glupost?

dbg

Obećava
Poruka
52
Bio ja na sisanju pre neki dan kad meni zenska sto me je osisala: “hoces da peres kosu?” – ja njoj: “hajde…’ocu”, I mogu vam reci svidela mi se ta varijanta… ne moram da idem kuci I da perem kosu posle sisanja, ona to lepo uradi I dlaka posle sisanja nigde… nego nesto sam ja drugo razmisljao. S obzirom da sam ja stidljive prirode, da li je glupo da joj spomenem (ako me opet ne pita) da me pere posle sisanja I da li je glupo da odem samo na pranje kose? Mislim to mi je nekako skroz “zenski” a...? Da li se vi sisate po unisex salonima i da li uopste znate nekog tipa koji to praktikuje... mislim lakse mi da neko drugi to obavi umesto mene, ponekad me mrzi a moram... nemojte sada da me osudjujete, znam da je skroz glupavo pitanje ali me cisto zanima... da li bi ispao em glup em jedini na celom svetu koji je u salon dosao zbog toga?
 
dbg:
Bio ja na sisanju pre neki dan kad meni zenska sto me je osisala: “hoces da peres kosu?” – ja njoj: “hajde…’ocu”, I mogu vam reci svidela mi se ta varijanta… ne moram da idem kuci I da perem kosu posle sisanja, ona to lepo uradi I dlaka posle sisanja nigde… nego nesto sam ja drugo razmisljao. S obzirom da sam ja stidljive prirode, da li je glupo da joj spomenem (ako me opet ne pita) da me pere posle sisanja I da li je glupo da odem samo na pranje kose? Mislim to mi je nekako skroz “zenski” a...? Da li se vi sisate po unisex salonima i da li uopste znate nekog tipa koji to praktikuje... mislim lakse mi da neko drugi to obavi umesto mene, ponekad me mrzi a moram... nemojte sada da me osudjujete, znam da je skroz glupavo pitanje ali me cisto zanima... da li bi ispao em glup em jedini na celom svetu koji je u salon dosao zbog toga?

Ma što bi bilo glupo :lol:
Ja sam pre dve tri godine išao dva puta nedeljno u neki frizerski salon samo na pranje kose, bila je jedna slatka frizerka, koja je znala da uz pranje priušti i fantastičnu masažu glave, vrata itd.... I to tako traje i lepo je..... i posle smo se malo ljubili i čiča miča i gotova priča :lol:
 
dbg:
Bio ja na sisanju pre neki dan kad meni zenska sto me je osisala: “hoces da peres kosu?” – ja njoj: “hajde…’ocu”, I mogu vam reci svidela mi se ta varijanta… ne moram da idem kuci I da perem kosu posle sisanja, ona to lepo uradi I dlaka posle sisanja nigde… :lol: nego nesto sam ja drugo razmisljao. S obzirom da sam ja stidljive prirode, da li je glupo da joj spomenem (ako me opet ne pita) da me pere posle sisanja :lol: I da li je glupo da odem samo na pranje kose? Mislim to mi je nekako skroz “zenski” a...? Da li se vi sisate po unisex salonima :shock: i da li uopste znate nekog tipa koji to praktikuje... mislim lakse mi da neko drugi to obavi umesto mene, ponekad me mrzi a moram... :lol: :lol: nemojte sada da me osudjujete, znam da je skroz glupavo pitanje ali me cisto zanima... da li bi ispao em glup em jedini na celom svetu koji je u salon dosao zbog toga?
Koliko frke oko jednog sisanja... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top