Najkvalitetniji TNG?

Ovi iz Sat-a testirali, tu je Ataco najbolje prošao.

:hahaha: Taj Atako je firma koja duguje 22 miliona evra,ali je "vlasnik" na visokom polozaju (citaj politicar) tako da je "kupljeno vreme" u emisiji Mirka Nemirka dobro iskorisceno... ;) Cista propaganda...

trenutno,MOL ima najkvalitetniji gas,OMV je medju zadnjima jer sve isporuke uzimaju u InterGas-u iz Mladenovca koji ima svoju mesaonu,i kvalitet gasa im je nikakav...(na ustrb zarade idu na kolicinu)... ;)
EuroGas i MBGas OIL imaju solidan gas...
@ drakcekv posto vidim da si iz KVa,Sponit u Kovacima ima odlican gas(doprema se najcesce iz HIPOL-a u Odzacima a doteruje StandardGas...)
Kod raznorazih privatnika nisam upucen jer ne znam ko im dovozi gas... ;) a,da,KnezGAs takodje ima odlican kvalitet(cini mi se da i oni imaju svoju mesaonu ali nisam siguran :rumenko: )...
 
:hahaha: Taj Atako je firma koja duguje 22 miliona evra,ali je "vlasnik" na visokom polozaju (citaj politicar) tako da je "kupljeno vreme" u emisiji Mirka Nemirka dobro iskorisceno... ;) Cista propaganda...

trenutno,MOL ima najkvalitetniji gas,OMV je medju zadnjima jer sve isporuke uzimaju u InterGas-u iz Mladenovca koji ima svoju mesaonu,i kvalitet gasa im je nikakav...(na ustrb zarade idu na kolicinu)... ;)
EuroGas i MBGas OIL imaju solidan gas...
@ drakcekv posto vidim da si iz KVa,Sponit u Kovacima ima odlican gas(doprema se najcesce iz HIPOL-a u Odzacima a doteruje StandardGas...)
Kod raznorazih privatnika nisam upucen jer ne znam ko im dovozi gas... ;) a,da,KnezGAs takodje ima odlican kvalitet(cini mi se da i oni imaju svoju mesaonu ali nisam siguran :rumenko: )...

I ja sam ubedjen za MOL... stvarno sam sipao na mnogim pumpama, ali od kad sipam na MOLu, ne menjam vise uzaludno delove, misleci da su crkli... kablovi, svecice, kapa,ruka...
 
Hvala za informaciu TheWickerMan, poslučaću te. I moja iskustva do sad kažu da je MOL br. 1 ali nisma u potpunosti siguran jer nikako da procenim po ponačanju auta šta je u pitanju a i potrošnju je teško tačno utvrditi...
 
Moje iskustvo će najviše odgovarati vozačima iz Beograda, ali i gostima na proputovanju. Od kad sam ugradio sistem (pre 4-5 godina)probao sam na raznim pumpama. Redosled po kvalitetu je ovakav:
Ubedljivo najgori OMV, nešto bolji NIS, zatim MOL, Lika sistem, a ubedljivo najbolji na pumpi Centar Boban u Dunavskoj ulici. Poznajem vlasnika i personal i znam da toče plin isključivo uvezen iz Mađarske. Da ne bude reklama, sa istim punjenjem pređem 50- 80 kilometara više, a razlika se oseti već po zvuku motora posle punjenja.
 
911s [SK];11704590:
Već mesecima sipam na OMV-u kod FON-a, nemam primedbi, čak mi njihov plin najmanje troši.
Kad sipam u MOL-u na autoputu kod Braće Jerković uvek mi najviše troši. :confused:


Dok sam vozio na plin, najbolje mi se auto ponasao kada sipam MOL-ov (plin). Najmanja potrosnja najbolje vuce...jedini problem je bio sto do pre mesec dana nisu imali u Beogradu pumpu koja toci plin. Najbliza je bila negde ka Pancevu.
Stefane, gde si ti nasao MOL na Jerkovicu koji puni plin? :confused:

e...da, ubedljivo najgori plin sam sipao na EKO pumpi na auto-putu....
 

Back
Top