Da li zna neko gde se mogu kupiti diskovi klasicne muzike!?

azazel voland:
Ima na Krstarici (pod mali oglasi Audio...) neko ko prodaje klasiku. Ima i web site. Nije los izbor, barem sto se mene tice, a za tebe ne znam... Probaj da nadjes taj oglas. User name je prestissimo. Cao! :D [/
quote]
e hvala :D ,imaju velik izbor samo ne znam da li se moze naruciti jer je sajt jos u izgradnji ,ipak eto neke nade posto je izbor stvarno odlican :D
 
jagodica:
pa imash u cd radnjama ? ima u mamutu i u onim hi fi centrima..evo mogu i ja da ti rezem nesto ali mi daj disk :) imam bash nekog baha u kompu pa ako ti treba kompilacija..
e u stvari ne mogu da ti rezem mrzi me

u cd radnjama imaju uvek iste diskove ,komercijalnu klasiku, losa izvodjenja u obliku kompilacije ,ja trazim izdanja vrhunskih izvodjenja "Deutsche Grammophon","Emi","DECCA" itd. ipak hvala ti :) i za zelju da mi narezes :) :)
 
Fausta,budući da si iz Beograda i da sigurno živiš tamo,nije neka teškoća doći do kompakt-diskova klasične muzike.Broj prodavnica zasigurno je najveći u zemlji,a kao svoju preporuku,dajem ti muzičku kuću RTS u Makedonskoj ulici.I ja sam je ranijih godina dosta posećivao i nabavljao za svoju veliku kolekciju najbolja domaća i svetska izdanja. :idea:

P.S. A ideš li na koncerte klasične muzike? :?
 
Loengrin:
Fausta,budući da si iz Beograda i da sigurno živiš tamo,nije neka teškoća doći do kompakt-diskova klasične muzike.Broj prodavnica zasigurno je najveći u zemlji,a kao svoju preporuku,dajem ti muzičku kuću RTS u Makedonskoj ulici.I ja sam je ranijih godina dosta posećivao i nabavljao za svoju veliku kolekciju najbolja domaća i svetska izdanja. :idea:

P.S. A ideš li na koncerte klasične muzike? :?

Drago mi je da si ranijih godina nabavljao ,nadam se da si do sad prevazisao RTS izdanja i da posecujes samo odabrane koncerte klasicne muzike .
 
introitus:
Fausta:
u cd radnjama imaju uvek iste diskove ,komercijalnu klasiku, losa izvodjenja u obliku kompilacije ,ja trazim izdanja vrhunskih izvodjenja "Deutsche Grammophon","Emi","DECCA" itd. ipak hvala ti :) i za zelju da mi narezes :) :)

Napisah da imam takve produkcije, sta te zanima?

Imas originalne diskove a meni ako trebaju simfonije Cajkovskog treba da dam 120e za cetiri diska tako da...
 
Fausta:
Loengrin:
Fausta,budući da si iz Beograda i da sigurno živiš tamo,nije neka teškoća doći do kompakt-diskova klasične muzike.Broj prodavnica zasigurno je najveći u zemlji,a kao svoju preporuku,dajem ti muzičku kuću RTS u Makedonskoj ulici.I ja sam je ranijih godina dosta posećivao i nabavljao za svoju veliku kolekciju najbolja domaća i svetska izdanja. :idea:

P.S. A ideš li na koncerte klasične muzike? :?

Drago mi je da si ranijih godina nabavljao ,nadam se da si do sad prevazisao RTS izdanja i da posecujes samo odabrane koncerte klasicne muzike .

Tako je,Fausta,popuno si u pravu. Čak i kupovina CD-a,meni je postala ponešto prevaziđena. :lol:

Tako je to kad do tančina izgradiš muzički ukus. 8)
 
treba mi clasicna muzika na cd Mozzart ili Van Bettoven a ako mozete da mi date sajt pa da vidim
Торенти су најбоља варијанта, нарочито за комплетне опусе (ја тако скинух пре пар година целокупног Моцарта, 40 ГБ), мада има и гомила сајтова за скидање појединачних албума. На пример, www.svimarsnaples.com, www.rapidserbia.com
 

Back
Top