A gde je Deda Mraz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Sta biste voleli da vam Deda Mraz ili popularno kod dece uslovljeno preteranim gledanjem novogodisnjih i bozicnih americkih filmova Santa Klauz, stavi ispod jelke ove godine?
Ja bih volela jedan manji lcd za moju sobu da ga fiksiram u gornjem uglu zida, ko sto sam vidla u jednom casopisu nedavno, vaucer za zimovanje na Julijskim Alpima i eduardkona.
A vi?
 
Koliko ti imas godina?, kad verujes u Deda Mraza Santa Claus ili kako se vec naziva.
Sto pre deci objasnite da doticni NE postoji bice im mnogo lakse. Kasnije se stvore psiholoski problem kod same dece zive sa roditeljima koja ih lazu a sve pod nekakvim izgovorima da ne treba lagati, da laganje nije lepo i ruzno, naravno sa jednom jedinom lazi decu kad odrastu zbunite i pocnete da iznosite glupe argumente da je to bila sala dok su bila mala da se nekako zabave.
A za prodavnice koje se bave marketingom naravno da je jedan jako jednostavan trik i svake godine se ljudi pecaju samo da im nekako porast prodaja. I pored tako zvane ekonosmske krize cini mi s da ce i ove godine biti gobalno ludilo nepostojeceg lika.
Naravno da bih deci objasnio da doticni ne postoji
 
mcLaren%20f1%201.jpg


VELIKA-JAHTA-U-LUCI.jpg


slika-gomila-para-203678x400.jpg
:lol:
 
Koliko ti imas godina?, kad verujes u Deda Mraza Santa Claus ili kako se vec naziva.
Sto pre deci objasnite da doticni NE postoji bice im mnogo lakse. Kasnije se stvore psiholoski problem kod same dece zive sa roditeljima koja ih lazu a sve pod nekakvim izgovorima da ne treba lagati, da laganje nije lepo i ruzno, naravno sa jednom jedinom lazi decu kad odrastu zbunite i pocnete da iznosite glupe argumente da je to bila sala dok su bila mala da se nekako zabave.
A za prodavnice koje se bave marketingom naravno da je jedan jako jednostavan trik i svake godine se ljudi pecaju samo da im nekako porast prodaja. I pored tako zvane ekonosmske krize cini mi s da ce i ove godine biti gobalno ludilo nepostojeceg lika.
Naravno da bih deci objasnio da doticni ne postoji

ae se ubi.
ili se vrati na politika pdf.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top