Povez preko ociju...

Vi niste normalni... Ja ovde knjizim promene, a vi pustate veoma UHhhhh teme... To nije fer!!! Sva sreca pa mi niko ne viri u komp. Pukla bi bruka "O cemu ti dete citas! Ccccc.... Sta ce tvoja mam reci... Ccccc"
Da, to mi je oduvek bila fantazija, ali dosadasnji momci su vise voleli da budem aktivna i da me gledaju u oci. A volela bih makar jendom da probam da budem "bespomocna"! Mora da je feeling dok ocekujes sta ce ti se "desiti" sledece. Sta kazes Gazdo?!
 
Gazdarica:
Margott:
Gazdarica:
Probala, probala... I preko ociju, a i vezanje ruku, nogu i sl...
Vise mi se dopada kad sam ja vezana... Uzbudjujuce je biti tako bespomocan, ne znati sta ce on u sljedecem trenutku uciniti...
gazdarice jel ima neshto shto nisi probala..?
Nisam probala grupni, lezbo, niti zoo seks... Takodje, nisam probala skatofiliju...

Sto se ljudi iscudjavaju? Radi ili neko nesto sem misionara? Ljudi gde vam je masta?
 
Mako:
kosmopolit:
masta ne zna za granice ?
sta ako neka strana ode predaleko ?

To je vec subjektivan problem ! Ako neko nema potpuno poverenje u svog partnera, ne treba da se upusta u isprobavanje i gotovo !

a kako znati kome i kada verovati ? 8)
moze se desiti da te curica veze, pa onda zovne burazera koji je gay sa svojim drustvom
a isto tako te decko moze vezati pa pozove svoje ortake i naplacuje im
moze,moze.... postoji milion stvari :wink:
 
odlicno kao veoma vlazna predigra,koja zajedno sa seksom daje pravi adrenalinski shock,treba ponekad ko i ostale pikanterije za razijanje moguce monotonije,probao sam svojevremeno ali ona nije htela i to da ja njoj radim :?: pa posle nisam ni hteo,mozda se setila scene iz lepote poroka :lol:
 
Ja zaludna veceras, pa dizem stare topice..

Nego, setila sam se iz one scene iz '9 1/2 nedelja' gde Miki hrani Kim, a njoj vezane oci. Pregledala sam taj film, deset puta kad sam bila klinka...:)
Inace - VOLIM. Uzasno je uzbudljivo da cas osetis dodir na vratu, pa na stomaku, pa....
A, volim i njega da izludim na taj nacin...Lagana predigra - zestok sex..:)
 
Meni to ipak malo remeti konentraciju...

Znaci kada ne vidim nema vizuelni deo uzbudjenja...


Ipak mnogo mi se svidja da je zenska vezanih ociju.... :) To mi je bas kul.. Kao i da je zenska vezana a opet ja nisam bas ljubitelj vezivanja, jer onda ne mogu da uposlim ruke...
 

Back
Top