Najbolje torte u gradu

Multi tarte u Petrovaradinu, odmah posle mosta sa desne strane... Lepa dekoracija, ukus odličan. Moja omiljena je "Moskva torta", ali ako neko ne voli ananas, onda ništa. Ja sam mojoj ćerkici poručila plazma rolat sa čokoladom, ali su od dva rolata napravili jednu lepu veliku tortu i prošle godine sam je platila oko 3000. Extra je bila ukrašena... Winx, naravno.
 
U pekari Mives, u Bulevaru Kralja Petra I moguce je naruciti domace torte po super ceni 600 dinara za kilogram. Ja sam tu narucila tortu za rodjendan i zaista je bila odlicna.
Ako ipak zelite nesto luksuznije i najbolje sto se moze naci u gradu, onda se obratite radionici Kristina
 
Poslednja izmena od moderatora:
City preko puta SNP i u cara Dusana , mada i u Merkatoru ima odlicnih kolaca i torti koje mogu da se mere sa najboljim postasticarnicama u gradu ,jedino za cene nisam siguran dal su ti prihvatljive ,a takodje je dobra i radionica-poslasticarnica Twin u Vase Stajica , Mozart na bulevaru Oslobodjenja i na Telepu u Jovana Popovica
 
Poslednja izmena:
Najbolje torte prave nazarecani na klisi, prva kuca na sentandrejskom putu, levo. Na tim tortama nema stednje lesnika, oraha, cokolade, ukusi su najbolji, nijedna industrijska torta ne moze da se meri sa tim tortama. Probajte snikers tortu kod njih, tako nesto dobro nema nigde na svetu, samo u NS.
 

Back
Top