu,rekao :"A,to..."Potapsao me po ramenu,osvrnuo se par puta,rekao :"Znaci imas kljuc?" i izleteo napolje.:)
 
Kad smo već kod škole,sad sam se setio mog prošlonedeljnog ispada na času.:rumenko:Bolela me je leva sisa(drug me krvnički steg'o na foru"5 mlečnih proizvoda")i na sred časa turizma ja se drpam(čitaj mesim)tražeći tačku gde me najviše boli.Gledam ja ka tabli da bi prestao kad se profanka(inače mlada,vrhunskog izgleda)okrene al' j*bi ga,zbog vandala iz zadnje klupe se okrenu dok pukneš prstima.Da ste samo videli kako joj na meni zastade pogled dok piljim u nju i hvatam se za sisu...:rotf:





P.S.Nikad me nisu uhvatili...Al' verovatno znaju i boli ih kobas.
 
Kad smo već kod škole,sad sam se setio mog prošlonedeljnog ispada na času.:rumenko:Bolela me je leva sisa(drug me krvnički steg'o na foru"5 mlečnih proizvoda")i na sred časa turizma ja se drpam(čitaj mesim)tražeći tačku gde me najviše boli.Gledam ja ka tabli da bi prestao kad se profanka(inače mlada,vrhunskog izgleda)okrene al' j*bi ga,zbog vandala iz zadnje klupe se okrenu dok pukneš prstima.Da ste samo videli kako joj na meni zastade pogled dok piljim u nju i hvatam se za sisu...:rotf:





P.S.Nikad me nisu uhvatili...Al' verovatno znaju i boli ih kobas.

:hahaha: mozda te jedan dan zadrzi na ''dopunskoj'' samo tebe....:per:
:mrgreen:
 

Back
Top