"Multi-kulti" Sarajevo - grad sa najvise dzamija po glavi stanovnika na svetu

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.864
Procitao sam na jednom bosnjackom muslimanskom forumu kako je Sarajevo danas grad sa najvise dzamija po glavi stanovnika u svetu.

I uzmem da to proverim i prema podacima sa wikipedije situacija je sledeca:

- Istanbul 13 miliona stanovnika 2944 dzamije - ispada da jedna dzamija ide na 4340 stanovnika
- Sarajevo 300.000 stanovnika 93 dzamija 0 ispada da jedna dzamija ide na 3200 stanovnika
- Teheran 10 miliona stanovnika 2000 i nesto dzamija (nemam 100% tacan podatak) 1 dzamija na odprilike 5000 ljudi

To je to. Sarajevo je danas islamska fundamentalisticka kasaba sa najvise dzamija po glavi stanovnika u Evropi . Tamo danas farbaju trotoare u zeleno, parkinge i parkove pretvaraju u dzamije i slicno.

Evo kako je to izgledalo na otvaranju NAJNOVIJE dzamije u nekadasnjem parku

Park Atmejdan u Sarajevu
Postavljen temeljac za Bakr-babinu džamiju
Gradonačelnik Burse Recep Altepe, načelnik općine Stari Grad Ibrahim Hadžibajrić i premijer FBiH Mustafa Mujezinović uz prisustvo članova udruženja Hadži-Mujaga te džematlija otkrili su kamen temeljac za izgradnju Bakr-babine džamije u sarajevskom parku Atmejdan.


Emin Švrakić, jedan od inicijatora obustavljanja gradnje saobraćajnice kroz Atmejdan kako bi se tu ponovno mogla izgraditi Bekr-babina džamija, prije otkrivanja temeljca podsjetio je na njenu istoriju.

- Bakr-babina džamija je bila na mjestu gdje je sad ova ružna zgrada - kazao je Švrakić, pokazujući na zgradu 'Papagajka', dodajući kako je dobijena dozvola za njeno dislociranje na mjesto gdje je danas položen kamen temeljac.

CAK SU I TURSKE FESOVE NAMONTIRALI z:D

091030061.2_mn.jpg


091030061.3_mn.jpg


091030061.3_mn.jpg


nekad bio park - deca se igrala - a danas nice jos jedna dzamija z:D

Cak su i zgradu koja se nalazi na mestu te nakadasnje dzamije da izmeste na neku drugu lokaciju z:D
 
Poslednja izmena:
Eto, sad je Sarajevo mesto sa najvise dzamija na svetu . A nekada , najvise Dzamija na svetu imala je Budipesta , to jest Budim grad .
(Sve su ih, ( normalo), porusili , u roku od jedan mesec , posle bitke na Subotici , koju je dobio Princ Eugen .
PA sad , eto Madjzari nemaju nikakvih problema sa muslimanima ( pardon , sa Bosnjacima 0 .
Nefo , pitam se , da ih nisu sve odmah vratili u Katolicanstvo , a one koji nisu stigli da se presaltuju , pobili , da li bi i u Madarskoj danas postojali Bosnjaci , ili bi se drugacije zvali ?
 
Poslednja izmena:
Ja sam Srbin, pravoslavac sam. Supruga mi je takođe pravoslavka i sin mi ima srpsko izvorno ime.

Naravno da mi ne smetaju ni džamije, ni šta. Ali sada bih volio da ovdje u Sarajevu ima umjesto 93 (prije rata 86) najmanje 1093 džamija jer smetaju Tihiju i njemu sličnim.
U buduće kada čujem za izgradnju još jedne džamije, učestvovaću finansiranjem u njenoj izgradnji samo da bi vama, vama koji volite mržnju i koji volite da se služite lažima, još više ogadili ovaj grad...

Inače, kako su preživjele džamije i katoličke crkve od Trebinja, preko Podrinja, Semberije, Posavine, Banja Luke i Potkozarja...?
Nisu nikako, nije nijedna ostala!
 
i sigurno uzivas bh.Srbine sto ti hodza arlauce sa 93 dzamije sa razglasom 5 put dnevno. Mogu misliti kako je to lepo za popodnevnu dremku . Ili u 4 ujutro tek uzivancija prava z:D

Uopšte mi ne smeta. Mene su moji roditelji učili da poštujem tuđe. Tebe su u nešto suprotno učili, zato i jesi problematičan sebi, svome umu i svojoj sredini.
 
