Više od 70 odsto građana Srbije za ulazak u EU

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
Građani Srbije od međunarodnih institucija najviše poverenja imaju u EU, čak više nego i u Ujedinjene nacije. Kada bi se sada raspisao referendum za ili protiv EU, 71 odsto građana bi glasalo ZA , a 14 odsto protiv, rezultati su istraživanja koje je prošlog meseca sproveo CeSID na reprezentativnom uzorku od 1.600 ispitanika.

referendum-x.jpg


http://www.blic.rs/politika.php?id=119267
____________________________________

Sta reci sem BRAVO !!!
 
Poslednja izmena:
uzorak je premal da bi bio reprezentativan za cijelu drzavu...
vise mi lici na malu manipulaciju javnim mjenjem
iako, bilo bi odlicno da je tako

Pa vecina je za EU,a da je manipulaci tj. prenduvano to je cinjenicno stanje.

Politicari su lopovi a demokrate 32 stepena iznad :mrgreen:

Tako da,ocu reci da je stvarno ZA 70% ljudi ovde bi pisalo 80% i tako......
 
uzorak je premal da bi bio reprezentativan za cijelu drzavu...
vise mi lici na malu manipulaciju javnim mjenjem
iako, bilo bi odlicno da je tako

Sto bi bilo odlicno??? Kakve veze ima koji je procenat za EU ili nije? Recimo u NDH da kazu da je 99% za EU pa sta sa tim?? Sta je tu odlicno??

Da kazu da je 99% njih odlucilo da im je muka lopova sa vlasti,kriminalaca,tajkuna i ostale bagre i da je vreme da se kaze dosta...e to bi bilo odlicno.
 
Sto bi bilo odlicno??? Kakve veze ima koji je procenat za EU ili nije? Recimo u NDH da kazu da je 99% za EU pa sta sa tim?? Sta je tu odlicno??

Da kazu da je 99% njih odlucilo da im je muka lopova sa vlasti,kriminalaca,tajkuna i ostale bagre i da je vreme da se kaze dosta...e to bi bilo odlicno.[/QUOTE]

upravo ce se to desiti ispunjavanjem uvjeta za clanstvo i kasnije clanstvo...
zavrsiti ce po zatvorima...:D
oono NDH ovaj put necu prijaviti, ali slijedeci put sigurno..
 
Ako mislis smatras da je Srbija razvijenija od Rumunije ondak si u velikoj zabludi !

pa nije...eto oni su POZAJMILI(dali se u duznicko ropstvo) 5 puta vise para od nas od MMFa a samo su dva puta veci......e to se zove ekonomski napredak..:hahaha:.a mi kad udjemo u EU i mi cemo tako...pa cemo onda ppitati svako jutro te belosvetske sta cemo taj dan da obucemo....:sad2:
 
Ово је лаж, реалан проценат је 55-60 посто.
60 посто је било пре мање од месец дана.
56 посто у марту.
Нема објективних разлога за толико рапидан пораст ЕУфорије у Србији... биће да агенција лаже...
 
Sto bi bilo odlicno??? Kakve veze ima koji je procenat za EU ili nije? Recimo u NDH da kazu da je 99% za EU pa sta sa tim?? Sta je tu odlicno??

Da kazu da je 99% njih odlucilo da im je muka lopova sa vlasti,kriminalaca,tajkuna i ostale bagre i da je vreme da se kaze dosta...e to bi bilo odlicno.[/QUOTE]

upravo ce se to desiti ispunjavanjem uvjeta za clanstvo i kasnije clanstvo...
zavrsiti ce po zatvorima...:D
oono NDH ovaj put necu prijaviti, ali slijedeci put sigurno..

sto,odjenom cete postati sposobni da sudite tajkunima,ne mozete bez eu a eu ce da vam presudjuje umesto vas?'bem ti takvu dravu,ovaj drzavu:)
 
Ćuti i udaraj glavom, tako si najproduktivniji :lol:

Ps: ne gledam televiziju ;)

pa ja ne znam onda kako napunio glavom tim glupostima.......:think::think:...evo vec smo DESET godina na "evropskom putu" a Srbija nije bila u ovakvoj finansijskoj i svakoj drugoj nevolji ni za vreme tih devedesetih koje evropejci ponavljaju kao mantru....ja stvarno ne znam sta je vama ljudima u glavi...:think::think
 
pa ja ne znam onda kako napunio glavom tim glupostima.......:think::think:...evo vec smo DESET godina na "evropskom putu" a Srbija nije bila u ovakvoj finansijskoj i svakoj drugoj nevolji ni za vreme tih devedesetih koje evropejci ponavljaju kao mantru....ja stvarno ne znam sta je vama ljudima u glavi...:think::think

Ja bi rekao da nisi iz Beograda i da imas krivu percepciju na sve ono sto se desavalo do 2000te - slavnog nam vojskovođe i narodnog heroja slobe od milošti zvanog seobe :)
 
Ja bi rekao da nisi iz Beograda i da imas krivu percepciju na sve ono sto se desavalo do 2000te - slavnog nam vojskovođe i narodnog heroja slobe :)

kao sto vidis,lose mislis....vrlo sam iz Beograda i vrlo dobro znam sta se desavalo od 1991(a i pre) pa do danas...pa mi zato niste ni jasni...toliko da vas neko pravi volovima(ili bolje magarcima-zbog stapa i sargarepe) to je suludo....
 
Ово је лаж, реалан проценат је 55-60 посто.
60 посто је било пре мање од месец дана.
56 посто у марту.
Нема објективних разлога за толико рапидан пораст ЕУфорије у Србији... биће да агенција лаже...

tako i ja mislim...uskoro ce ispasti da je 111 posto gradjana za odlazak na mars...
 

Back
Top