Ozbiljno pitanje

Pozdrav, nadam se da sam pogodio odgovarajuci podforum ;)
U sustini to i nije pitanje nego cisto me interesuje vase razmisljanje, sta biste radili na mom mestu.
Radi se o tome da sam nedavno upoznao jednu 'kompletnu' devojku, koju kao da sam oduvek trazio. Ona je pametna, slatka, ne pusi, ne pije, ocigledno je da joj se i ja svidjam (kao i obrnuto) ali postoji jedan problem.
Iako je izglada kao moja vrsnjakinja ona je 93. godiste (ja sam 89.)
I tu sam ostao shokiran.
Ja znam da mladje generacije brze sazrevaju (uglavnom fizicki) ali ono je neverovatno kako ta devojka izgleda i kako se ponasa za svoje godine.
E sad, problem je u tome sto me ona nekako 'moralno' odbija. Ja imam 20 godina, ona ima 16 godina i to mi je nekako prevelika razlika.
Razmisljam o tome danima i ne znam sta da uradim, uskoro treba ponovo da se vidim sa njom a meni je misljenje podeljeno.
Sta vi mislite o svemu tome?

:lol: dečko jel ti to ozbiljno...:lol:
...nema šta da se razmišljaš bre...samo napred...:super:
 
Pozdrav, nadam se da sam pogodio odgovarajuci podforum ;)
U sustini to i nije pitanje nego cisto me interesuje vase razmisljanje, sta biste radili na mom mestu.
Radi se o tome da sam nedavno upoznao jednu 'kompletnu' devojku, koju kao da sam oduvek trazio. Ona je pametna, slatka, ne pusi, ne pije, ocigledno je da joj se i ja svidjam (kao i obrnuto) ali postoji jedan problem.
Iako je izglada kao moja vrsnjakinja ona je 93. godiste (ja sam 89.)
I tu sam ostao shokiran.
Ja znam da mladje generacije brze sazrevaju (uglavnom fizicki) ali ono je neverovatno kako ta devojka izgleda i kako se ponasa za svoje godine.
E sad, problem je u tome sto me ona nekako 'moralno' odbija. Ja imam 20 godina, ona ima 16 godina i to mi je nekako prevelika razlika.
Razmisljam o tome danima i ne znam sta da uradim, uskoro treba ponovo da se vidim sa njom a meni je misljenje podeljeno.
Sta vi mislite o svemu tome?

pa lepo je sto razmisljas o tome.
evo ja iz svog zenskog iskustva.
kad sam imala 16 godina imala sam decka od 22. to je bila slatka vezica, (nista seks), decko je bio super i sad kad vratim film zao mi je sto nisam duze ostala sa njim. odmah posle njega sam posla sa deckom od 21 i bila sa njim 3,5 godine. mislim, nije strasno. hocu da kazem da dok si svestan je ona negde ipak dete (hmh...) znaces da se postavis i njene godine ti nece biti problem.
 
Pozdrav, nadam se da sam pogodio odgovarajuci podforum ;)
U sustini to i nije pitanje nego cisto me interesuje vase razmisljanje, sta biste radili na mom mestu.
Radi se o tome da sam nedavno upoznao jednu 'kompletnu' devojku, koju kao da sam oduvek trazio. Ona je pametna, slatka, ne pusi, ne pije, ocigledno je da joj se i ja svidjam (kao i obrnuto) ali postoji jedan problem.
Iako je izglada kao moja vrsnjakinja ona je 93. godiste (ja sam 89.)
I tu sam ostao shokiran.
Ja znam da mladje generacije brze sazrevaju (uglavnom fizicki) ali ono je neverovatno kako ta devojka izgleda i kako se ponasa za svoje godine.
E sad, problem je u tome sto me ona nekako 'moralno' odbija. Ja imam 20 godina, ona ima 16 godina i to mi je nekako prevelika razlika.
Razmisljam o tome danima i ne znam sta da uradim, uskoro treba ponovo da se vidim sa njom a meni je misljenje podeljeno.
Sta vi mislite o svemu tome?

Ljubav ne zn aza godine..ako se vi dobro razumete,lepo komunicirate,imate slicna razmisljanja i zajednicke teme,ja ne vidim sta su tu prepreka godine..Ljubav ne zn aza godine,ako ti se neko dopada i ako osecas da je to prava osoba za tebe.ja ne znam sta je tu problem,oko neke razlike i to samo 4 godine...Mislim da to nema veze sa godinama.Ne bi trebalo da ima,barem po meni ne,ako je Vama dvoma ok,kada ste zajedno.:)
 
jeste razlika ali ako su ti namere casne :D ne vidim problem....ali, ako nisu.....pa tu je vec veliki problem.....

