POMOC!!

jasna_17

Početnik
Poruka
12
Imala sam nezasticeni odnos sa deckom juce. Znam,glupa sam! Ali toliko je bolje bez kondoma! To nam se vec pre desilo i onda sam popila postinor,tabletu za dan posle. Tabletu sam popila 8.jula a menstruaciju sam dobila 19-og jula. Bila je nesto obilnija. Da li mogu danas da popijem postinor opet? Hoce li biti jako stetno? Nemam vremena danas da odem kod ginekologa jer ce proci period u kome mogu da popijem postinor a onda ce biti kasno. Zelim da mi pomognete a ne osudjujete sto sam imala nezasticen seks.Sledeci pu cu biti pazljivija. I zelim da znam vise o Logestu,kad se uzima itd. Hvala unapred na pomoci.
 
Postinor ti je zavrsio posao cim si dobila menstruaciju tako da nema frke. O postinoru procitaj moj expose na topicu 'Da li sam trudna?'.

Logest (Shering AG) je oralni kontraceptiv a po sastavu je:

etinilestradiol (0,02mg) + gestoden (0,075mg)

Upotreba:
1 tableta ujutru od prvog dana menstrualnog krvarenja tokom 21 dana.Nakon toga pauza 7 dana.

pozdrav od cika-Snokija 8)
 
jasna_17:
Hvala ti puno! jel sigurno to za postinor? Jako se plasim,ne bih zelela da mi se nesto desi.

Kazem ti, prelistaj ovaj forum i procitaj o POSTINORU sve sto sam rekao(Topic 'TRUDNA ILI NE').Garantujem ti, nema frke ako si dobila. Jos je dobar znak posto je meca bila obilnija.
To znaci da je POSTINOR obavio posao.100%!!!
 
jasna_17:
Hvala ti puno! jel sigurno to za postinor? Jako se plasim,ne bih zelela da mi se nesto desi.


Prvo tebi se u glavi odavno desilo kada tako nešto iznosiš na forum. bez obzira na dobronamernost čika snokija postoji neko ko se zove GINEKOLOG i svako sa iole malo mozga nađe vreme i ode kod njega.
P.S.Što se tiče kurtona: da li si ti ikada čula za sidu, i koliko veruješ svome dečku :?:
 
jasna_17:
Pusi **** kucketino! Ako ne zelis da mi pomognes onda nemoj nista pisati! Kretenko glupa
dete budi pristojna, otkad sam na forumu "kucka"
je obicno neprijatna,tebi daje savet ti je napusavas.
otici kod ginekologa je svar opste kulture.
osim sto nekoristis kondom izbaci iz upotrebe i ruzne reci!
savet: ako te decko ne j**e kako treba i ako ne zna da pripazi na cvrcka uzivajte oralno.

posle j***nja nema kajanja!!! :D
 
jasna_17:
Pusi **** kucketino! Ako ne zelis da mi pomognes onda nemoj nista pisati! Kretenko glupa

Ej, ej!Nemoj se zestiti.Kucka ima malo drcniji stav ali u sustini je dobra.Eto, sa njom se stalno svadjam ali mi je postala simpa pa... cak sam je i zavoleo :oops:
P.S.ZVEKNI JOS JEDAN POSTINOR.NISAM DOBRO SKAPIRAO DA SI JUCE IMALA PONOVO NEZASTICEN SEX.IMAS 12 SATI VREMENA!!!
 
Vec sam popila postinor i mnogo se mirnije osecam. A sto se tice nase male kuckice,pa ne boravim cesto na forumu tako da je ne znam ali mislim da je ona jedna dobra kujica. Imam ja ovde malo niz ulicu jednog savrsenog stenca za nju. Posto vidim da se nije dugo....
 
jasna_17:
Vec sam popila postinor i mnogo se mirnije osecam. A sto se tice nase male kuckice,pa ne boravim cesto na forumu tako da je ne znam ali mislim da je ona jedna dobra kujica. Imam ja ovde malo niz ulicu jednog savrsenog stenca za nju. Posto vidim da se nije dugo....

Bilo kako bilo, zaista reci desku da pazi malo.Ne mozes se napucavati hormonima radi njegovog meracenja.
Ako nije u stanju da se kontrolise, uzmite neku zastitu i onda neka spermira gde zeli...
Videla si kako ti je POSTINOR prosli put sljustio matericu.Moze materica da ti oslabi pa ces kasnije kad budes zelela bebu lezati 9 meseci u krevetu zbog oslabljene materice i nemogucnosti odrzavanja normalne trudnoce... 8)
 
[
Ej, ej!Nemoj se zestiti.Kucka ima malo drcniji stav ali u sustini je dobra.Eto, sa njom se stalno svadjam ali mi je postala simpa pa... cak sam je i zavoleo :oops:

Voliš ti mene od prvog dana samo toga još nisi svestan. Strpljiva sam ja :D :D :D
 
jasna_17:
Pusi **** kucketino! Ako ne zelis da mi pomognes onda nemoj nista pisati! Kretenko glupa

Što se tiče pomoći tebi već ističe vreme...
A taj dugački jezik sa kojim palacaš drugi put samo kod oralnog seksa i bičeš naj riba baš onako kako želiš.

Imam taman duplo godina koliko imaš ti sada( opss eto rekoh, i još samo malčice više,ovo je samo za efendiju)
i izgledam fenomenalno bar 6-7 godina manje jer sam se čuvala i sačuvala od prvog dana.
Imam prilike s vremena na vreme da vidim takve kao ti koje "pune" kako hoće i ko hoće sve zarad nekog uspeha.Ubrzo im resica visi do kolena a smrde na spermu na kilometre i izgledaju kao da imaju "100" god.I nikakav savet tu ne vredi.
Savet je bio dobronameran, ali pošto tvoj "mozgić" misli samo na...... napred, da nema takvih kao ti kako bi se današnji mladjušani učili.
 

Back
Top