FIFA 2010 South Africa (Panini)

pancev91

Zainteresovan član
Poruka
195
Molio bih sve koje planiraju da skupljaju ovaj album sa samoljepljivim slicicama, neka se odmah prijave ovdje, da bi kasnije uspostavljali brzu i laksu komunikaciju za mjenjanje slicica!

Oficijelni album PANINI WORLD CUP 2010 South Africa, izlazi 10. aprila naredne godine!

slika2399806v900h675.jpg


Izdavac: Panini
Godina izdanja: 2010
Slicice: 1-638,00,000
 
Poslednja izmena od moderatora:
i ja cu skupljati...ali ne mogu da verujem da izlazi tek u aprilu!?!?!
cini mi se da je prosli put izasao ranije!

nadam se da kesice nece biti preko 30 dinara... :D to je po meni maximalna cena...
i valjda ce biti opet ona skupljanja kod hotela moskva za menjanje!!!
prosli put mi je falilo 40 komada, otisao sam tamo i sakupio sve!
 
i ja cu skupljati...ali ne mogu da verujem da izlazi tek u aprilu!?!?!
cini mi se da je prosli put izasao ranije!

nadam se da kesice nece biti preko 30 dinara... :D to je po meni maximalna cena...
i valjda ce biti opet ona skupljanja kod hotela moskva za menjanje!!!
prosli put mi je falilo 40 komada, otisao sam tamo i sakupio sve!

U da kod fontane *** bilo ljudi koliko neces bio sam i ja bilo dobro zezanje z:lol:z:lol:
:zskace::zskace::zskace::zskace:
 
Prethodnih dana, pojavila su se dva ``divlja`` albuma World Cup 2010! Hrvatska verzija sa karikaturama fudbalera, ciji je izdavac ``one2play d.o.o``, jos je i boze pomozi...ima mnostvo nagradnih igara, nude prvenstveno odlicne nagrade, imaju grupu na fejsbuku... ali ovo drugo piratsko izdanje je za zatvor!!! Apsolutno nigdje u albumu ne pise, ko je izdavac?! Nezapaceno!! Bilo je i u proslosti mnogo ovakvih vrsta albuma, ali ne napisati ko je izdavac, zaista izgleda jadno i mizerno!!! Osim katastrofalnog dizajna albuma i kriminalnog kvaliteta slicica, jos je niz zamjerki na ovaj album, koji se kao prodaje na teritoriji Srbije i Republike Srpske?! Ako je jos neko slucajno kupio ovaj album, molim neka se javi! Dodatni ocaj ovog albuma, potkrepljuje i zadnja stranica, na kojoj pise ``da se u jednoj od 100 kesica, nalazi nagradni kupon, koji cemo kao navodno dobiti i odmah na licu mjesta ce nam prodavac dati fudbalsku loptu``????? Ja sam odmah pitao svog prodavca, da li je to tacno, naravno odgovorio mi je, da nikakve lopte ili bilo kakve druge nagrade ne postoje!!! Ovi idioti sto distribuiraju ovaj album, jos imaju i obraza, da napisu, da cemo toboze sa tim nagradnim kuponom, kada ga ispunimo nasim privatnim podacima i ostavimo kod svog prodavaca, uci u veliku nagradnu igru, gdje su glavne nagrade: Sony Playstation, DVD....i kojesta!!!Hahahahaha, da li treba bilo kakav dodatni komentar??? Naravno, ne postoji bilo kakav podatak ili ne daj boze adresa, na koju bi mogli da se obratimo, vec ce navodno to izdavacu dostaviti prodavci, a oni ce (pazite sad ovo zlo) na staklima njihovih radnji, postaviti spisak sa imenima dobitnika??????!!Alo???? Jos jednom molim sve vas, koji ste slucajno primjetili ili jos gore, kupili ovaj album, da se javite ovdje, pa da udjemo u kraj tim prokletim plagijatorima, koji oskrnavljuju ovaj kultni hobi!!!
 
I meni je dugo da čekam do aprila. Mogli su ranije da ga izbace.. :( U svakom slučaju mislim da će u katoličkoj porti kod fontane u NS-u, biti staro mesto za menjanje sličica..

Pa moraju tad da bi album bio verodostojniji sto se tice sastava reprezentacija.Tad se objavljuju otprilike i spiskovi igraca na koje selektori racunaju za SP,tako da je to verovatno razlog za tako kasni izlazak albuma
 

Back
Top