Domaći gospodin lažov 2009. godine

Ko je domaći gospodin lažov 2009. godine ?


  • Ukupno glasova
    49
  • Anketa je zatvorena .

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
U ovoj temi biramo najvećeg domaćeg lažova u ovoj, 2009. godini. Staviću anketu koja će trajati do Nove godine pa izvolite, glasajte ! Ja ću glasati za Tadića pošto čovek toliko laže, obmanjuje i manipuliše ovim narodom da je to katastrofa. Ja mislim da je čak i Dinkića prevazišao. :hahaha:
 
Meni je Dinkić za sva vremena, onih njegovih 1000 evra svakome i to taman pred izbore. Nije mi jasno što novinari ćute ili opozicija. Svaki dan da ga napadaju, GDE SU BRE PARE ZA SVE? Nema sad kriza kao... Neka da šta je obećao narodu ili neka se povuče iz politike, ćelija u CZ će ga sigurno čekati, evo ja ću da mu poklonim ćebe. Da ne nazebe. :)))) :hahaha:
 
Dinkić,naravno!(to je onaj sa brojem glasača otprilike kao manja mesna zajednica,a upravljaju svim finansijskim tokovima u zemlji).Žao mi je što ne mogu odjednom da glasam za bar 2-3 kandidata. Kako god, ipak će tu biti mrtva trka! :think:Što neke od njih ne uvrsti makar u evropske čika lažove,bome bi se visoko kotirali.
 
U zaista zestokoj konkurenciji na liniji Tadic - Dinkic - Dacic svoj cu glas dati Dinkicu jer pored toga sto je po meni najveci lazov, moram mu priznato da je toliko dobar glumac, da kada javno predstavlja neku svoju najnoviju izmisljotinu i sam veruje u njenu istinitost.

Kada Tadic obrazlaze neku svoju laz on se sav trese, mlatara rukama, zamuckuje i preti, dok Dinkic to radi kao pravi profesionalni lazov. Kod Dacica je sasvim drugi slucaj jer kod njega postoji pravilo :
uzmi sve sto ti zivot pruza.... a sa tim ostaje samo mali lazov malih ideja i dometa.
 
Poslednja izmena:
Lista je sastavljena kako je sastavljena.Ali,smatram da je apsolutno nepotpuna da nekazem adekvatna,naime na listi od 20 i kusur ministara nalaze se samo cetvorica i ovaj Saper.O G-dinu Predsedniku kome je tu mesto i ovih 4 i ministra na listi se nalaze apsolutno ljudi koji ni nakoji nacin nemogu lazima da uticu neznam koliko na sveopstu situaciju u sferama politike koju ocigledno u ovoj drzavi bezkorpulozno vode Ministri pod balanserskom kontrolom Predsednika koji opet za divno cudo sprovodi politiku obmanom naroda "svojim baritonskim glasom i glumom nonsalantnosti"narocito pred kamerama kada daje intervjue koji trebaju naciji pokazati njegovu brigu o drzavi koju vodi.A VODI JE U AMBIS,NARAVNO UZ POMOC "SAVETNIKA"I MINISTARA KOJI SU SPECIJALIZOVANI ZA LAZI I OBMANE I TO SVE POD OKRILJEM OBICNE KRILATICE "DEMOKRATIJA".:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dash:
 
U ovoj temi biramo najvećeg domaćeg lažova u ovoj, 2009. godini. Staviću anketu koja će trajati do Nove godine pa izvolite, glasajte ! Ja ću glasati za Tadića pošto čovek toliko laže, obmanjuje i manipuliše ovim narodom da je to katastrofa. Ja mislim da je čak i Dinkića prevazišao. :hahaha:

Nije...Dinkic je u ubedljivom voljstvu!:lol:
ps- Al ti je iskljuciva anketa....:lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top