urednost zenskih noktiju

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
kako uredjujete svoje nokte?
Mislim da oni mnogo govore o zenskim namerama.
naisao sam na dosta njih koje pustaju nokte a zatim ih malo zashiljuju. Zasto!? Zar takvi nokti nisu nalik na kandze? Sta pokusavate shcepati njima? Mozda srce iz grudi muskarcu kao u indijani dzonsu?
Licno preferiram, uredne, kratke nokte po zenskim prstima, dok duzi verovatno govore o agresivnosti i nedovoljno plasiranoj dominaciji doticne zene.

Ako neka ovde pusta svoje nekte, pitanje glasi zasto to cinite? Neki trend ili nesto vise?
pozdrav
 
Ja ne mogu ni malo da ih pustim.....buaaaaaaa...smrc :cry: Volela bih da imam malo duze nokte. Jedino sam za svadbu ugradila nokte jer mi je bilo bez veze da ih ne namazem. A moji prirodni su toliko ruzni i kratki da je nemoguce namazati ih.
 
Osim kao sad(zacepio mi se jedan -pa sam isekla sve)
imam nokte duge oko 1cm preko dužine prsta.
Po meni nema ničeg lepšeg nego videti žensko biće sa čistom kosom i dugim lepim noktima.Koliko sam skontala(ortaci,bivši i njihova ekipa)to je uglavnom i muško mišljenje-razlike su uglavnom samo u boji.
Da nije kod tebe malo strah u pitanju-i od čega?(ogrebotine ili nokti koji nisu čist) :D
 
random_cloud_form:
kako uredjujete svoje nokte?
Mislim da oni mnogo govore o zenskim namerama.
naisao sam na dosta njih koje pustaju nokte a zatim ih malo zashiljuju. Zasto!? Zar takvi nokti nisu nalik na kandze? Sta pokusavate shcepati njima? Mozda srce iz grudi muskarcu kao u indijani dzonsu?
Licno preferiram, uredne, kratke nokte po zenskim prstima, dok duzi verovatno govore o agresivnosti i nedovoljno plasiranoj dominaciji doticne zene.

Ako neka ovde pusta svoje nekte, pitanje glasi zasto to cinite? Neki trend ili nesto vise?
pozdrav
Puštam nokte zato što imam mnogo kratke prste :shock:
Inače, volim ih dugačke pod uslovom da je oblik doveden do perfekcije, kao i čistoća i lak. Najviše mrzim tri stvari: dugačke, a neisturpijane, krive i prljave nokte; nadogradnju (mislim, gadno je i vidi se na kilometar) i tzv. "francuski" način lakiranja.
Ceo život se trudim da sakrijem belinu noktiju, a oni napraviše od toga trend :roll: :lol: :lol: :lol:
 
Matilda:
Osim kao sad(zacepio mi se jedan -pa sam isekla sve)
imam nokte duge oko 1cm preko dužine prsta.
Po meni nema ničeg lepšeg nego videti žensko biće sa čistom kosom i dugim lepim noktima.Koliko sam skontala(ortaci,bivši i njihova ekipa)to je uglavnom i muško mišljenje-razlike su uglavnom samo u boji.
Da nije kod tebe malo strah u pitanju-i od čega?(ogrebotine ili nokti koji nisu čist) :D

Ja sam od mnogih muskaraca cula da ne vole kada zene imaju jako dugacke nokte, ali ne mislim da je to zato sto se boje necistoce (ja mislim da njih ne brine toliko nehigijena, a i sta oni imaju sa cistocom tudjih noktiju), niti ogrebotine (neki to vole), vec vise neki ugradjeni patrijarhalni osecaj da takva nece hteti da rinta po kuci (misle da je razmazena). A nekima je to jednostavno sablasno.

Ja volim da pustam nokte, ali su slabi, pa nikada ne uspem da budu bas nesto dugacki. Secem ih obicno, ravno, na krajevima zaobljeno. Patim od lakiranja noktiju, imam bar 15 lakova koji su mi trenutno u opticaju, uglavnom boju biram prema garderobi. Treba mi oko 60 min za kompletno sredjivanje noktiju i mislim da je to dovoljno za uredne nokte. Nikada nisam isla u salon, ja sam sama svoj majstor. Uzasavam se od vestackih i od nadogradnje, narocito kad izraste do pola. Odvratno! Ne volim francuski, nemam nokte za to, ali mi se svidja na drugima.
 
Matilda:
Osim kao sad(zacepio mi se jedan -pa sam isekla sve)
imam nokte duge oko 1cm preko dužine prsta.
Po meni nema ničeg lepšeg nego videti žensko biće sa čistom kosom i dugim lepim noktima.Koliko sam skontala(ortaci,bivši i njihova ekipa)to je uglavnom i muško mišljenje-razlike su uglavnom samo u boji.
Da nije kod tebe malo strah u pitanju-i od čega?(ogrebotine ili nokti koji nisu čist) :D

Slažem se sa tobom. Ja jako volim lepe, negovane duge nokte. Imam veliku kolekciju lakova u svim bojama, a nekada samo stavim french manicure. A koristim i dobru kremu za čvrstinu noktiju.
 
Volim i kod sebe i kod drugih žena da vidim lijepo njegovane ruke, pogotovo nokte. To je ogledalo žene. Ne volim predugačke nokte, nadograđeni mi se gade! Pušteni 2mm, pogotovo ako je prirodno dug nokat su optimalni, premazani sa neupadljivim lakom. Voljela bih da vidim domaćicu sa dugačkim noktima.
 

Back
Top