Uopšte mi ne smeta. Mene su moji roditelji učili da poštujem tuđe. Tebe su u nešto suprotno učili, zato i jesi problematičan sebi, svome umu i svojoj sredini.

pa i mene su ucili roditelji da postujem tudje ali da istovremeno ne postujem one koji svakodnevnim arlaukanjem sa razglasa uznemiravaju moje pravo na miran odmor z:D

mogu misliti kako "uzivaju" u multikulturalnosti oni koji zive u blizini dzamija

evo ovde ima live primer "uzivanja"

popustite ton i kliknite na link. Ja meraka bona:hahaha: z:D


Nije ni cudo sto su skoro svi Srbi i Hrvati otisli iz ovog Dzamahiristana . Ko je lud da trpi ovaj teror 5 put dnevno.
 
Poslednja izmena:
Nije ni cudo sto su skoro svi Srbi i Hrvati otisli iz ovog Dzamahiristana . Ko je lud da trpi ovaj teror 5 put dnevno.

Po tvojoj logici, tamo gdje ima džamija, Srba ne smije biti. Bravo Tihi...:dash:

U Prijedoru, u samom centru grada obnovljena je Gradska džamija, da li to znači da Srbi iz Prijedora treba da odu?

U Banja Luci se uskoro otvara obnovljena Ferhadija, je li Srbi treba da iz Banja Luke odu?

Tako je i u Doboju, Zvorniku, Bijeljini, Srebrenici, Foči...

Gdje da odu Tihi, reci?

Hoćeš da svi dođu u Beograd? Ne mogu...i tamo ima Bajrakli-džamija. Treba da odemo i iz Beograda, gdje da odemo Tihi? U Moskvu? Možda i tamo ima neka džamija!
Morali bi i Moskvu napustiti. E, sigurno na Sibiru nema džamije, taman da mi Srbi naselimo Sibir i tamo, daleko od džamija napravimo sebi državu. Nazvaćemo to Republika Srbir!

Odlično, zar ne Tihi?:dash:

Ovakav antisrpski stav kakav ti imaš, ma i Maks Luburić bi ti pozavidio...:sad2:
 
Ja sam Srbin, pravoslavac sam. Supruga mi je takođe pravoslavka i sin mi ima srpsko izvorno ime.

Naravno da mi ne smetaju ni džamije, ni šta. Ali sada bih volio da ovdje u Sarajevu ima umjesto 93 (prije rata 86) najmanje 1093 džamija jer smetaju Tihiju i njemu sličnim.
U buduće kada čujem za izgradnju još jedne džamije, učestvovaću finansiranjem u njenoj izgradnji samo da bi vama, vama koji volite mržnju i koji volite da se služite lažima, još više ogadili ovaj grad...

Inače, kako su preživjele džamije i katoličke crkve od Trebinja, preko Podrinja, Semberije, Posavine, Banja Luke i Potkozarja...?
Nisu nikako, nije nijedna ostala!

Mislim da je svaka djamija filijala Alkaide.
 
Ja sam Srbin, pravoslavac sam. Supruga mi je takođe pravoslavka i sin mi ima srpsko izvorno ime.

Naravno da mi ne smetaju ni džamije, ni šta. Ali sada bih volio da ovdje u Sarajevu ima umjesto 93 (prije rata 86) najmanje 1093 džamija jer smetaju Tihiju i njemu sličnim.
U buduće kada čujem za izgradnju još jedne džamije, učestvovaću finansiranjem u njenoj izgradnji samo da bi vama, vama koji volite mržnju i koji volite da se služite lažima, još više ogadili ovaj grad...

Inače, kako su preživjele džamije i katoličke crkve od Trebinja, preko Podrinja, Semberije, Posavine, Banja Luke i Potkozarja...?
Nisu nikako, nije nijedna ostala!

ajd ti požuri na večernju molitvu u susednu džamiju....:neutral:
Ajd da stignes na vreme sa sinom koji ima izvorno srpsko ime..:neutral:
 
Uopšte mi ne smeta. Mene su moji roditelji učili da poštujem tuđe. Tebe su u nešto suprotno učili, zato i jesi problematičan sebi, svome umu i svojoj sredini.
Kakon su te ucili,da postujes tudje............
tako sto cete napraviti etnicki cisto Sarajevo,
i sve Srbe poubijati,i crkve porusiti
 
Po tvojoj logici, tamo gdje ima džamija, Srba ne smije biti. Bravo Tihi...:dash:

U Prijedoru, u samom centru grada obnovljena je Gradska džamija, da li to znači da Srbi iz Prijedora treba da odu?

U Banja Luci se uskoro otvara obnovljena Ferhadija, je li Srbi treba da iz Banja Luke odu?

Tako je i u Doboju, Zvorniku, Bijeljini, Srebrenici, Foči...

Gdje da odu Tihi, reci?

