Nikolić&Vučić kažu "Promena vlasti nikad bliža"

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je danas da Srbija nikad nije bila bliža promeni vlasti, čak i u odnosu na 2000. godinu.

"Čini mi se da smo ušli u neki vid kampanje vladajućih stranaka - mediji su blokirani, hapšenja su počela po Srbiji, Fijat se ponovo pojavio u Kragujevcu, a bolji život se obećava na veliko", rekao je Nikolić na tribini SNS u beogradskoj opštini Voždovac.
Nikolić je ocenio da se Srbija polako primiče cilju kojem teži SNS - da građani pred sobom imaju samo dva izbora: "Ili žute ili da idu napred". Malim strankama želim svako dobro, čak i onima koje su jasno profilisane, i pomažem tako što kažem da ćemo da sarađujemo.
Ali, nema mesta u Srbiji za stranke za koje ne znate na čemu ste, izjavio je Nikolić.
On je rekao da Socijalistička partija Srbije treba da kaže sa kim će na Voždovcu praviti koaliciju i da isto treba da učini i Srpska radikalna stranka. Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić pozvao je partijske aktiviste da "sa mnogo rada i truda" uđu u kampanju za lokalne izbore na Voždovcu, zakazane za 6. decembar.
"Moramo da im pokažemo da normalna Srbija, normalan Beograd i pristojan Voždovac pobeđuju one koji misle da pljačkom, parama i svojim televizijama mogu sve", izjavio je Vučić. Tribini SNS je, osim funkcionera partije, prisustvovalo oko 200 članova, simpatizera i građana.
http://www.blic.rs/politika.php?id=118385

Vucic poceo da me podseca na Tadica sa govorima o borbi protiv korupcije,i nek se zna da je ujedno pozvao sve ovce da se organizuju!:lol:
 
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je danas da Srbija nikad nije bila bliža promeni vlasti, čak i u odnosu na 2000. godinu.

Vucic poceo da me podseca na Tadica sa govorima o borbi protiv korupcije,i nek se zna da je ujedno pozvao sve ovce da se organizuju!:lol:

Мени више звучи као оно чувено:

"Србија је на корак од учлањења у ЕУ... "
:lol:
 

Back
Top