Horarna astrologija

Hvala emlly, ogrlica mi je nestala posle preseljenja i mislila sam da je zapala iza kreveta (stan je bio blizu vode :) ), pritom sam zamolila gazdu tog stana da pogleda, da pokusa da je nadje, kasnije mi je javio da nije nista nasao, a znajuci njega verovatno ju je drpio...:( Majmun....Hvala jos jednom!!! poz
 
Hvala emlly, ogrlica mi je nestala posle preseljenja i mislila sam da je zapala iza kreveta (stan je bio blizu vode :) ), pritom sam zamolila gazdu tog stana da pogleda, da pokusa da je nadje, kasnije mi je javio da nije nista nasao, a znajuci njega verovatno ju je drpio...:( Majmun....Hvala jos jednom!!! poz

Ne verujem da je uspeo usopste da je pronadje.
 
Vladar 2.kuce je Sunce i nalazi se na samom vrhu 5.kuce,u skorpiji.

Mesta na kojima bi tvoja turpija mogla da se nalazi:
Prvo,kako je u sledujucoj kuci,to znaci da nije na mestu gde obicno stoji.Na desnoj je strani.
Mogla bi biti u decijoj sobi(ukoliko imas dete),dete zna gde je ili ju je ono uzelo,u sobi za zabavu ili bilo koje mesto gde se zabavljas i uzivas,ako si je nosila sa sobom mozda si je zaboravila i van kuce u nekom kaficu,ili moze biti negde u centru kuce.

Kako je u vodenom znaku,skorpiji,moze biti na nekom necistom mestu,u blizini nekih vodovodnih cevi,kuhinja,kupatilo,u blizini neke posude za vodu,kanti za djubre,jarak,blato.
Strana sveta-severoistok.
Boje koje mogu biti od pomoci su braon,crna,bordo,u blizini predmeta ovih boja.

Vreme trazenja od 5 dana do 5 nedelja.

Ako se setis gde bi mogla biti ili ako je nadjes javi gde je bila.


:vatromet: Turpija nadjena!!! ;)

Ovako,turpiju je zagubilo i takodje naslo dete,sasvim slucajno. Svo vreme jeste stajala u centru kuce,u sobi u kojoj se odmaramo. Zapala je u torbu,koja je tamno plave boje i stajala je naslonjena na namestaj,koji je bordo boje!!! Nadjena je nakon 2 - 3 nedelje. :D
Eto,moram da te pohvalim!!!! Pogledaj samo koliko toga se poklapa sa onim sto si procitala u karti!!! :super:
 
Vidim da ovde takve teme nema.
Ovde mozete postavljati svoja horarna pitanja,za to je potrebno ostaviti datum,tacan minut i sat i mesto u trenutku postavljanja pitanja.
Ako zelite sami da uradite kartu trenutka kada ste postavili pitanje,vazno je samo koristiti regiomontaus sistem kuca.
Pitanja trebaju biti sto odredjenija i jasnija.Kratko i jasno.
Pa izvolite..
 
Poslednja izmena:
Hmmm..jos se niko nije oglasio? Evo, ja cu!! ;)
01.02.2010. 21.50h Beograd
Da li cu uci u ozbiljnu vezu sa muskarcem, na kojeg vec duze vreme mislim? :zaljubljena:

Jel to dovoljno jasno??? :cool:

Sasvim jasno;)

Horarna karta:
http://yfrog.com/hqhorarg


Ti si pretst.1.kucom i VE na 17* vodolije i Mesecom na 19*device.
On je pretst.7.kucom i rxMA na 8*lava.

Da bi videli da li cete uci u vezu moramo naci aplikaciju do egzaktnog aspekta izmedju tvojih signifikatora i njegovog.
Ovde postoji samo separacija izmedju VE(tebe) i MA(njega),pa bih na osnovu toga zakljucila da je medju vama bilo nekog kontakta,ali MA se okrece retrogradno,sto znaci da se on cerovatno predomislio,ovde je jednostavno doslo do nekog razilazenja izmedju vas.
Ti si pretst.VE u vodoliji,ali VE je spalena od SO,to moze znaciti da on tebe jako fizicki privlaci i da se ti u njegovoj blizini osecas skoro nemocno,ali to ce se ubrzo promeniti.
MA u vodoliji nema nikakvo dostojanstvo pa bih rekla da ti zapravo i nisi nesto posebno zainteresovana za njega kao licnost,ili ga jednostavno ne poznajes dovoljno pa nemas neko odredjeno misljenje o njemu.Pri tom,VE takodje pravi separaciju(bukvalno odvajanje) od SArx(VE je pod SA vladavinom)sto znaci da si ti jos uvek jako vezana za bivsu ljubav koja tebe jos uvek jako voli,i verovatno zeli da ti se vrati,medjutim,ti si resila da ides dalje.

Mislim da od ovoga nema nista i da trebas da nastavis dalje.
 
pa da pokusam.. :think:

Da li cemo biti u vezi?
01.02.2010
Beograd
23:44

Ja sam Pluton na 4`Jarca
Mesec je na 20`Device

a on je Venera na 18`Vodolije
dok je Sunce na 20`Vodolije

Sta sad znaci to sto su oba njegova signifikatora u 4-om polju?
ja se slabo snalazim sa terminologijom, pa jos ne mogu da pohvatam..
 

