Imam problemcinu!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Devilishgirl

Poznat
Banovan
Poruka
8.271
:cry:

:cry: :cry: Postovani forumasi( :P )

Resila sam da otvorim srce i dusu...dragi moji :P

Da li je moguce da mi je decko trudan :cry: ili me vara :evil: .. :cry:

:roll: problem je u tome sto u razmaku od 2 (i slovima dva) dana njegov apetit za sexom je drasticno opao :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

naime, pre ta dva dana vodili smo ljubav sedam (i brojem 7) puta a sinoc :shock: svega 3 (i na engleskom three) puta.... :cry:

kada sam ga pitala zasto slegnuo je ramenima i rekao "ostavi me bre vi'is da sam mrtav konj".... :cry: ... a pustila sam ga da odspava, prilika koju on nije iskoristio pravdajuci se da je cak previse umoran da spava, da ga bole jaja, da mu se ppiski, prdi, podriguje i slicno :roll: .... shit bre u mojoj wc solji.... :cry:

pitam vas da li je neko imao slican problem, tj da li ja paranoisem da me vara i/ili da je trudan i/ili je u pitanju nesto trece :cry:

:roll:
 
Kada god pitaš ljude: Kaži jedan broj od 1-10 ...
90% ljudi će reći 7(sedam).Znači, kada neko napiše ili kaže sedam, u većini slučajeva je to laž ako nije bolest.
Inače, dečko te ne vara,( ko da prevari takvu lujku) po mojoj proceni verovatno je trudan ili mu se prividjaju vanzemaljke.
Proveri ti to, nisu tu čista posla. :lol: :lol:
 
Forum sluzi za diskusiju, malkice laganja, zezanje, sitne prozivke itd.Uglavnom, kao zabava.
Ja licno mislim da ne treba od ljudi na forumu praviti debile i retarde postavljajuci takve topice kao ti.
Ako si mislila da ce muski deo populacije ovog foruma da se zabrine, mislim da si pogresila.
Pozdrav. 8)
 
Uzevsi u obzir tvoje godine, ne verujem da bi prezivela 7 puta za noc :lol:
A ako nisi lagala i to kakav pacenik moze * babu od 80 godina i jednom, a ne 7 puta :twisted:
I na kraju,ko laze taj i krade, ko krada taj je bogat, pa moguce je onda i da si dozivela tako nesto jednom, ali se drugo vece smucilo i tom jadniku......... :lol: :lol: :lol:
 
More mala, ja ti mogu i do 7 puta na noc, nije nikakav problem. Mada priznajem da ce mi kasnije trebati dosta leda. Jajca oteknu, kao smokve postanu. Nemam nista protiv ali ja mislim da malo kakis i to malo vise a najverovatnije mnogo mnogo vise. Retko koji muskarac moze 7 puta. Vidis, ja sam talentovan decko i samo zato mogu 7 - 8 puta na noc. Dnevno mozda i vise. To je preraslo u problem jer sam toliko napaljen da bi, da se setam ulicom, silovao sve zivo. Ovo nije preterivanje. Rodjen sam samo da bi zadovoljavao zene, svih godina i uzrasta... Nego deder ti batali ovog tvog, neka odmori malo, odi ti cici da ti pokaze kako matorci fikaju. Nisam bog zna sta obdaren (18 cm.), ali fikam iz svih uglova. Nije problem ni sa tim tvojim, ali se plasim ako se ti iscrpis, ode njegova guza na dobos... :twisted: :twisted: :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top