viktimizacija slabih

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jelenced

Aktivan član
Poruka
1.719
Nabasah na temu : beograd beogradjanima, pa procitah ( i sada vec obrisane postove, nepravedno banovanih), pa ne mogu da oteram los utisak.

Osoba banovana zato sto je moderatoru( koji u postu kuka sta ce njegova deca od ne-beogradjana koji mu okupirase grad), odgovorila na post :dontunderstand:, obrisani su cak i odgovor na drugi post, koji sam ja ponovo poslala a sada citiram da vidite:
"Citat:
Original postavio Strela
Сами смо криви. Ретко кад Београђани помажу једни другима, и кад је посао у питању, и кад су неки комунални проблеми у питању, и везе за лекара... док се ови придошли држе компактно. И то није проблем од јуче, то је јако стара прича.



opste je poznato da su beogradjani ti koji sve zavrsavaju preko veza, pocev od policije( papirologija razna), preko zdravstva, da ne spominjem upis u skole i fakultete( od beogradjana sam prvi i poslednji put cula- bio bi upisan i da se ne pojavim na prijemnom ) bajka o kompaktonsti je samo to- bajka

neko spomenu i jos: da je dodjosima mnogo lakse zavriti fakultet - sto bi bilo komicno, da nije tragicno "

Zar je moguce da smo toliko jadni, da cim imamo malo moci postanemo osioni, nadobudni... Napadaju u temi pridoslice, oni obuzeli mesta u skolama, obdanistima.. njima sve na tanjiru, ispiti, zaposlenja :eek:... sto je realno smesno nezrela i glupa tvrdnja!!! Ali, ti postovi su ostali, a postovi koji negiraju gore pomenuto- obrisani od postavljaca teme, koji je i moderator.
Dokle napadanje i okrivljavanje najslabijih za sopstvene probleme!?! Istresu se na njima, niko im nista ne moze- pa im super :roll:
Imate li vi neko misljenje?
 
Nabasah na temu : beograd beogradjanima, pa procitah ( i sada vec obrisane postove, nepravedno banovanih), pa ne mogu da oteram los utisak.

Osoba banovana zato sto je moderatoru( koji u postu kuka sta ce njegova deca od ne-beogradjana koji mu okupirase grad), odgovorila na post :dontunderstand:, obrisani su cak i odgovor na drugi post, koji sam ja ponovo poslala a sada citiram da vidite:
"Citat:
Original postavio Strela
Сами смо криви. Ретко кад Београђани помажу једни другима, и кад је посао у питању, и кад су неки комунални проблеми у питању, и везе за лекара... док се ови придошли држе компактно. И то није проблем од јуче, то је јако стара прича.[/FON

opste je poznato da su beogradjani ti koji sve zavrsavaju preko veza, pocev od policije( papirologija razna), preko zdravstva, da ne spominjem upis u skole i fakultete( od beogradjana sam prvi i poslednji put cula- bio bi upisan i da se ne pojavim na prijemnom ) bajka o kompaktonsti je samo to- bajka

neko spomenu i jos: da je dodjosima mnogo lakse zavriti fakultet - sto bi bilo komicno, da nije tragicno "

Zar je moguce da smo toliko jadni, da cim imamo malo moci postanemo osioni, nadobudni... Napadaju u temi pridoslice, oni obuzeli mesta u skolama, obdanistima.. njima sve na tanjiru, ispiti, zaposlenja :eek:... sto je realno smesno nezrela i glupa tvrdnja!!! Ali, ti postovi su ostali, a postovi koji negiraju gore pomenuto- obrisani od postavljaca teme, koji je i moderator.
Dokle napadanje i okrivljavanje najslabijih za sopstvene probleme!?! Istresu se na njima, niko im nista ne moze- pa im super :roll:
Imate li vi neko misljenje?


Imam misljenje bezobrazluk i bruka, jedina tema na kojoj sam se svadjala i raspravljala jer ne mogu da verujem da razumni ljudi veruju u takve nerazumne podele. Vrhunski bezobrazluk. Uobrazenost, bahatost i nadmenost, osobine koje zaista ne trpim kod ljudi. Pobegla sam sa te teme jer bih u protivnom pobegla sa citavog foruma
 
Ako niste cist potomak osnivaca istog, sta uopste trazite u Beogradu?

:cmok2:

ee, ma bilo bi to ok, ali- lakse je studiranje onima koji nisu iz Bg-a, oni zauzeli sva radna mesta, drze se zajedno, jadni bg-djani ne znaju sta ce ostati za njihovu decu :eek:
zasto imaju toliku potrebu da za svoje neuspehe okrive one koji su najmanje krivi, a svaki pokusaj normalne komunikacije zaustavljaju- brisanjem, banovanjem
zar je to jedini nacin- gaziti slabe( dosta postova se odnosilo na izbeglice iz BiH i Cro: "vratite se odakle ste dosli!!!").

taj jadni student bez mamine kuhinje, dzeparca, vecina ih je radilo paralelno sa studijama- a sada ih jos napadaju da su zauzeli grad, radna mesta i obdanista!!!

autor teme je naspisao da je tema pocela kao zabavna, ali njegove izjave na temi su :spam::spam:
 
i ja mislim da tema ide na politiku,tu ce da je razvuku na bar 15 strana,a ovde ce da zakljucaju jer smo neozbiljne
mene bas briga sta kazu,nikad se niko nije usudio to da mi kaze u oci,verovatno jer moje prisustvo ulepsava beograd,i bilo koji grad u kojem se pojavim :manikir:
 
i ja mislim da tema ide na politiku,tu ce da je razvuku na bar 15 strana,a ovde ce da zakljucaju jer smo neozbiljne
mene bas briga sta kazu,nikad se niko nije usudio to da mi kaze u oci,verovatno jer moje prisustvo ulepsava beograd,i bilo koji grad u kojem se pojavim :manikir

a onda ce sa politike da je bace na beograd ko ping pong lopticu, sto u poslednje vreme rade :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top