Alergična na spermu

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
Američki par prije vjenčanja uvijek je koristio kondome kao zaštitu od neželjene trudnoće. Međutim, kada su se vjenčali i odlučili poraditi na djeci, sve je krenulo nizbrdo.

Mike i Julie Boyde izlazili su dvije godine prije nego su se vjenčali. Dok su bili cura i dečko koristili su prezervative, no kada su se vjenčali, odlučili su poraditi na djeci. I tada je sve krenulo nizbrdo. Prestali su koristiti zaštitu i shvatili da je Julie alergična na suprugovu spermu.

U intervjuu za dokumentarac Strange Sex Julie je rekla da je sve krenulo nizbrdo kada su kao muž i žena počeli raditi na djeci.

"Bol koju sam osjećala bila je kao da me iznutra netko bode iglama. Bilo je zastrašujuće", rekla je.

Bolovi bi trajali tjednima nakon što su se seksali.

Doktori nisu mogli otkriti o čemu je riječ dok joj prijateljica nije rekla da je možda u pitanju alergija. Nakon toga su doktori napravili niz testova te postavili dijagnozu – hiperosjetljivost na spermu.

Osim što ima alergijsku reakciju, Julieino tijelo reagira tako da "napada" suprugovu spermu i čini je neaktivnom.

Doktori su osmislili tretman za ovakav problem, ali dok je kod nekih parova uspješan, nažalost, nije pomogao Julie i njezinom suprugu. Boydeovi su se odlučili na posvojenje, prenosi metro.co.uk.

++++++++
========

Pamet u glavu a kisobrane o klin
 
Ovako : ovo je istina ... :mrgreen:

Nisam ja akter u prici ;)
Jedna djevojka je narucila pizzu za doma, nije joj baš bila po guštu jer nije bila dobro pecena ,drugi dan je sva imala plikove po licu ..
Otišla je doktoru , i on ju je pitao sto je jela .. ugl na tanane se razglabalo i pokušalo dokucit na što je alergicna !
Pod zadnje je odnjela na analizu komadić pizze i imala što saznat , u tijestu je bio ogrroman postotak oko 4 vrste razlicite sperme !
Pizza - majstori su imali divlju vecer !
Tako je saznala da je alergicna na spermu ..
 

Back
Top