gledate li prenos iz skupstine?

27E

Legenda
Poruka
52.416
zestoka se rasprava vodi oko tzv smanjenja broja zaposlenih u drzavnoj upravi

opozicioni predstavnici takasativno i decidirano navode slabosti i greske u nacinu resavanja ovog `pitanja`

ne bih da cepidlacim, ali mnoge stvari se rade mimo skupstine republike srbije, pogotovo oko spoljne politike drzave srbije. nesto od toga je i ovde na forumu pisano

ono sto mene iritira je ta najnovija ravnodusnost na forumu prema radu skupstine srbije, a koja je direktno proizasla iz `rezimske operacije nad neanesteziranom opozicijom`, sa ciljem umrtvljenja politickog zivota u srbiji

dakle, ajmo malo o aktuelnom skupstinskom radu
 
malopre je bio i aligrudic

moze da prica o njemu ko sta hoce, ali je korektno analizirao tzv zakon , i dao primer da kad nekoga otpuste po tom buducem zakonu, taj je prdnuo u cabar, neka kome da se zali, a na sudu se samo ceni ispravnost procedure, ali ne i sadrzine. rezimska bruka

samo, nikoga sa vlasti nije briga, dal su gluvi?
 
Ja sam za ustanak kao i uvek :)

2lkb420.jpg



Sad videh onu bljuzgu Senica.Kakvo je to smece ljudsko pa to je nevidjeno nesto.
 
Па оно... не баш... Зашто? Има ли нешто забавно?

pa, pogledaj. i onda napisi ako imas nesto

rec je o donosenju expres zakona o otpustanju tzv viska zaposlenih u drzavnim organima.
jasni kriterijumi ne postoje, zalba na odluku ne postoji, moze da samo da se tuzi, ali to sam vec stavio u prethodni post

jos jedna rezimska neukost i bahatost u upravljanju drzavom srbijom

ali, tema je upucena forumu
 
Ja sam za ustanak kao i uvek :)

2lkb420.jpg



Sad videh onu bljuzgu Senica.Kakvo je to smece ljudsko pa to je nevidjeno nesto.
А што ја теби не могу више да доделим репутацију?

Него јел се сећаш оне твоје реченице са теме о Робину Худу оли Хајдук Вељку како иде?
Цитирао сам је на другом форуму ал одприлике: "проблем је у томе што пси луталице и наркомани отварају Србима очи "
Па ако можеш да се сетеш како иде у оригиналној верзији, ај напиши, небило ти заповеђено.
 
Poslednja izmena:
Sta ima da se raspravlja vise kada je opsti trend u svetu na 1000 stanovnika jedan radnik u administraciji.

Kada u nasim opstinama i ministarstvima bude sedeo adekvatan broj iskljucivo profesionalnih (ne partijskih) administrativnih radnika Vlada moze da se pohvali da nesto radi a do tada samo jedan dobar korbac i naterati ih na njivu da kopaju i oru.

Ja da placam partijske perverznjake po opstinama necu jer ne zelim i uopste je pitanje kome je to u interesu !
 
vlada predlaze zakon o prenosu nadleznosti drzave srbije pokrajini vojvodini. po nekom ultrahitnom postupku

po recima aligrudica ovim zakonom o prenosu tzv `statut` vojvodine se operacionalizuje

verovatno usvajanje od cetvrtka

dakle, ni kad ne pratimo, a tek kad pratimo, u skupstini nema dobrih vesti, ovi nisu culi za cuveni sredingerovu macku, iz kvantne fizike
 
da... i ne moram da pratim prenose iz Skupštine samo gvirnem ovde na radikalskim
temama i pročitam par radikalskih aktivista koji su neumorni i vrlo produktivni po 'iljadama
postova, pa eto tako lako saznam šta se dešavalo na zasedanju tog dana

.... s tim što su njihove interpretacije za dobro filtriranje i to se mora obavezno uraditi da
bi se dobila prava informacija ...
 
skupshtina u celini je sramota ove zemlje
kakvi likovi se tu biraju po strankama i opozicije i vladajce garniture to je blam slushati
ako ONO ima zavrshenu osnovnu shkolu ja glavu sechem
ne znaju jadni ni da prochitaju shta im neko napishe
da ne spominjemo shto za to sviranje qurcu imaju ogromne plate i beneficije koje treba totalno ukinuti
 

Back
Top