Da li ste za NATO ili Talibane

Подржавам намере Северне алијансе и коалиционих снага да истерају талиане из њихове земље. Надам се дугом и храбром ратовању. Такође подржавам намеру цара Путина да учини транспорт коалиционих војника на тло авганистана лакшим.
 
Pozdrav,

U Afganistanu se ratuje i Talibani udpjevaju odlovetai NATO Trupama.Zelio bih vas pitati da li ste za pobjedu Talibana ili NATOa.
Nisu talibani doslu u Ameriku da prisiljavaju amerikance da zive kako to oni-talibani zele, nego su Amerikanci i NATO dosli u Avganistan da prisiljavaju Talibane i sve avganistance da zive onako kako Ameri i NATO zele.
A to sto ce kad pobede-nema ako-uvesti serijat, to je njihova stvar.
Da ti bude jasno, ja nisam musliman i bio sam aktivni ucesnik ratova 90-ih, ali u ovoj situaciji podrzavam talibane.
Na ovoj kugli zemaljskoj postoji milijarda i po muslimana i oni imaju pravo da zive onako kako oni zele, ali nemaju pravo da prisiljavaju druge na takav nacin zivota.
Isto vazi i za Amere, ali oni po celom svetu silom, ognjem i macem namecu neku svoju demokratiju i ubijaju ljude gde god stignu, a sve ih prisiljavajuci da prihvate neke njihove"vrednosti" i nacin zivota.
 
Nisu talibani doslu u Ameriku da prisiljavaju amerikance da zive kako to oni-talibani zele, nego su Amerikanci i NATO dosli u Avganistan da prisiljavaju Talibane i sve avganistance da zive onako kako Ameri i NATO zele.
A to sto ce kad pobede-nema ako-uvesti serijat, to je njihova stvar.
Da ti bude jasno, ja nisam musliman i bio sam aktivni ucesnik ratova 90-ih, ali u ovoj situaciji podrzavam talibane.
Na ovoj kugli zemaljskoj postoji milijarda i po muslimana i oni imaju pravo da zive onako kako oni zele, ali nemaju pravo da prisiljavaju druge na takav nacin zivota.
Isto vazi i za Amere, ali oni po celom svetu silom, ognjem i macem namecu neku svoju demokratiju i ubijaju ljude gde god stignu, a sve ih prisiljavajuci da prihvate neke njihove"vrednosti" i nacin zivota.

Ma, ebe se Amerima kako će muslimani u Avganistanu da žive. Što se njih tiče, mogu se svi samoponabijati na kočeve. Njih tamo interesuje samo jedna stvar, opijumska polja, tj. proizvodnja i distribucija heroina.
 

Back
Top