o kakav mjuz

Što je hladno danas :(

A je l neko primetio kako je ona Jelena Karleuša u stvari jedna sasvim ružna žena?

Okej, nije nakazna, ali u suštini baš onako jedno loše oblikovano biće, besmislenih crta lica, sva otekla nekako i bezbojna?

Mejks ju :think:
 
Ne mislim, kako sam to tačno provalila, pošto je inače nisam našto ni zagledala... pušta ona sliku sebe, muža i bebe, i muž tamo najlepši a onako, realno, kad pogledaš u nju prosto se nekako štrecneš :eek:
 
Što je hladno danas :(

A je l neko primetio kako je ona Jelena Karleuša u stvari jedna sasvim ružna žena?

Okej, nije nakazna, ali u suštini baš onako jedno loše oblikovano biće, besmislenih crta lica, sva otekla nekako i bezbojna?

Mejks ju :think:

Mora da si gledala zivot u trendu..:mrgreen: ma sva je otekla...nosulja je i zapinje kad prica...a m a missim...:zcepanje:

@tema
Ne prija, niti ce prijati.....nijesam zainteresirana za take seme...:mrgreen:
 
Što je hladno danas :(

A je l neko primetio kako je ona Jelena Karleuša u stvari jedna sasvim ružna žena?

Okej, nije nakazna, ali u suštini baš onako jedno loše oblikovano biće, besmislenih crta lica, sva otekla nekako i bezbojna?

Mejks ju :think:

baš sam sinoć to konstatovala
jedino je vadi dobra kosa i telo, i garderoba naravski
koja nije dobra, ali čini da ona sija na neki volšeban način
 
Iz mog skromnog iskustva... dosta udatih zena voli malu avanturu 'sa strane'... jednostavno treba im keks.
Kada sebi to jednom priznaju, onda biraju samo po izgledu i diskreciji.

... ali to nije 'druga violina'
 
Ne mislim, kako sam to tačno provalila, pošto je inače nisam našto ni zagledala... pušta ona sliku sebe, muža i bebe, i muž tamo najlepši a onako, realno, kad pogledaš u nju prosto se nekako štrecneš :eek:
jeste ruzna pravi je grob
samo sto bih ja rekla i nakazno ruzna jer je sva deforisana od operacija
natekla izgubljenih crta lica i zabljeg pogleda
:neutral:
 
kakva bre violina....bolje burence....ali, ako moze ja bih da budem jedino burence ali sa strukturom odnosa kao drugog burenceta....

p.s. moja sex veza se pretvorila u pravu, ne mojom krivicom...sr/anje.....
 

Back
Top