Uh, kakav tip!

Poruka
16.002
Danas sam isla u onaj kiosk "Maxi" ili "Tempo" sa Mamom i nasom kucnom pomocnicom. Videla sam nekog tipa, umalo da padnem "na dupe." Jao, sto je bio dobar. Bas mi se svideo. Tako je oko 40-tak godina, sive farmerke, neka zuckasta kozna jakna. Malo je falilo da ga startujem... (imam decka, pa ne mogu), ali je mnogo dobar. Sve vreme sam ga gledala.
Sta vi radite, kada vidite nekog super tipa / devojku na javnom mestu?
 
Danas sam isla u onaj kiosk "Maxi" ili "Tempo" sa Mamom i nasom kucnom pomocnicom. Videla sam nekog tipa, umalo da padnem "na dupe." Jao, sto je bio dobar. Bas mi se svideo. Tako je oko 40-tak godina, sive farmerke, neka zuckasta kozna jakna. Malo je falilo da ga startujem... (imam decka, pa ne mogu), ali je mnogo dobar. Sve vreme sam ga gledala.
Sta vi radite, kada vidite nekog super tipa / devojku na javnom mestu?

Ako izadjem sa mamom, obavezno prodjemo pored takvog tipa, pa kao moja mama ispusti kesu baš ispred njega i ako brzo odreaguje i podigne kesu, što radi pravi džentlmen, ja se udaljim, kao da nešto kupim, a mamu i novog joj muškarca ostavim u prijatnom dijalogu.

Ako pak izadjem sa tatom i zapazimo zgodnu cicu, tatu pošaljem da je maltretira, a ja ulećem kao princ bez belog konja, steram ćaleta u k'urac ( naravno, sve ovo radimo u dosluhu sa samim nama ) i osvojim je.
 
Posaljem kucnu pomocnicu da izvidi teren, pa ako nema burmu ili ne pazari pelene , onda i ja tako ko ti razmisljam da l da ucinim nesto konkretno

Kakvu kucnu pomocnicu, da sve ubrlja. Drobi mi kako rasturam brakove, misli da je u latinoamerickim serijama, pa mi se nesto umiljava i govori kako treba da nadjem decka po svojoj meri, a ne sofera. Da ne kuka kako je siromasna, vec bih je odavno sutnula.
Videla sam da s enajvise zadrzavao na delikatesu. ;)
 

Back
Top