Хеј, ви лажни социјалисти, ГДЕ сте сада, а ШТА вас чека?

Poruka
20.103
У Програму СПС пише:

"Ми смо десет година чували Србију од транзиције, а они који су
дошли на власт иза нас за само шест година успели су да транзицију
спроведу и створе друштво великих и драматичних социјалних разлика,
незапослених и сиромашних.
Готово комплетна српска привреда продата
је за цену коју смо ми постигли -1997. године- продајући 49% „Телекома“.
2200 српских фабрика продато је заувек и неповратно за готово исту цену
за коју је социјалистичка власт продала половину једне једине фирме. Шест
година је било потребно да садашња влада прода још једну
телекомуникациону фирму за исту количину новца - иако не половину већ
целу.
Све већа армија сиромашних и незапослених живи у страху и без
наде.
Постпетооктобарска власт се руководи принципима
неолибералне економије чији су основни резултати повећање профита и
смањење инфлације са једне, те повећање незапослености, повећање
сиромаштва и повећање социјалних разлика, са друге стране..


.....Нe угрoжaвajући тржиштe, привaтну свojину, личну и кoлeктивну
инициjaтиву у oблaсти сoциjaлнe сигурнoсти, изгрaђивaћeмo
институциoнaлнa рeшeњa кoja ћe спрeчaвaти свe oбликe eксплoaтaциje,
злoупoтрeбa и eкoнoмскe oбeспрaвљeнoсти грaђaнa.......

....Oснoвни услoв сoциjaлнe сигурнoсти je прoдуктивнa зaпoслeнoст рaднo
спoсoбнoг стaнoвништвa (стицaњe дoхoдкa из рaдa).
Oтвaрaњe нoвих рaдних мeстa и кoнтинуирaнo пoвeћaњe пoтрeбa зa
рaднoм снaгoм je jeдaн oд вaжних eкoнoмских циљeвa СПС.





Кога то они лажу:?:

Погледајмо шта се у Србији дешава, а они СВЕ то подржавају и
учествују у бестијалном стварању оних најсиромашнијих!

Да ли је икада у Србији била оваква ситуација:?:
"Oko 250 gladnih radnika pokušalo da uđe u CZ da bi
imali redovne obroke!...
."

http://www.alo.rs/vesti/20941/Na_rucak_u_cuzu

или

"Radnice "Petra Drapšina" štrajkuju glađu"

или....или....или....оваквих примера има безброј, али на жалост
и оних који се завршавају
трагично, са самоубиствима и са убиствима!

Ови лажни социјалисти су обрукали оснивача ове странке,...
обрукали су све часне чланове СПС, обрукали су гласаче СПС,
обрукали су ИДЕЈУ левице у Србији.

Верујем да ће за ову ИЗДАЈУ, ПРЕВАРУ и ОБМАНУ бити адекватно
"награђени" што на изборима што и на друге начине!!!

.
 
.....лажови.............

v150502p0.jpg


Дачић ..
(описано у уводној поруци,...а дописиваћемо и остале његове
преваре обмане и лажи)


Тадић..
 
Pa stani, ko onda danas bastini ideje prave levice u Srbiji ? Nije valjda Seselj? :eek:
A naravno da Dacic nema veze sa levicom i da mu je glavni motiv u politici licni kompleks da bude neko i nesto, da bude bitan....

Они (СПС) користе у својим кампањама левичарске идеје, али
НЕ СПРОВОДЕ их, напротив раде супротно свом програму.

НИКО данас не спроводи идеје левице,.. али то не значи
да ће да буде увек тако!

.
 
НИКО данас не спроводи идеје левице,.. али то не значи
да ће да буде увек тако!

.

Pa bombono, glupo je onda da budes pasivni posmatrac toga, treba da osnujes stranku koja ce da bastini ideje levice. Ali ozbiljno mislim, nisam ironican. Kada mislis da nesto nije u redu, angazuj se da ispravis to.
 
Pa bombono, glupo je onda da budes pasivni posmatrac toga, treba da osnujes stranku koja ce da bastini ideje levice. Ali ozbiljno mislim, nisam ironican. Kada mislis da nesto nije u redu, angazuj se da ispravis to.

Ти опет као она "баба о уштипцима",...опет о мени,
па немо` то да радиш од теме.:worth:

Надам се да међу дискутантима има "лажних социјалиста",
па да их чујемо.

п.с.
када се будем негде ангажовала,
али ЈАВНО,.......јавићу ...сигурно;)

.
 
sps ce na sledecim izborima jedva proci ceLZIus(ako ga uopste prodje) :lol:

Kakva losa procena:mrgreen:
Kisela, preporucio ti jedan kolega da osnujes stranku, ozbiljan je predlog, a posto si ga odbacila ja ti preporucujem da udjes u sps, pa da ga popravis iznutra, samo nadjes istomisljenike:D
Ovako . malo, malo, pa udri po sps-u, i sve se svodi na postavljanje tema. Daj ucini neki korak:D
 
Kakva losa procena:mrgreen:
Kisela, preporucio ti jedan kolega da osnujes stranku, ozbiljan je predlog, a posto si ga odbacila ja ti preporucujem da udjes u sps, pa da ga popravis iznutra, samo nadjes istomisljenike:D
Ovako . malo, malo, pa udri po sps-u, i sve se svodi na postavljanje tema. Daj ucini neki korak:D

Sta su uradili od kada su na vlasti?
Sta nisu?
Kada uporedis,vidis da je odnos nista 3:1 nesto. :lol:
 
Sta su uradili od kada su na vlasti?
Sta nisu?
Kada uporedis,vidis da je odnos nista 3:1 nesto. :lol:

Hapsi narodna milicija više nego ikad, a narod voli kad se hapse krimosi:mrgreen:
Od maja prosle godine, do sada, bilo je vise izbora, sps prolazi sve bolje, skoro u vrbasu dogurase do 15%.
Oni su, uz ds, sns, srs i dss jedini sigurni da prelaze cenzus, kad bude bilo izbora, a to je negde 2012.
 
