koji je najbolji pristup tinejdzerke

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Sta mislite koji je od navedenih najbolji pristup za startovanje momaka

1) Cao , ja sam Suza i volim makarone
2) e de si
3) Pije mi se kafa slatka i jaka kao ti hehe
4) Ja svoju ljubav ne dajem svakome a ti nisi svako posto je to po konceptu i logicki neosnovano s obzirom da si jedna osoba.

Momci kazite koja bi fora kod vas najpre upalila i na koju foru padate,
ili mozda na koru banane
Naravno pozeljno je i da samo date neki primer, pa da izglasamo koja je najbolja
 
Sta mislite koji je od navedenih najbolji pristup za startovanje momaka

1) Cao , ja sam Suza i volim makarone
2) e de si
3) Pije mi se kafa slatka i jaka kao ti hehe
4) Ja svoju ljubav ne dajem svakome a ti nisi svako posto je to po konceptu i logicki neosnovano s obzirom da si jedna osoba.

Momci kazite koja bi fora kod vas najpre upalila i na koju foru padate,
ili mozda na koru banane
Naravno pozeljno je i da samo date neki primer, pa da izglasamo koja je najbolja

nikada nisam startovala decka..............:rumenka:
.........a jednom je jedna likusa startovala decka na foru "na-koji-broj-ti-zvoni-mobilni":zcepanje::zcepanje:
i popila kajlu..........:confused::lol:
 
Najbolji pristup je : hoćeš prvo da se ljubimo pa idemo na piće, ili da idemo na piće pa se ljubimo...

Ne bolje ovako
Slusaj, da se nas dvoje sad odmah poljubimo, posle mi da pricamo.
Ja... Ja zaista hocu da pricam s tobom, da idemo na pice i tako to, ali sad... sad je vreme da se ljubimo.

Je l si tako hteo knjizevno da ga oblikujes? :mrgreen:
 
Kod mene bi prošlo:"Jesi li za dupli pelinkovac?":hahaha:Jesam pijandura majku mu,malo mi ostade od sinoć...

I kod mene bi to mozda proslo :lol:

nikada nisam startovala decka..............:rumenka:
.........a jednom je jedna likusa startovala decka na foru "na-koji-broj-ti-zvoni-mobilni":zcepanje::zcepanje:
i popila kajlu..........:confused::lol:

:hahaha: Desava se :lol: Mene jedna fatala za bulju na Mrachelovom koncertu, ja se pravio lud. I posle mi dosla kao moze broj ja joj reko 064 okrenuo se i otiso j|3g nije bila kvalitetna :lol:
 

Back
Top