Oci menjaju boju

kada sam besna rasire mi se zenice,pa mi oci izgledaju crne...........a kada sam s*****na su onako mocvarno zelene..........:confused:

boja ociju se ne menja. menja se percepcija, tj vizuelni doživljaj boje u uslovima razlicitog osvetljenja, boje okoline (beonjaca u prvom redu), itd....

Pogledaj linkove ka wikipediji na prethodnoj stranici...

p.s.

a kakve su kad nisi ni jedno ni drugo???
 
E, bas sam se pitala...zasto?:think:
evo, moje npr.... kad sam srecna, kad sam tuzna, kada placem.......itd. uvek drugacije :confused: KAKO TO?? MSM, ZASTO?? znam da toga ima kod dosta ljudi... kewl je to, al ono...nekada nervira...npr. kada trebam da napisem negde boju ociju xD

To je ocigledno cesta stvar.:)

Ja imam zelene oci,ali one znaju nekada skroz da posive ili potamne.Zasto...? :think: Nemam pojma.
 
boja ociju se ne menja. menja se percepcija, tj vizuelni doživljaj boje u uslovima razlicitog osvetljenja, boje okoline (beonjaca u prvom redu), itd....

Pogledaj linkove ka wikipediji na prethodnoj stranici...

p.s.

a kakve su kad nisi ni jedno ni drugo???

tamno braon.......
pa znam.......kada sam s*****na,oci su mi vodenaste,pa verovatno zbog toga......................
 
E, bas sam se pitala...zasto?:think:
evo, moje npr.... kad sam srecna, kad sam tuzna, kada placem.......itd. uvek drugacije :confused: KAKO TO?? MSM, ZASTO?? znam da toga ima kod dosta ljudi... kewl je to, al ono...nekada nervira...npr. kada trebam da napisem negde boju ociju xD

PA, VJEROVATNO si ona srećnica sa plavo-zelenim očima...pa se mijenjaju stalno
Kod mene se mijenjaju samo podočnjaci...:rotf:
 

Back
Top