Prilozi

  • horarac.jpg
    horarac.jpg
    34,3 KB · Pregleda: 16
Poslednja izmena:
pa da pokusam..

Da li cemo biti u vezi?

Posto nisi postavila regiomontaus sistem kuca ja sam uradila kartu za trenutak kad sam procitala pitanje.

Horarna karta:
http://yfrog.com/0phorarg

Ovde si ti pretst.rxMA na 8*lava i MO na 20*device, a on VE na 18*vodolije.

Tragamo za aplikacionim aspektima izmedju tvojih signifikat. i njegovog.

Kao i u prethodnom primeru i ovde vidimo separaciju,sto znaci da je medju vama bilo nekok kontakta ali ste se razisli svako na svoju stranu.
Ovde nema preterane zainteresovanosti ni sa jedne ni sa druge strane,ali tvoje emocije su ipak malo jace,tvoj signifikat.nije u nekom dostojanstvu,mozda vise iz ocaja ,takoreci,jer si sama.
Da li je on kojim slucajem nedavno izasao iz neke veze?
Postoji mogucnost da je jos uvek jako vezan za tu osobu.

Ovde nazalost nema aplikacionih aspekata,pa do ostvarenja veze nece doci.
 
pa da pokusam.. :think:

Da li cemo biti u vezi?
01.02.2010
Beograd
23:44

Ja sam Pluton na 4`Jarca
Mesec je na 20`Device

a on je Venera na 18`Vodolije
dok je Sunce na 20`Vodolije

Sta sad znaci to sto su oba njegova signifikatora u 4-om polju?
ja se slabo snalazim sa terminologijom, pa jos ne mogu da pohvatam..

Horarna se radi po TA,tako da su moderne planete iskljucene iz tumacenja(osim u retkim slucajevima).
Za ucenje horarne moras imati adekvatnu literaturu,i za to preporucujem Frolija.
 
Hvala,draga!! :cmok2:
Pa skoro da je sve tako,izuzev te stare ljubavi!! Zapravo,upravo taj muskarac je stara ljubav i ja sam resila ovih dana da idem dalje,da se upravo od njega nekako emotivno otrgnem.. :roll: Mogu ti reci da mi bas ne polazi za rukom,pa sam se zbog toga pitala,da se mozda nesto ne preokrene... Po tvom vidjenju,izgleda da nece...?? A da ipak ne postoji mogucnost da se on zainteresuje kada Mars opet krene svojom normalnom putanjom? :cool: Mislim,nema druge stare ljubavi,kojoj bi se vratila... samo on... :rumenko:
 
Hocu li konacno uci u neku ozbiljnu vezu i kad?
Beograd
15:15
02.02.2010.

Horarna karta:
http://yfrog.com/euhorarg

Ti si pretst.MO na 0*vage,a buduci partner na 4*vage.

Ovde imamo aplikaciju MO ka SA,i ovo je siguran pokazatelja za "DA"!
Otprilike za 4nedelje-u najkracoj varijanti,4 meseca u najduzoj varijanti.
Bices strasno zaljubljena!
Srecno i javi..:)
 
Poslednja izmena:
02.02.2010 u 17.05 Krusevac

Operisana nedavno od raka dojke,sada na terapiji.Zelim pobedu na duuuge staze.(znam da je nezgodno pitanje,ali ipak pitam)Uspecu?

Horarna karta:
http://yfrog.com/efhorarg


Medicinska piatanja su suvise kompleksna,ja se time slabo bavim,no odgovoricu ti bez nekog detaljisanja,ono najbitnije.

Ti si pretst.SO u vodoliji,SO je u izgonu sto ukazuje na tvoju nezavidnu situaciju,jos uvek si suvise slaba,ali vidimo separacione aspekte SO sa MA(operacija) i SA(Suncev dispozitor-malefik-bolest),znaci da je to proslo.
Medjutim,bice ti potrebno bar godinu i po dana da se potpuno oporavis,SO nakon vodolije ulazi u ribe,u tom periodu,narednih godinu dana bice ti od velike pomoci cvrsta vera u ozdravljenje,a kad SO udje u ovna bice u odlicnom dostojanstvu i tu se ocekuje tvoj potpuni oporavak.
Znaci kroz nekih godinu i po,dve.

Drzim fige!:)
 
Evo i ja da stanem u red :) 2.2.2010

21.03 beograd
Da li cu uci u neku vezu uskoro?

Horarna karta:
http://yfrog.com/0ahorarg

Ti si pretst.VE na 19*vodolije i MO na 3*vage,buduci partner na 8*lava.

Izmedju VE i MA nema aplikacionih aspekata ali zato dolazi do skupljanja svetlosti izmedju MO i MA preko saturna.Sto znaci DA,uci ces uskoro u neku vezu i to ili preko nekog iz tvoje porodice(mozda u svojoj kuci) ili na nekom mestu zabave.
 

Back
Top