Bojan Pajtić novi balkanski knez - liči li vam to na to ???

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
ljudi voleo bih da gresim...ali..??? cini mi se da bojan pajtic vidi sebe kao novog kneza na teritoriji srbije i balkana...cini mi se da je jedan od retko prefriganih politicara u srbiji...pronicljiv,proracunat,dovoljno odlucan do umerene drskosti...vesto je iskoristio pripadnost DS-u i njenu podrsku da bi dosao do cilja...da li se jos nekom cini ovo ili samo meni ???
 
pa ima tu neke istine , posto je Pajtic jako ojacao u zadnje vreme , a sada je uspeo i da progura statut za koji se mislilo da nikad nece biti usvojen , a vidi se i po tom da mnogi iz samog DS-a u Beogradu vec duze vreme bezuspesno pokusavaju da mu skinu glavu ... sa druge strane on i nema bas neke ogromne nadleznosti sto se tice samog polozaja pokrajne u Srbiji , al ce posle statuta biti sigurno medju najuticajnim politicarima u Srbiji , osim ako ga ne skinu na predstojecoj skupstini DS-a sto je malo verovatno
 
Nažalost,on je samo jedan mali aparatčik iz vladajuće partije.Samo jedan iz gomile pravnika i ekonomista koji ne trebaju Srbiji.

pa mozda je na vreme uvideo da ne treba srbiji...pa ko veli da sebe ugradi u neophodnu potrebu vojvodine za njim...tako sto ce je dovesti do nezavisnosti ili na korak do nezavisnosti...i naravno sa sobom na celu---i to kao vojvoda ili knez...ako uspe moze da bira...
 
pa mozda je na vreme uvideo da ne treba srbiji...pa ko veli da sebe ugradi u neophodnu potrebu vojvodine za njim...tako sto ce je dovesti do nezavisnosti ili na korak do nezavisnosti...i naravno sa sobom na celu---i to kao vojvoda ili knez...ako uspe moze da bira...
Biće da je tako.Guraju ga isti takvi nesposobni i nepotrebni kao on.
 
pa ima tu neke istine , posto je Pajtic jako ojacao u zadnje vreme , a sada je uspeo i da progura statut za koji se mislilo da nikad nece biti usvojen , a vidi se i po tom da mnogi iz samog DS-a u Beogradu vec duze vreme bezuspesno pokusavaju da mu skinu glavu ... sa druge strane on i nema bas neke ogromne nadleznosti sto se tice samog polozaja pokrajne u Srbiji , al ce posle statuta biti sigurno medju najuticajnim politicarima u Srbiji , osim ako ga ne skinu na predstojecoj skupstini DS-a sto je malo verovatno

pa iam covek sa cim da trguje---a ocito zna i da uceni kad treba....ko je jos u srbiji izdejstvovao onakvu podelu para od privatizacije kao sto je on za vojvodinu...zar nije i tad bila ucena po sredi..???
 
Pajtić je pogrešio što je lagao za Arnerićku, da je video karte i račune za taxi ili ne znam više koju gluposti, umesto da se umirio i da se ne bruka
inače je čovek koga sretneš na Keju, u megamarketu potpuno normalno i opušteno, kao asistent na faxu vrlo korektan, čak šta više

a dosta govori o tome kad nekome lepe etiketu da je p*der, jer bolje nemaju

inače, da je bilo pravedno, on je trebao biti premijer Srbije, ali Bota i njegova sujeta su čudo, pa se tu našao Mirko-kafe kuvarica
 
ljudi voleo bih da gresim...ali..??? cini mi se da bojan pajtic vidi sebe kao novog kneza na teritoriji srbije i balkana...cini mi se da je jedan od retko prefriganih politicara u srbiji...pronicljiv,proracunat,dovoljno odlucan do umerene drskosti...vesto je iskoristio pripadnost DS-u i njenu podrsku da bi dosao do cilja...da li se jos nekom cini ovo ili samo meni ???

ovo boldovano mi nekako ne ide u glavu. jel more objašnjenje:mrgreen:
 
pa mozda je na vreme uvideo da ne treba srbiji...pa ko veli da sebe ugradi u neophodnu potrebu vojvodine za njim...tako sto ce je dovesti do nezavisnosti ili na korak do nezavisnosti...i naravno sa sobom na celu---i to kao vojvoda ili knez...ako uspe moze da bira...

Ma meni vise nekako lici na buduceg pukovnika...mislim pucice ko petarda bre !
 
pa vidi sebe kao novog kneza vojvodine kad se odcepi..kao sto su imali iste ambicije predsednici bivsih republika SFRJ...jel sad malo jasnije..???

a da li ti stvarno misliš da će Vojvodia da se odcepi i da se stvara neka samostalna država na čelu sa bojanom Pajtićem
ili da obrnem, pošto je u Vojvodini 70% Srba, da li misliš da će ti Srbi da na to pristanu, ili da ima toliko seperatizma koji će to da pokrene?
ili da obrnem još malo, da li misliš da je, ako je to i tako neko rešio (zapad ili ko već), neka odredba u Statutu prepreka tome..tipa Vojvodina je neodvojivi deo Srbije ili Novi Sad je administrativni centar?
 

Back
Top