Љубавна мржња?

Scatterbrain

Aktivan član
Poruka
1.039
Да ли сте икада "спавали" с неким/ом из мржње?
Ако јесте, да ли сте се трудили да будете одлични, или се пак нисте уопште трудили?

***********************************************************************************************************
Он је искрено био заљубљен у једну девојку, а она га је игнорисала и вређала и у сваком смислу - одбијала. Тек када ју је он замрзео, тек када ју је исто почео вређати и када је "баталио" своје емоције према њој, она је пристала на једну авантурицу са њим, и секс са њом је био чиста љубавна мржња, у којој се он баш добро показао.
 
Да ли сте икада "спавали" с неким/ом из мржње?
Ако јесте, да ли сте се трудили да будете одлични, или се пак нисте уопште трудили?

***********************************************************************************************************
Он је искрено био заљубљен у једну девојку, а она га је игнорисала и вређала и у сваком смислу - одбијала. Тек када ју је он замрзео, тек када ју је исто почео вређати и када је "баталио" своје емоције према њој, она је пристала на једну авантурицу са њим, и секс са њом је био чиста љубавна мржња, у којој се он баш добро показао.

Jok ja.
To sexanje iz mržnje bi stajalo nekima koji bi da ubijaju iz ljubavi... Prva mi je asocijacija na temu - inkvizicija.
 
Да ли сте икада "спавали" с неким/ом из мржње?
Ако јесте, да ли сте се трудили да будете одлични, или се пак нисте уопште трудили?

***********************************************************************************************************
Он је искрено био заљубљен у једну девојку, а она га је игнорисала и вређала и у сваком смислу - одбијала. Тек када ју је он замрзео, тек када ју је исто почео вређати и када је "баталио" своје емоције према њој, она је пристала на једну авантурицу са њим, и секс са њом је био чиста љубавна мржња, у којој се он баш добро показао.

:eek:...
 
Mislim da ljubavna mrznja ne postoji.Izmedju ljubavi i mrznje granica je tanka ,i za jedno i za drugo mora postojati jaka emocija...Kako je napakostio taj mladic toj devojci?Spavao sa njom?Ocigledno je da joj se dopadao ,ali je njegovo udvaranje za njene kriterijume do tada bilo pogresno ili ga je odbijala iz nekog drugog razloga...Ne bi pristala na ''avanturicu''sa njim da joj se nije svidjao...
 
Да ли сте икада "спавали" с неким/ом из мржње?
Ако јесте, да ли сте се трудили да будете одлични, или се пак нисте уопште трудили?

***********************************************************************************************************
Он је искрено био заљубљен у једну девојку, а она га је игнорисала и вређала и у сваком смислу - одбијала. Тек када ју је он замрзео, тек када ју је исто почео вређати и када је "баталио" своје емоције према њој, она је пристала на једну авантурицу са њим, и секс са њом је био чиста љубавна мржња, у којој се он баш добро показао.

o da jesam....trudila sam se bas..kada se sve zavrsilo pojela sam ih
 
Ne,nikada iz takvih ,losih pobuda

О Луна, изгледа да си погрешила тему... Религија је на другом подфоруму! Овде не оцењујемо које су то ДОБРЕ, а које ЛОШЕ побуде... Једноставно их износимо, па ком опанци, том и џери! :hahaha:
Немој погрешно да ме разумеш, некоме је нешто добро, а неком другом исто то лоше. Укуси су различити, и о томе не треба расправљати. Само имам утисак да ти мислиш да се он води лошим побудама? А зашто тако мислиш?:dontunderstand:
 
О Луна, изгледа да си погрешила тему... Религија је на другом подфоруму! Овде не оцењујемо које су то ДОБРЕ, а које ЛОШЕ побуде... Једноставно их износимо, па ком опанци, том и џери! :hahaha:
Немој погрешно да ме разумеш, некоме је нешто добро, а неком другом исто то лоше. Укуси су различити, и о томе не треба расправљати. Само имам утисак да ти мислиш да се он води лошим побудама? А зашто тако мислиш?:dontunderstand:

Nisam pogesila temu :) Osveta jeste losa pobuda.Kao sto si i sam rekao,svako od nas procenjuje dobre i lose podstreke za svoja dela.Nikada ne bih bila s nekim samo da bih se osvetila.Mrzim ga a imam sex sa njim?Kome se svetim u tom slucaju?Samo sebi...
 
Nisam pogesila temu :) Osveta jeste losa pobuda.Kao sto si i sam rekao,svako od nas procenjuje dobre i lose podstreke za svoja dela.Nikada ne bih bila s nekim samo da bih se osvetila.Mrzim ga a imam sex sa njim?Kome se svetim u tom slucaju?Samo sebi...

Па још у првом посту пише: да ју је он искрено волео, а да га је она баш оно вређала, кињила и одбијала. И кажем да се он водио љубавном мржњом... То ти је она мржња која настаје услед неузвраћене љубави, изневере на том плану и сл. Значи, било је ту љубави, шта више када је почео да је "мрзи" она је њега и даље силовито привлачила, и свиђала му се... па чак и таква- разуздана. Али он је једноставно кукавица, да са таквом девојком обнови "љубав", плаши се нове њене "освете" и зато је одлучио да је "мрзи",да се не везује за њу, не би ли га она таквог заволела! Веруј ми... велики је ризик волети такву девојку. Она је једноставно велики бунтовник и "ветар". Много је супериорнија од њега, а њега то и плаши. Једину "контролу" има над њом, када је уопште не "контролише" и када га уопште није брига, шта она мисли, осећа, чему се нада итд. Довољно му је само да је одвуче у кревет, и више га ништа није брига. После кревета се чак и она понаша као људско биће, али то је држи највише два, три сата... А онда боље-бегај! Тешко ми је да објасним, али то би била поента...
 

Back
Top