Srbin na probnoj vožnji slupao „ferari'', šteta 300.000 evra

Shit happens... Шта оћете? :roll: Није га сигурно намерно слупао :roll: , па да га овде разним епитетима часте слепци који су Ферари возили само у видео-играма... :roll:

izvini ali ko još "pošteno" zarađenih 300 hiljada "baca" na ovakve stvari.......
 
izvini ali ko još "pošteno" zarađenih 300 hiljada "baca" na ovakve stvari.......

Човече, сигурно га није намерно слупао. :roll: Све и да јесте, његов новац, његов проблем... :roll: Његово право. Не капирам на коју фору се ви понашате као да је тај ауто јавно добро :eek: , па да бринете о њему!? :think:
П.С. Несреће се дешавају, био у Фићи или Ферарију... Овај је болид јер је био у скупим колима, а ови други са " нормалним " аутомобилима нису, је л'? :roll:
П.П.С. Ауто је сигурно осигуран...
 
Shit happens... Шта оћете? :roll: Није га сигурно намерно слупао :roll: , па да га овде разним епитетима часте слепци који су Ферари возили само у видео-играма... :roll:

A ja i u video igrama vozio Subaru imprezu... Ni tamo nisam vozio ferrari :dash: :dash:
 
Shit happens... Шта оћете? :roll: Није га сигурно намерно слупао :roll: , па да га овде разним епитетима часте слепци који су Ферари возили само у видео-играма... :roll:

Mozda ja i jesam slepac... I nikad nisam ni seo u ferari... Ali to ne menja stvar da je on tezak bilmez...
 
ma namerno je slupao da bi bio baja u selu.......

Тај рад. :) Оно кад' се окупе на слави... " Ееееееееее, мој Живораде, да си видео како је то било кад' сам ја слупо... " :hahaha:

Mozda ja i jesam slepac... I nikad nisam ni seo u ferari... Ali to ne menja stvar da je on tezak bilmez...

ЛОЛ... По чему то? Што је претицао? Па нормално да ће да претиче, није то тротинет... :dash:
 
Тај рад. :) Оно кад' се окупе на слави... " Ееееееееее, мој Живораде, да си видео како је то било кад' сам ја слупо... " :hahaha:



ЛОЛ... По чему то? Што је претицао? Па нормално да ће да претиче, није то тротинет... :dash:

Normalno... :dash: :dash: :dash:
 

Нормално, не прави се Ферари да га возиш 80... :dash: :dash: :dash: Ако нешто мрзим, то су " пензионери " на путу... :roll: Видиш, да је вест била: " Слупао Ферари возећи 60 " , онда бих и ја рекао да је билмез... Овако, возио брзо и слупао Ферари... Машала, па за то и служи. :per:


:per:
 
Poslednja izmena:

Back
Top