hiperhidroza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

anastazija

Početnik
Poruka
48
uzasno puno se znojim, dlanovi, ispod pazuha,stopala,... Neki kazu da sam mozda nervozna pa zbog toga, ali nije tako, jer su mi ruke mokre od jutra do uvece. Da li neko zna kako to da se spreci? da li ima neki lek? jedino se na moru jako malo, moglo bi se reci i ne znojim.ne mogu to vise da podnesem. mnogo je mi je neprijatno kada se upoznajem sa drugim ljudima,...
pomozite!
 
Moras znati da se to znojenje ne moze smanjiti, znaci moze se samo privremeno blokirati izvod zlijezde znojnice da znoj ne izlazi.Pij caj od kadulje, a preporucujem da uzmes drysol ili neku otopinu koja sadrzi 20% aluminijum klorida, to ce ti potpuno sprijeciti znojenje, ali nije bas dobro da se precesto koristi.Ja recimo koristim jednom sedmicno(imala sam problema sa znojenjem ispod pazuha, a otkad to koristim sve se normalizovalo).Ovaj drysol ili mozda da uzmes Odaban , mozes naruciti preko Interneta.Eto nadam se da ce ti pomoci,jer znam kako je to uzasan problem
 
Moras znati da se to znojenje ne moze smanjiti, znaci moze se samo privremeno blokirati izvod zlijezde znojnice da znoj ne izlazi.Pij caj od kadulje, a preporucujem da uzmes drysol ili neku otopinu koja sadrzi 20% aluminijum klorida, to ce ti potpuno sprijeciti znojenje, ali nije bas dobro da se precesto koristi.Ja recimo koristim jednom sedmicno(imala sam problema sa znojenjem ispod pazuha, a otkad to koristim sve se normalizovalo).Ovaj drysol ili mozda da uzmes Odaban , mozes naruciti preko Interneta.Eto nadam se da ce ti pomoci,jer znam kako je to uzasan problem

Cao, interesuje me da li se drysol moze naruciti samo preko interneta ili se moze naci i u nekim apotekama (p.s. Ja sam iz Beograda)?
POozzzz....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top