koliko se sami sebi svidjate na forumu...

jel ima?


  • Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .
pa evo ja da počnem
ja nisam baš najveći car na forumu i svetu jer imam mnogo mana
kao prvo, preveliki sam perfekcionista, ja kad nešto radim to mora da bude savršeno ili nikako
ali sam ii tvrdoglava, pa ne ostavljam stvari nikada na pola. dakle mora savršeno.
osim toga, veooma sam nesebična, često i na moju štetu
savest.. ah uvek postupam po svojoj savesti pa makar me to skupo koštalo, šta ću, domaće vaspitanje.
a ni fizički nisam savršena
kao prvo, previše sam sitne građe, ponekad pomislim da bi vetar mogao da me oduva
ne mogu da ponesem torbicu težu od 485g.
pa cipelice.... pošto nosim broj 32 nikako ne mogu da pronađem obuću za sebe

nisam, nisam savršena, ali ja sam svojih mana svesna i ne stidim ih se.
a ostali samo znaju da se hvale
ali ipak veliki ljubac za njih
 
pa evo ja da počnem
ja nisam baš najveći car na forumu i svetu jer imam mnogo mana
kao prvo, preveliki sam perfekcionista, ja kad nešto radim to mora da bude savršeno ili nikako
ali sam ii tvrdoglava, pa ne ostavljam stvari nikada na pola. dakle mora savršeno.
osim toga, veooma sam nesebična, često i na moju štetu
savest.. ah uvek postupam po svojoj savesti pa makar me to skupo koštalo, šta ću, domaće vaspitanje.
a ni fizički nisam savršena
kao prvo, previše sam sitne građe, ponekad pomislim da bi vetar mogao da me oduva
ne mogu da ponesem torbicu težu od 485g.
pa cipelice.... pošto nosim broj 32 nikako ne mogu da pronađem obuću za sebe

nisam, nisam savršena, ali ja sam svojih mana svesna i ne stidim ih se.
a ostali samo znaju da se hvale
ali ipak veliki ljubac za njih

32?!!!:eek:
 
ја сам до јаја зато што се 92% времена зајебавам. пошто морам да водим раћуна д је то свакоме јасно, ћесто користим ":mrgreen:"
такође, много ми се свиђа што сам стрпљив и разуман у опхођењу, што се не иживљавам кад видим да је неко у проблему а то му се манифестује кроз идиоцко понашање на форуму.
страва сам и што имам сстрава смисо за хумор
и што сам скроман и све тако некако бре :heart:
 
da gile
i krhke sam građe ko što si verovatno primetio =D

па да, рецимо....ал то за стопало лажеш 100%; имо сам ја у гимназији другарицу ћије су патике биле за окаћити на ретровизор и то је било 36. начи 32...ај дај неку реалнију процену;)
 

Back
Top