E sad si ga odvalila!
Ako su mu namere časne, onda nema šta da traži sa ženskom osobom u modernoj Srbiji (a bogami ni u onoj ruralnoj)! Što bi rekao Nikola - klinke se danas satiru od k.... kako da znam da je dete moje?
Dakle malac, samo navali, 4 godine nije nikakva razlika. Moja je žena 4 godine mladja od mene, a ja se ne bih bunio ni da je 14. :mrgreen: Da budemo iskreni, ne bi se ni ona bunila da sam ja 14 godina mladji... :neutral:
Savataj ti tu malu, sigurno ti ona neće zameriti. Ljudi se mnogo više kaju zbog onog što nisu uradili, nego zbog onog što su uradili.
 
E sad si ga odvalila!
Ako su mu namere časne, onda nema šta da traži sa ženskom osobom u modernoj Srbiji (a bogami ni u onoj ruralnoj)! Što bi rekao Nikola - klinke se danas satiru od k.... kako da znam da je dete moje?
Dakle malac, samo navali, 4 godine nije nikakva razlika. Moja je žena 4 godine mladja od mene, a ja se ne bih bunio ni da je 14. :mrgreen: Da budemo iskreni, ne bi se ni ona bunila da sam ja 14 godina mladji... :neutral:
Savataj ti tu malu, sigurno ti ona neće zameriti. Ljudi se mnogo više kaju zbog onog što nisu uradili, nego zbog onog što su uradili.
alal ti vera...
ako ne zaboravim, dobiješ o5 poen od mene prvom prilikom...
 
Gde si naso da pitas....:roll: samo ce te ubedaciti....:lol: nego devojka ti se svidja, na istoj ste talasnoj duzini itd...cemu frka onda? Niko ne zna sta ce sutra biti...da li ce neko druzenje prerasti u nesto vise, da li ce neka veza puci...Ko ne rizikuje taj i ne profitira! Uostalom bolje voleti i osetiti se voljenim i da to pukne, nego ne osetiti cari ljubavi....

Opusteno...samo budi svoj i balansiraj u svemu!!! Ne preteruj sa izlivima emocija, ne ustezi se i sl. sa merom, ukusom i kasnije mozda i ljubavlju i sve ok...:ok:
 
Pozdrav, nadam se da sam pogodio odgovarajuci podforum ;)
U sustini to i nije pitanje nego cisto me interesuje vase razmisljanje, sta biste radili na mom mestu.
Radi se o tome da sam nedavno upoznao jednu 'kompletnu' devojku, koju kao da sam oduvek trazio. Ona je pametna, slatka, ne pusi, ne pije, ocigledno je da joj se i ja svidjam (kao i obrnuto) ali postoji jedan problem.
Iako je izglada kao moja vrsnjakinja ona je 93. godiste (ja sam 89.)
I tu sam ostao shokiran.
Ja znam da mladje generacije brze sazrevaju (uglavnom fizicki) ali ono je neverovatno kako ta devojka izgleda i kako se ponasa za svoje godine.
E sad, problem je u tome sto me ona nekako 'moralno' odbija. Ja imam 20 godina, ona ima 16 godina i to mi je nekako prevelika razlika.
Razmisljam o tome danima i ne znam sta da uradim, uskoro treba ponovo da se vidim sa njom a meni je misljenje podeljeno.
Sta vi mislite o svemu tome?
Da su mi tvoje godine i situacija,a ova pamet,ja bih od tog mačeta uzeo sve što može i što hoće da pruži.Verovatno od trineste godine razmišlja šta sa njom nije u redu i zašto nije imala dečka,poljubac,seks.
Prva grška je idealizovati devojku-ta će ti nabiti nož u leđa.Uzmi što ti život pruža,da se ne bi kajao ,naravno ,samo ono što je njena dobra volja da ti pruži .I budi srećan zbog toga što si imao.
Ne cene one filozofiju,to ostavi za forum,i za ortake,uz pivo.
Tako bih ja uradio.Opet,ti nemoj mene slušati ,već uradi kako misliš da je najbolje....
 
E sad si ga odvalila!
Ako su mu namere časne, onda nema šta da traži sa ženskom osobom u modernoj Srbiji (a bogami ni u onoj ruralnoj)! Što bi rekao Nikola - klinke se danas satiru od k.... kako da znam da je dete moje?
Dakle malac, samo navali, 4 godine nije nikakva razlika. Moja je žena 4 godine mladja od mene, a ja se ne bih bunio ni da je 14. :mrgreen: Da budemo iskreni, ne bi se ni ona bunila da sam ja 14 godina mladji... :neutral:
Savataj ti tu malu, sigurno ti ona neće zameriti. Ljudi se mnogo više kaju zbog onog što nisu uradili, nego zbog onog što su uradili.

:zcepanje: dobro je da znas kad se zezam.....
 

Back
Top