Mars

sta kazete na mars u raku i mesec u ovnu..ne bas sjajna kombinacija?obe planete su padu..da li eventualno mogu da potpomognu jedna drugu? bez aspekata..
 
sta kazete na mars u raku i mesec u ovnu..ne bas sjajna kombinacija?obe planete su padu..da li eventualno mogu da potpomognu jedna drugu? bez aspekata..

Mesec u ovnu nije u padu:)

uzajamne recepcije su pozitivne...meni uvek padne na pamet Federer sa Ma u raku i Mo u sko

mada cesto se oko toga vode polemike da li su dobre recepcije po izgonu i padu
 
Greska,u pravu si:)
mada je meni logicnije da bude u padu u ovnu jer je skorpija ipak emotivnija od ovna al dobro..
Ali u svakom slucaju mesec je nezan i osecajan,zenska strana a ovan suprotnost..
I onda to daje rat u kuci umesto na bojnom polju..zeznuta kombinacija,imam primer iz svoje okoline..
 
Mesec u ovnu nije u padu:)

uzajamne recepcije su pozitivne...meni uvek padne na pamet Federer sa Ma u raku i Mo u sko

mada cesto se oko toga vode polemike da li su dobre recepcije po izgonu i padu

Ali Federerov je na Siriusu,kao i Van Dammov npr.....a to je prida Marsa i Jupitera...pa ni od jednog ni od drugog nisu slabi.
 
Evo natala...
http://img170.imageshack.us/i/astrow2gw09mkhp70099198.gif/
astrow2gw09mkhp70099198.gif
 
Poslednja izmena:
Ovde venera nije u konjukciji sa marsom vec se samo oboje nalaze u 12 kuci
Prica bi mogla biti o potrazi za poreklom jer se ne oseca prihvacenom i delom porodice.usamljena devojka koja je izgubljena u svemiru.
Veoma je mlada nadam se da je nece povrediti ,previse.
 
Ovako jesam laik ali neke stvari su mi krajnje cudne... naime svi kazu da je mars u znacim kao sto su ovan, lav, skorpija, jarac izuzetno jak, seksualan, agresivan, provocira, i trazi opasnost...
Onda sam poceo da gledam ljude tacnije drugove... koji su izuzetno agresivni, umeju jako lako da ulaze u svadje, umeju da se potuku a imaju i veoma aktivan seksualni zivot, otvoreno pricaju o sexu, sprdaju se sa devojcicama o toj temi dakle seksualni su...
Ali kada pogledate njihove natalne karte njihovi marsovi se nalaze u znakovima gde astrolozi kazu da se mars ne oseca najbolje kao sto su ribe, rak, devica i blizanac...
Imam druga koji ima Marsa u ribama... Decko je izuzetno agresivan pogotovu kad se iznervira i plane a i jak je ko zemlja... i cuo sam da u poslednje vreme ide kod psihologa zbog svoje agresivnosti, ne ulazi toliko u rasprave koliko se on razljuti kada nastane neka tuca...
Imam druga sa Marsom u rak... isto tako ostar je na recima, ume da bude agresivan, kada se malo napije sme da se potuce ali je fizicki slab i cesto dobije batine, ali kad nije pijan onda je kukavica, i cim vidi da je neko jaci od njega, onda on beze... Ali najvaznije, decko je lep i takodje ima aktivan seksualni zivot, otvoreno prica o sexu sa devojcicama... i ima uspeha u tome... po mom mishljenje je seksualan...
Takodje dva druga imaju marsove u blizancima( oboje su ribe u znaku i imaju So0Me) jedan od njih je prvo seksualno iskustvo imao u 7 razredu, imao je i i ima isto aktivan seksualni zivot... Dok drugi koji ima Ma u blizancima... izuzetno agresivan i na recima i na delima... isto je seksualan...
I imam starijeg poznanika koji ima preko 40god. sa Ma u devici, i covek mi prica kako vec 20-ak godina u nazat non stop se sexa, ima zenu ali ju stalno vara, i uvek ima neku semu sa zenama za sex na jedno vece... Ovako po ponasanju se ponasa bash kao muskarcina... isto ume otvoreno da prica o seksu i da se zeza... i non stop ima neke seme sa zenama...

E sad Ovo me je navelo da razmislim o svim tim stvarima koji se tici sexa agresivnosti i marsa... Jer ove primere sto sam naveo govore da polozaj marsa u znaku nema nikakve veze sa tim da li ce on pruziti najbolje njegove osobine ili ne...
I Pocinjem Da Sumnjam u Astrologiju, jer ovi primeri su mi pokazali da argresivnost i seksualnost zavisi od drugih stvari, mozda od uticaja ulica ili nesto drugo...

