Рачуновођа ХРТа од Кустурице тражио азил

СУНЦЕ

Primećen član
Banovan
Poruka
555
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...ijuna-kuna-od-mene-je-trazio-azil/459036.aspx

Kusturica: Računovođa koji je HRT-u ukrao 1,5 milijuna kuna od mene je tražio azil!

kusturicasnaslovnavijesti.jpg


ARTUR KOSANOVIĆ, računovođa sa HRT-a koji je pobjegao u BiH ravno iz svog ureda na Prisavlju nakon što su revizori otkrili da nema pokriće za milijun i pol kuna na koje je potpisao virmane, navodno je nakon svog bijega nazvao redatelja Emira Kusturicu i od njega zatražio azil u njegovom etno selu Drvengrad!

Odbjegli računovođa tražio azil samo dva dana nakon što je Kusturica izbacio Stankovića

Kusturica je to ispričao u razgovoru za srpski tabloid Kurir, čijem novinaru je kazao da ga je nazvao muškarac koji se predstavio kao Kosanović i zatražio azil. "Nisam imao načina da provjerim je li to stvarno taj Kosanović. Iskreno, neću ni provjeravati jer se ne želim i dalje uključivati u tu priču", rekao je Kusturica i dodao kako ne može biti siguran da ga netko ne pokušava namjerno prevariti s obzirom da je samo dva dana ranije iz Drvengrada potjerao HRT-ovog novinara Aleksandra Stankovića.

Kusturica je, podsjećamo, trebao danas biti gost emisije "Nedjeljom u 2", ali razgovor sa Stankovićem je prekinuo nakon samo dvadesetak minuta, isprovociran pitanjima popularnog voditelja. Stanković je nakon toga ispričao i kako mu je Kusturica ukrao snimljeni materijal, nakon čega je redatelj kontrirao izjavom da je Stanković snimku ostavio jer je odlazio u žurbi, te dodao kako mu ju je on spreman vratiti.

"Ne želim se miješati u njihove interne stvari, ali spreman sam pomoći svim ljudima koji su u stvarnoj nevolji"

"Nisam mogao provjeriti da li netko 'tjera šegu' sa mnom pošto sam Stankovića i ekipu HRT-a zamolio da odu sa Mećavnika. Odmah nakon toga je taj čovjek nazvao i pitao me može li doći u Drvengrad. Odgovorio sam mu da se ja ne želim miješati u njihove interne stvari, ali da sam spreman pomoći svim ljudima koji su u stvarnoj nevolji", kaže Kusturica.

Kosanović je, podsjećamo, revizore na Prisavlju zamolio da pričekaju samo nekoliko minuta da im donese potrebne dokumente, nakon čega je pobjegao iz zgrade i odjurio prema granici s BiH. "Revizorska ekipa je uzbunila nadležne jer je shvatila da nešto nije u redu. Računovođa Kosanović javio se iz Bosne i Hercegovine i poručio da, ako bude krivično gonjen, sigurno za to neće odgovarati sam", prenosi Kurir detalje iz priopćenja HRT-a.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa jeste li dali azil čovjeku?

Ja iskreno podržavam svakog ko želi preseliti u Srbiju, čak bih mu i pomogao.
takodjer, pogotovo ako je pripadnik srpske manjine kao gore spomenuti računovodja!

KRIVO !!! :rtfm:
:arrow: PRVO nek vrati šta je ukrao
:arrow: DRUGO nek odsluži zatvorsku kaznu za gospodarski/privredni kriminal
i tek onda nek ide ako gde hoće (ako mu je to želja) :rtfm:



isto važi i za sve ostale lopove, lopurde, dilere, ratne zločince, ubice, silovatelje i pedofile...a ne da si izvade BiH pasoš i/ili srbijanski i tako zaobiđe hrvatsko pravosuđe i kaznu za počinjeni zločin il prekršaj:rtfm:

ko što onomad onaj ratni zločinac iz Osijaka (Glavaš) utekao u BiH ...il onaj korumpirani doktor iz Rijeke...itd itd... primera je mnogo i nije samo da iz Hrvatske beže...da izbegnu kaznu nego i iz drugih banana plemepublika ovog regiona...a samo zato jer ih zakon u tim bananaplemepublikama štiti "zakon" o neizručenju...."divote" li :roll:

još jedan razlog (u moru razloga) zašto smo trebaliipak ostati jedna država da ovu zločinačko-korumpirano-tajkunsko-pedofilsko-dilersku $toku imamo "na okupu" i da završe gde im je mesto :arrow: u zatvoru:eek:
:think:


sa ovim mojim postom bi se svaki normalan i civiliziran čovek trebao složiti pa bio Hrvat, Srbin, Musliman, Slovenac, Crnogorac, Albanac, Kurd, Čerkez ...:idea:
 