Hoćeš da svi dođu u Beograd? Ne mogu...i tamo ima Bajrakli-džamija. Treba da odemo i iz Beograda, gdje da odemo Tihi? U Moskvu? Možda i tamo ima neka džamija!
Morali bi i Moskvu napustiti. E, sigurno na Sibiru nema džamije, taman da mi Srbi naselimo Sibir i tamo, daleko od džamija napravimo sebi državu. Nazvaćemo to Republika Srbir!

Odlično, zar ne Tihi?:dash:

Ovakav antisrpski stav kakav ti imaš, ma i Maks Luburić bi ti pozavidio...:sad2:
Ne,to znaci da su Srbi tolerantni,i da vam grade dzamije,
a gde to muslimani grade Srbima crkve,............
prolupao si skroz..............i naveo par lepih primera:dash::dash:
 
I na zapadu postoje dzamije, ali zavijanje i urlanje napolju nije dozvoljeno. Pre bi ih sve potrpali na brodove i potopili nego dozvolili takvu glupost. Cak se i crkve samo nedeljom zvonom oglase i to je simbolicno jedanput nedeljom ujutro a u najvise slucajeva ni to.
Zamislite kad bi crkvena zvona zvonila po ceo dan ovi urlali kakva bi to ludnica u gradovima bila.
Sto se same teme i Sarajeva tice, daleko im kuca...Istanbul je multikulturna sredina za tu dzamahirijsku kasabu na Balkanu.
:thumbdown:
 
I na zapadu postoje dzamije, ali zavijanje i urlanje napolju nije dozvoljeno. Pre bi ih sve potrpali na brodove i potopili nego dozvolili takvu glupost. Cak se i crkve samo nedeljom zvonom oglase i to je simbolicno jedanput nedeljom ujutro a u najvise slucajeva ni to.
Zamislite kad bi crkvena zvona zvonila po ceo dan ovi urlali kakva bi to ludnica u gradovima bila.
Sto se same teme i Sarajeva tice, daleko im kuca...Istanbul je multikulturna sredina za tu dzamahirijsku kasabu na Balkanu.
:thumbdown:

Tamo sam se osećao kao prase u Teheranu, pardon-Sarajevu...:neutral:
 
Postujem svacija religijska osecanja,ali postavljam sledece pitanje.U kojoj meri vera treba da uredjuje svakodnevni zivot gradjana i moze li biti zamena za ustavno-pravni poredak drzave?
Moje je shvatanje da drzavno i medjunarodno pravo treba da stoje iznad svih ideologija,religija i iznad svake politike!
Zakon mora biti temelj sveta i svakog drustva,a sloboda ispovedanja svoje vere je neotudjivo pravo svakog pojedinca!
 
Neće da pobiju one koji pređu na islam...one kojima je zavijanje mujezina milozvuk za uši...:neutral:

po Islamu svako ko predje sa Islama na neku drugu religiju je sam sebi potpisao smrtnu kaznu!

Two Iranian women arrested for converting to Christianity

maryammarzieh.jpg


In a dramatic session before the revolutionary court this past weekend, documented by Elam Ministries, Maryam Rustampoor (27) and Marzieh Amirizadeh (30) were told to recant their faith in Christ. Though great pressure was put on them, both women have refused to give in. Maryam and Marzieh were originally arrested on March 5, 2009 and have suffered greatly while in prison, suffering ill health, solitary confinement and interrogations for many hours while blindfolded. In a dramatic court room, the deputy prosecutor, Mr. Haddad, questioned Maryam and Marzieh about their faith and told them that they had to recant in both verbal and written form. They responded, "We will not deny our faith."

As the questioning continued, Maryam and Marzieh made reference to their belief that God had convicted them through the Holy Spirit.

Mr. Haddad told them, "It is impossible for God to speak with humans." Marzieh asked him in return, "Are you questioning whether God is Almighty?" Mr. Haddad then replied, "You are not worthy for God to speak to you." Marzieh said, "It is God, and not you, who determines if I am worthy."

In the eyes of the court, Maryam and Marzieh's only crime was their conversion to Christianity, but these young women have stayed strong and clung to their faith in Jesus Christ as their Lord and Savior. They are now in prison awaiting their verdict.

Although the Iranian Parliament has not yet passed a threatened new apostacy bill, over the last 20 years Iran has punished many converts to Christianity through torture, imprisonment, and extrajudicial killings. Please pray for these courageous women of God.
 
Nisi ti ništa. Ti si sramota u ljudskom obliku.
Blago onom narodu koji tebe nema.;)

"Баазнија БХ. Србин", узео си ЛАЖНО име, али за вас је то нормално: код вас се до исламске доминације стиже на сваки начин.
Ти си Србин, као што сам ја Еским.
Добро ти знаш да ми то знамо, само не морамо увек да покажемо да знамо.
Лажи су видљиве, без обзира на маску којом се увијају.
 

Back
Top