Obavestenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 73786

Domaćin
Poruka
3.395
Na radost mnogih,odlucio sam da se povucem sa foruma.Svako dobro vam zeli Lazar-Spasa Erazmo.




Odluka o povlacenju je licna.Niko nije kriv za ovo.Budite mi dobri i cuvajte se.Voleo bih,da krstarica ponovo bude normalno mesto za caskanje.Ako to ponovo postane,vraticu se.CAO.




S'POSTOVANJEM.



LJUBI VAS VAS DRUGAR.:heart:
 
Da budemo malo konstruktivni.
Predlazem na forumu bude jedna tema tipa "dobrodosli, zelje, cestitke, pozdravi" gde bi se svako nov na forumu sa jednim postom predstavio svima i tek onda poceo sa postovanjem na ostalim temama, a i za one koji se oprastaju.
 
911s [SK];11709090:
Da budemo malo konstruktivni.
Predlazem na forumu bude jedna tema tipa "dobrodosli, zelje, cestitke, pozdravi" gde bi se svako nov na forumu sa jednim postom predstavio svima i tek onda poceo sa postovanjem na ostalim temama, a i za one koji se oprastaju.

oo...moze..ja sam za.....
Caoooo erazmo......nek je sa srecom....
 
Hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihiihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi....


Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah


Hohohohohohohohohohohohohohohoohohohohohohohohoohohohohohoohohhoohohohohoh
 
ako ovaj lazar ne dobije ban, nece niko

zipa ovo alo


Hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi hihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihiihihihihi hihihihihihihihihihihihihihihihihi....


Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha hahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah


Hohohohohohohohohohohohohohohoohohohohohohohohooho hohohohoohohhoohohohohoh
 
911s [SK];11709090:
Da budemo malo konstruktivni.
Predlazem na forumu bude jedna tema tipa "dobrodosli, zelje, cestitke, pozdravi" gde bi se svako nov na forumu sa jednim postom predstavio svima i tek onda poceo sa postovanjem na ostalim temama, a i za one koji se oprastaju.

ajde :ok:
 
Who gives a damn...?
ie2ypw.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top