KRIVO !!! :rtfm:
:arrow: PRVO nek vrati šta je ukrao
:arrow: DRUGO nek odsluži zatvorsku kaznu za gospodarski/privredni kriminal
i tek onda nek ide ako gde hoće (ako mu je to želja) :rtfm:



sa ovim mojim postom bi se svaki normalan i civiliziran čovek trebao složiti pa bio Hrvat, Srbin, Musliman, Slovenac, Crnogorac, Albanac, Kurd, Čerkez ...:idea:[/U]
[/COLOR]
Pa evo,ja se slažem ali mislim da se većina tvojih zemljaka patriota neće složiti.:hahaha:
 
KRIVO !!! :rtfm:
:arrow: PRVO nek vrati šta je ukrao
:arrow: DRUGO nek odsluži zatvorsku kaznu za gospodarski/privredni kriminal
i tek onda nek ide ako gde hoće (ako mu je to želja) :rtfm:



isto važi i za sve ostale lopove, lopurde, dilere, ratne zločince, ubice, silovatelje i pedofile...a ne da si izvade BiH pasoš i/ili srbijanski i tako zaobiđe hrvatsko pravosuđe i kaznu za počinjeni zločin il prekršaj:rtfm:

ko što onomad onaj ratni zločinac iz Osijaka (Glavaš) utekao u BiH ...il onaj korumpirani doktor iz Rijeke...itd itd... primera je mnogo i nije samo da iz Hrvatske beže...da izbegnu kaznu nego i iz drugih banana plemepublika ovog regiona...a samo zato jer ih zakon u tim bananaplemepublikama štiti "zakon" o neizručenju...."divote" li :roll:

još jedan razlog (u moru razloga) zašto smo trebaliipak ostati jedna država da ovu zločinačko-korumpirano-tajkunsko-pedofilsko-dilersku $toku imamo "na okupu" i da završe gde im je mesto :arrow: u zatvoru:eek:
:think:


sa ovim mojim postom bi se svaki normalan i civiliziran čovek trebao složiti pa bio Hrvat, Srbin, Musliman, Slovenac, Crnogorac, Albanac, Kurd, Čerkez ...:idea:
, zato i "trazi" azil da bi izbegao kaznu i robiju zbog lopovluka , tako da ukoliko bi ga strpali gde mu je mesto onda sigurno ne bi hteo da se seli u Srbiju ,jer ne bi imao razloga .
mada je pitanje dal je ova vbest istinita posto je Index na nivou izmedju Kurira i Skandala po izvorima informacija :mrgreen:
 
KRIVO !!! :rtfm:
:arrow: PRVO nek vrati šta je ukrao
:arrow: DRUGO nek odsluži zatvorsku kaznu za gospodarski/privredni kriminal
i tek onda nek ide ako gde hoće (ako mu je to želja) :rtfm:


Sudskom ovrhom, pljenidbom i prodajom na dražbi njegove imovine nadoknadilo bi se što je ukrao. ;)
[isto važi i za sve ostale lopove, lopurde, dilere, ratne zločince, ubice, silovatelje i pedofile...a ne da si izvade BiH pasoš i/ili srbijanski i tako zaobiđe hrvatsko pravosuđe i kaznu za počinjeni zločin il prekršaj:rtfm:

ko što onomad onaj ratni zločinac iz Osijaka (Glavaš) utekao u BiH ...il onaj korumpirani doktor iz Rijeke...itd itd... primera je mnogo i nije samo da iz Hrvatske beže...da izbegnu kaznu nego i iz drugih banana plemepublika ovog regiona...a samo zato jer ih zakon u tim bananaplemepublikama štiti "zakon" o neizručenju...."divote" li

Nije to zakon, nego odredba iz Ustava. Hrvatska ima potpuno istu odrednicu o neizručenju svojih državljana u svom Ustavu kao i BiH ili Srbija. U Hrvatsku se recimo jedan Ante Jelavić sklonio mnogo prije nego što se Glavaš sklonio u BiH.

Dakle, da bi se to ostvarilo, Hrvatska bi morala mijenjati Ustav - a to će teško ići.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Из Хрватске нам углавном долази зло тако да један књиговођа лопов мање више

Јесте у праву си.
И црни облаци кад долазе из правца Хрватске, пада или лед или гофна.....
Чешће ово друго.....
:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top