E stvarno ste cudaci, najblaze receno...
Lepo bombona napisala da su rukovodeci Spesovci lazovcine i lopovcine, a vi je napali kako ona treba da donese Bolju Srbiju...
Pa jel ovo politicki forum, majq mu, da se sukobljavaju misljenja ili mesto za promovisanje programa za spas Srbije?
C,c,c...
Poreknite da su Marica Pacic i ekipa koristoljubivi lazovi, 'ajde!

Uostalom, evo predloga za Bolju Srbiju - NE glasajte vise NIKADA za komunjare i za njinu decu i pionire.
I tacka.
 
Ja sam bio ubedjen da je DS levicarska stranka i to ona ortodoksna levica.....
bar tako kaze tadic a on sve zna.

A SPS dodje kao umerena levica a to kaze pacic..... i on sve zna samo jos ne zna kuda posle sledecih izbora.


Naravoucenije :
bolje je glasati za Vulina koji je zaista levicar, nego za ova dva pajaca koji su pogresili i mesto i vreme za svoj zakasneli levicarski nagon.
 
Poslednja izmena:
E stvarno ste cudaci, najblaze receno...
Lepo bombona napisala da su rukovodeci Spesovci lazovcine i lopovcine, a vi je napali kako ona treba da donese Bolju Srbiju...
Pa jel ovo politicki forum, majq mu, da se sukobljavaju misljenja ili mesto za promovisanje programa za spas Srbije?
C,c,c...
Poreknite da su Marica Pacic i ekipa koristoljubivi lazovi, 'ajde!

Uostalom, evo predloga za Bolju Srbiju - NE glasajte vise NIKADA za komunjare i za njinu decu i pionire.I tacka.


:evil: Opet po komunistima...aman ljudi odavno vec izumrli , a vi ih ne ostavljate ni da pocivaju na miru.:worth:

p.s. Necu onda valjda da glasam za groboslava ko da su mi vrane mozak popile:mrgreen:
 
Ja sam bio ubedjen da je DS levicarska stranka i to ona ortodoksna levica.....
bar tako kaze tadic a on sve zna.

A SPS dodje kao umerena levica a to kaze pacic..... i on sve zna samo jos ne zna kuda posle sleldecih izbora.


Naravoucenije :
bolje je glasati za Vulina koji je zaista levicar, nego za ova dva pajaca koji su pogresili i mesto i vreme za svoj zakasneli levicarski nagon.

Kazi nesto vise o ovom Vulinu > jel ima neki svoj program, koliko mu je clanstvo...od cega zivi i da li se i on naglo opario jer od pisanja sigurno ne moze nista vise do da krpi od prvog do prvog u mesecu...i takve stvari...o njemu bas ne znam skoro nista sem da je dobar s Vucelom, a i za ovog poslednjeg ne znam gde je i s kim sada ?:think:
 
Nemoj da glasas,ponisti listic.Ja tako radim od 12.3.2003.-e


Pa i da hocu da glasam trenutno ne vidim za koga bih mogla...vise me niko ne moze iznenaditi...da budem politicki korektna jer bih u suprotnom popila bancinu...missim kada bih se odrazila onako kako mislim da treba:lol:
 
Kazi nesto vise o ovom Vulinu > jel ima neki svoj program, koliko mu je clanstvo...od cega zivi i da li se i on naglo opario jer od pisanja sigurno ne moze nista vise do da krpi od prvog do prvog u mesecu...i takve stvari...o njemu bas ne znam skoro nista sem da je dobar s Vucelom, a i za ovog poslednjeg ne znam gde je i s kim sada ?:think:


Pa ne poznajem ga ni ja nesto previse, osim sto sam ga par puta gledao i slusao na RTV-u gde je delovao krajnje levicarski nastrojen sa normalnim zahtevima koji idu uz levicarske ideje.

Sa obzirom da je to isto propagirao i pre 10 godina znaci da je ostao dosledan sebi i tim idejama i da se nije mnogo promenio od tadasnjih nastupa.

Inace mislim da je to jedan od sasvim retkih politicara za cije ime se ne vezu nikakve afere ili bilo kakva zloupotreba polozaja.
Za sebe ne tvrdi (suprotno boti i pacicu) da je ortodoksni levicar vec to ostavlja gledaocima da sami procene kome pripada. Mislim da je veoma inteligentan i zna politicki realno da razmislja bez onih cuvenih izjava danasnje politicke elite tipa : ja pa ja.....

S obzirom da na politickoj sceni zaista nedostaje prava levica on dodje kao onaj pravi za tu stranu.
Kolika mu je stranka i clanstvo ne znam ali verovatno nije obimno s' obzirom da se nije previse politicki angazovao u zadnje vreme.
 
Poslednja izmena:

Back
Top