Ko prvi pristupa ruskom paktu?

Ja ne znam odgovor na ovo pitanje,pa bih vas molio da napisete sta mislite,ko ce im se prvi pridruziti(i obrazlozite,zasto bas oni) ;)
Kada ustanovimo prvih 5,mozemo da predjemo dalje,ko ce im se posle pridruziti.

Кина, Индија, Сев.Кореја, Република Српска и Србија:D

А, сад,...наставите, ко ће после ових 5..:super:


.
 
А што се онда сви позивају на НАРОД:roll:

.

Pa za glasove.Sta mislis,da sav narod hoce u eu? 40% je svesno da ce se raspasti pre nego sto udjemo,a 20% zabole za politiku(sledi 30% hoce u eu).
Jos NAto?Tadic je kao"predstavnik naroda",a uvodi nas u nato(80% naroda to nece).
O kakvom narodu uopste pricamo? Ko pita narod? :roll:
 
Poslednja izmena:
Prabacite temu u humor.
Kakav ruski pakt ???????
O cemu vi to ???

trenutno postoje dva ruska pakta odnosno dva vojna pakta u kojima je rusija clanica takozvana sangajska inicijativa ili Šangajska organizacija za saradnju gde se pored Rusije nalaze i Kina,Tadzikistan,kazahstan,kirgistan a zemlje posmatraci i kanditati za uclanjenje su Indija,Iran ,Mongolija



drugi vojni pakt je dosta slican NATo paktu i zove se organizacija ugovor za kolektivnnu bezbednost koga cine Rusija,Bjelorusija,kazahstan,jermenija,kirgistan,uzbekistan,tadzikistan a zemlja koja je zatrazila clanstvo u ovaj vojni pakt je i Iran

i ima sad ova nova ideja o novom paktu kojim bi se ugasio Nato i u kojem bi bila Rusija i sve zemlje EU
 
Trenutna podjela svjeta po vojnim paktovima ,srbija treba da pristupi SCO -CSTO

800px-Current_Major_Military_Alliances.png
 

Misli se na :

Russian Girls Marriage - Russian Ladies Russian Women Dating ...Russain Women seeking dating, love, and marriage


Pun internet agencija koje se bave prosrestvom za gore navedeno ... Sigurno da tamosnjem zenskom svetu nije dobro u Rusiji:think: vec teze da dodju u EU...

I da napomenem da se iskljucivo radi o zenama koje su obrazovane...
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam odgovor na ovo pitanje,pa bih vas molio da napisete sta mislite,ko ce im se prvi pridruziti(i obrazlozite,zasto bas oni) ;)
Kada ustanovimo prvih 5,mozemo da predjemo dalje,ko ce im se posle pridruziti.

Не бих волео да Србија приступи било каквом пакту.Само глупи ће улазити у пактове,јер и једну и другу,а и трећу страну(ако је буде) воде исти људи који раде на истом циљу - стварању сукоба где би већина требала да изгине,по сценарију и жељама владајуће групе људи.
 

Back
Top