NOKIA N97 -kineska kopija

niknes

Obećava
Poruka
60
sadrzi TV,FM-radio,Tac screen,fenomenalnu tastaturu,blutot,mnogo druge opcije i programe... samo me zanima sta mislite o kvalitetu i o slajdu ??? kakav je meni dali lici na originalnu nokiu , zanimaju me islicna iskustva sa kinskim telefonima
 
Koliko sam upoznat podržava samo java igre....do duše ne zanimaju me pa nisam ni probao da ubacujem...Što se telefona tiče...malo para,sasvim dobra kupovina :) O kvalitetu ćemo pričati kasnije.....

ja sam uzeo sa wirlesom i sa tv-om i radi perfektno instalirao sam ccak i 20 igra touch-schreen , ali moze i tastaturom model je E100 n97 telefon je vrh... http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3316
 
Koja je rezolucija ekrana tog kineskog N97 modela i koji je operativni sistem na njemu?
Video sam da ovaj model sa TV-om ima i WIFI. Da li je to tacno i kako se pokazao, tj. koliki mu je domet?

65k boja,oper sist je klasičan,TV je ok i net je OK,oko dometa te nisam razumeo jer on hvata sve mreže u blizini kao i lap top....
Kod mene se pokazuje kao pristojan telefon,jedina zamerka je što ne može da radi dual sim sa Vip mrežom i nema silent opciju ili ja nisam još pročeprkao dovoljno.
 
telefon ima silent opciju :)) , tv radi super , kamera nije losa , baterija super drzi (kad se gleda tv vise trosi) , wirless super radi , evo linka sa koga mozete sklinuti oko 40setak igara ,pa koje hocete prekopitajte u svoj fon pa ih nadjite u file menageru i instal :DD
 

Back
Top