DA LI JE BOLJE..

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
330.549
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..

od tih opcija ne valja nijedna ako ti je stalo :(
a ako ti nije stalo onda svejedno.. :neutral:

mogu otici bez ijedne rechi prosto nestati ali opet nije kao da nista nije bilo jer cesce je bilo svasta a da se to razlozi treba prodje neko vreme
 
pa ako te boli uvo, onda je bolje biti ostavljen..lepo ti ucini uslugu..
a ako ti je stalo, opet je bolje biti ostavljen jer boli ko djavo kad moras da ostavis nekog do koga ti je stalo..
definitivno, biti ostavljen..
ako si u pasivno-tragicnoj fazi nesposoban da se suocis sa svojim emocijama i potrebama, pa ti lakse da neko drugi resava tvoje nedoumice..
ako si normalan, ostaviti. naravno.
uvek bolje biti radni glagol, nego trpni.
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..

Uf,oduvek sam mrzela rastanke.I kad su me ostavljali i kad sam ostavljala uvek je to bilo sa nekom dozom tuge.
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..

Sve tri opcije su veoma bolne...:sad2:

Ostaviti > Možda uz mišljenje da će nam biti lakše, kao, manje ćemo patiti...

Biti ostavljen > E, tek to boli...

Bez i jedne reči otići > Ili zaista nema šta da se kaže više ili ne praviti još tragaičniji THE END...

Sve u svemu, tuga je tuga...:sad2:

 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..

Ne valja ni jedno od to troje, ali je ipak bolje nego tavoriti u vezi bez budućnosti, gledati kako umire i truli iznutra.
Ako već dodje do rastanka, onda nije mnogo bitno ko je koga ostavio, osim što je sujeta onog koji je prvi rekao "zbogom" u možda malo boljem stanju. :neutral: Gorak ukus bude uglavnom jednako raporedjen na oboje.
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..


Ne znam. Ni jedna devojka me nije ostavila cetiri ipo godine, samo sam ja ostavljao. Sto je najgore, patio sam kada ostavim... Bolesno, bio sam u situacijama da ne mogu ni sa njom, ni bez nje. Tipa ne mogu vise, raskinem, a posle malo vremena skicim za njom, vratim je, posle nekog vremena raskinem opet i to je kraj. Nisam ih vracao vise od dva puta...
 

Back
Top