Voleo bih kada bi mi se neko prikuljucio u ovoj diskusiji sa svojim misljenjima i mozda pricama iz zivota...
 
hahaha nema to veze:D
astrologija nije toliko iskljuciva,u svakom znaku imas dekade, po koju fiksnu zvezdu,pa gledas dispozitore pa aspekte...sve ima svoje

Taj drug sa Marsom u ribama mozda ima Jupiter u lavu ili ovnu;) pogotovo gledas kvadrate sa Marsom i opozicije nekih teskih planeta
ti sto imaju u blizancima verovatno imaju u 2 dekadi,to je Marsova;)
u devici je prilicno jak Mars
E sad imam i ja dosta drugova sa Marsom u skorpionu,ali 3 dekada,a opet znam njih sa Marsom u 1 dekadi,razlika je ogromna
sve su finese
tvoj Mars je dobar;) Mesec u 12. biku te sputava da izrazis agresivnost:)))

e da,zaboravio sam jako bitno..kuca u kojoj se nalazi,ako se nalazi u 8. ili 1. on ima veliku snagu,pogotovo na uglu

evo na primer taj tvoj sa avatara,ima Mars u blizancima a dispozitor u ovnu..
 
Poslednja izmena:
hehehe... :)
Drug sa Ma u ribama ima JU u devici i to R.
Problem mi je sa kucama posto nznm kad su tacno rodjeni...
A kod ovih sa Ma u blizancima prvom je Ma na 12 stepenu, a drugom je Ma na 17... Dekade jel to 1 dekada od 0 s. do 9s , druga od 10.do 19 stepena, a dreca od 20 do 29stepena? Jel su to dekade? Pa kakav je onda Ma u prvoj dekadi u Sco...?
The Rock, ima Me u ovnu, i mislim da mu je to ipak najjace oruzije... :D
A pogledaj Mike Tysona ima isto Ma u blizancima dispozitor Me u lavu... Sta kazesh na to?

P.S. Ova teme nije samo zbog mene nego generalno me zanima takva pojava, da ljudi sa slabim marsom budu agresivni... :D
 
Pa eto taj rad:) znaci Mars u ribama,u opoziciji sa vladarom Jupiterom,em sto je Jupiter vladar a Mars u opoziciji sa teskom planetom daje nekontrolisanu,izrazitu agresivnost

imam i ja druga sa treninga ima isto taj Mars:),i jos jednog koji ima Mars u blizancima,nas trojica smo svi tu negde po godistu, najbolji u borbama u klubu,par puta smo se i medjusobno borili...

Da,a ta dvojica,pa eto u drugoj dekadi blizanaca su oba:)

da,Rock ima dispozitor Merkur u ovnu,kao ja:mrgreen:
pa to je to od prilike taj tajsonov kao the rock

a Mars u prvoj dekadi skorpije je najaci,jer je to znak skorpija-dekada skorpija:) tu je imao bruce Lee cini mi se

pa Van damme ima u raku...itd itd
 
Pa evo moj Mars je jak { u jarcu } a nisam agresivna:lol:

tj. jesam al ne znam kako da izrazim vidis,pa je to onda josh gore:think:

al dobro ja moju agresiju manifestujem u drugacijem obliku
 
Onaj za koga sam ti pricao sto ima Ma u ribama ipak nema opoziciju sa Ju, zato sto je Ma na 18 stepenu, a Ju na 4 stepenu ;) ... to mi je bash cudno, sto je tako agresivan ali ajde i nije tako bitno... A za tajsona me bash cudi negov Ma u blizancima, :eek:

Raisa... Ne znam za tebe, i ti bi trebala da budesh dosta agresivna i puna energije... Ko zna mozda imash puno energije ali kanalishe na neki drugi nacin a da to nije agresija...
 
E sad Ovo me je navelo da razmislim o svim tim stvarima koji se tici sexa agresivnosti i marsa... Jer ove primere sto sam naveo govore da polozaj marsa u znaku nema nikakve veze sa tim da li ce on pruziti najbolje njegove osobine ili ne...
I Pocinjem Da Sumnjam u Astrologiju, jer ovi primeri su mi pokazali da argresivnost i seksualnost zavisi od drugih stvari, mozda od uticaja ulica ili nesto drugo...

Voleo bih kada bi mi se neko prikuljucio u ovoj diskusiji sa svojim misljenjima i mozda pricama iz zivota...

Ne opisuje sam polozaj marsa natusovu (ne)agresivnost,na to ukazuju drugi pokazatelji u aspektu sa marsom.Mars govori o snazi i hrabrosti,pa cemo po njegovom polozaju u znaku videti koliko je neko "hrabar" i na koji nacin se hvata u kostac sa problemima,na koji nacin se "brani".
Takodje,polozaj marsa u horoskopu nije sam po sebi pokazatelj seksualnosti,na to ce uvek ukazati 5.polje,vl.5 polja i njegova aspektura,naglasenost 8.polja,mars u aspektu sa venerom,venerina aspektura,polozaj meseca i njegova aspektura,itd.

Mars u slabom dostojanstvu uglavnom ukazuje na slabiji karakter(zbog manjka hrabrosti),slabo postavljen mars uglavnom deluje tako sto napada iza ledja,dok jak mars gleda u lice protivniku(ovo je simbolika),zato ce ljudi sa slabo postavljenim marsom biti skloniji tome da sede na dve stolice(ili vise:)),jer je podmuklost karakteristika kukavicluka(slabo postavljenog marsa).
 

Back
Top