Problem sa windows-om 7 uvezi igara

Mamo

Početnik
Poruka
11
Imam windows 7 i instalirao sam igricu NFS sheft..e sad sve dobro prodje u vezi instalacije,ali kad pokrenem igrici i kad ukucam ime svog profila i kad ga trebam snimiti pise unable to save..to nije problem samo u toj igrici vec i u ostalimaaa mi se pojavljuje taj problem....bio bih zahvalan svakom ko zna rjesiti ovaj problem....
 
Pa stavi XP sta jurite ko tele pred rudu sa tim instaliranjem win7. To tek kad zvanicno izadje i prodje posle toga jedno godinu dana e tada ce tek to valjati da se stavi na komp i da ti sve radi kako treba a do tada uvek ce neki problem da se pojavljuje.

To bi mu isto reko i onaj sa Gornji Retmond al ti bi da bidneš Gejts umesto Gejtsa pa mi obrisa poruku za džabe...
 
Da ne lupam, to ide preko windows live games, kako god, jel ? Napravi nov offline accaunt ako je to u pitanju, sve igre koje budes instalirao a traze podrsku windows live idu preko tog jednog profila. Ja sam ga jednom slucajno obrisao pa su otisli save-ovi za jedno 10-ak igara.

Ako nije to u pitanju zaobidjite post ;)
 
Znam u čemu je problem.

Sve što treba da uradiš je da je drugačije pokreneš.

Desni klik na nju, pa "run as administrator", onda klikneš na yes.

Ako ti je na srpskom, onda desni klik na nju, pa "pokreni kao administrator", onda klikni da.

Javi da li je problem rešen.

Pa stavi XP sta jurite ko tele pred rudu sa tim instaliranjem win7. To tek kad zvanicno izadje i prodje posle toga jedno godinu dana e tada ce tek to valjati da se stavi na komp i da ti sve radi kako treba a do tada uvek ce neki problem da se pojavljuje.

To bi mu isto reko i onaj sa Gornji Retmond al ti bi da bidneš Gejts umesto Gejtsa pa mi obrisa poruku za džabe...

Kuj traži Windows za igrice nek ne tura novi sistemi koji još nisu izašli.
Neće imadu ništa bolji rezultat.

Stavis vistu i ne primetis razliku, jbo vas win7

Da ne lupam, to ide preko windows live games, kako god, jel ? Napravi nov offline accaunt ako je to u pitanju, sve igre koje budes instalirao a traze podrsku windows live idu preko tog jednog profila. Ja sam ga jednom slucajno obrisao pa su otisli save-ovi za jedno 10-ak igara.

Ako nije to u pitanju zaobidjite post ;)

Sve citirano je spam i deluje obeshrabrujuće na OP-a. Molim da se obrišu ti postovi.
 
Poslednja izmena:
win 7 je sada najstabilniji operativni sistem od svih windowsa..
ja planiram da predjem na win7..
zato sto sam video kod drugara koliko je mocan i stabilan..
sto se tice igara..
moze da pokrene jako stare igre..
kao recimo Diablo..
koji je izasao 1996..
tako da ne bi trebao imati problema sto se tice igara..
a xp polako izumire sto se tice igara..
zato sto ove novije igre zahtevaju ili vistu ili win7
 
win 7 je sada najstabilniji operativni sistem od svih windowsa..
ja planiram da predjem na win7..
zato sto sam video kod drugara koliko je mocan i stabilan..
sto se tice igara..
moze da pokrene jako stare igre..
kao recimo Diablo..
koji je izasao 1996..
tako da ne bi trebao imati problema sto se tice igara..
a xp polako izumire sto se tice igara..
zato sto ove novije igre zahtevaju ili vistu ili win7


Sve radi na win 7 zato sto su sve igrice pravljene za windows operativne sistem u slucaju da ne radi uvek postoji crack fix ili patch ili tako nesto :ok::ok::ok:
 

Back
Top