Politichki nekorektna muzika

Bulletdodger

Iskusan
Poruka
6.831
Da li slushate muziku koja se mozhe okarakterisati kao "nekorektna" ?
Da li vi smatrate da je nekorektna ?
Da li vas grize savest zbog slushanja "nekorektne" muzike ?

Da li vam je muzika vazhnija od stavova muzichara koji je prave ?
Da li mislite da se ovaj PDF mora liberalizovati po tom pitanju ?
 
Poslednja izmena:
Burzum i sve shto ima veze sa Burzumom se brishe , iako su Vargovi stavovi desnicharski ( ne u obichnom smislu ) njegova muzika se uopshte ne razlikuje od ostalih BM bendova .
Po meni muzika Varga nije nekorektna i ne vidim razlog zashto Burzum ne bi smeo da se pominje.
Evo jedan primer pesme koja je "nekorektna" :
Iako mi je Temnozor jedan od omiljenih bendova ovu pesmu izbegabam.
 
Само политички некоректно! Политичка коректност је срање и томе се противи свако ко иоле мисли својом главом. Већина бендова које слушам и јесу политички некоректни и неконформистички.
[YOUTUBE]
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/csBuQWH9HyI&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/csBuQWH9HyI&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Само политички некоректно! Политичка коректност је срање и томе се противи свако ко иоле мисли својом главом. Већина бендова које слушам и јесу политички некоректни и неконформистички.

Slazhem se .
Ogromna vecina muzike koja je danas "ok" odishe netolerancijom , seksizmom , konzumerizmom , nacionalizmom , zaglupljuje , velicha nasilje , droge , kriminal , alkohol i totalnu rezignaciju razuma , shto u sushtini nije problem , to ne znachi da ce se drushtvo automatski pretvoriti u ono shto muzika propagira .
Tako da je u sushtini zabrana muzike totalna glupost , u mojoj okolini znam naciste i rasiste , i niko ne slusha NS muziku.
Ako se nekome slusha nek slusha muziku koju hoce , ma kakvim idejama zadojena i ma kakve vrednosti propagirala , a neka mu se sudi prema delima .
 
Poslednja izmena:
Slazhem se .
Ogromna vecina muzike koja je danas "ok" odishe netolerancijom , seksizmom , konzumerizmom , nacionalizmom , zaglupljuje , velicha nasilje , droge , kriminal , alkohol i totalnu rezignaciju razuma , shto u sushtini nije problem , to ne znachi da ce se drushtvo automatski pretvoriti u ono shto muzika propagira .
Tako da je u sushtini zabrana muzike totalna glupost , u mojoj okolini znam naciste i rasiste , i niko ne slusha NS muziku.
Ako se nekome slusha nek slusha muziku koju hoce , ma kakvim idejama zadojena i ma kakve vrednosti propagirala , a neka mu se sudi prema delima .

WTF,STA PRICA OVAJ
 
Dakle. . . Kao onaj sto prvi zabranjuje skao pominjane bilo kog naci benda da se i ja oglasim. . .
Da li je neki bend deslo ili levo orijentisan nije vazno, dali prica o tome kako mi je Satana drazi od Hrista isto me ne zanima. . . Imate teme skoro o svakoj budali koja vam padne na pamet i niko ne brani sve dok se isti bave muzikom. . . A da se otvaraju teme u kojima ce se podrzavati (ili kuditi sve jedno je) muzicari koji direktno podrzavaju nacisticke ideje jednostavno ne moze. Ovo nije nekakav nacisticki forum u kome cete slaviti Hitlera 24/7 tako da za tu vrstu ideologije ovde nema mesta. Kome se svidja lepo, kome se nesvidja izvolite na stormfornt i ostale pa tamo slavite Hitlera do milje volje ode nece moci.
Tako da ovde se ne radi o mojom ili bilo cijim licnim sipatijama prema Vargu nego se radi o ideologiji koju oni podrzavaju. Varg mozda pravi OK muziku, mozda pravi nesto bezvze ali sve dok otvoreno idalje podrzava nacizam (da, jeste dao izjavu kako oni u skandinaviji nisu tako puno propatili od Hitlera pa nije bas bio 100% upoznat sa nacizom u toku 90-tih ali sada je video da su sloveni isto tako puno propatili i puno mu je zao zbog toga ali idalje NI RECI o tome kako su propatili drugi narodi) za njega kao i za ostale NS bendove nema mesta.
A o tome kakva je nacisticka ideologija mislim da nema potrebe trositi reci i da bilo koji udzbenik iz istorije (ako se nevaram drugi svetski rat se radi u 4 i 8 osnovne) sasvim lepo moze da procitate o tome kakvo je dobro nacizam doneo zemljama u kojima je vladao, a isto tako i kakvo dobro je doneo zemljama u kojima nije vladao a bile su im u okruzenju. . . I mislim da je sada sasvim jasno zato za njih nema mesta, kome se svidja svidja kome ne na naci forum pa uzivaj tamo. . .
 
A o tome kakva je nacisticka ideologija mislim da nema potrebe trositi reci i da bilo koji udzbenik iz istorije (ako se nevaram drugi svetski rat se radi u 4 i 8 osnovne) sasvim lepo moze da procitate o tome kakvo je dobro nacizam doneo zemljama u kojima je vladao, a isto tako i kakvo dobro je doneo zemljama u kojima nije vladao a bile su im u okruzenju. . . I mislim da je sada sasvim jasno zato za njih nema mesta, kome se svidja svidja kome ne na naci forum pa uzivaj tamo. . .

На ово морам да одговорим. Данашњи уџбеници из историје су препуни историјских фалсификата и гнусних лажи које се финансирају од власти капиталистичких земаља. У једном таквом уџбенику например пише да су Шиптари потомци Илира и староседеоци на Балкану, што представља гнусну лаж. Такође, заборавља се да су нама пуно више штете нанели комунисти, него национал-социјалисти и то је чињеница. Брозови комунисти који су били про-хрватски оријентисани су Србију осакатили и духовно и културно.
 
Da li slushate muziku koja se mozhe okarakterisati kao "nekorektna" ?
Da li vi smatrate da je nekorektna ?
Da li vas grize savest zbog slushanja "nekorektne" muzike ?

Da li vam je muzika vazhnija od stavova muzichara koji je prave ?
Da li mislite da se ovaj PDF mora liberalizovati po tom pitanju ?
I da, nece biti nikakve liberalizacije po pitanju nacistickih bendova jer podrzavati te bendove ujedno znaci i podrzavati nacisticku ideologiju! A podrzavanja iste na ovom forumu nema po pravilniku tako da to i ne ocekujte.
I kao sto rekoh za teme o naci bendovima izvolite na naci forume pa tamo diskutujte ovde mozete o svim ostalima. Bili oni orjentisani levo, desno, po sredini ili ko zna gde sve dok ne podrzavaju nacizam i tu ideologiju zbog koje je propatilo toliko ljudi na ovom forumu ce biti mesta za njih. . .
 
На ово морам да одговорим. Данашњи уџбеници из историје су препуни историјских фалсификата и гнусних лажи које се финансирају од власти капиталистичких земаља. У једном таквом уџбенику например пише да су Шиптари потомци Илира и староседеоци на Балкану, што представља гнусну лаж. Такође, заборавља се да су нама пуно више штете нанели комунисти, него национал-социјалисти и то је чињеница. Брозови комунисти који су били про-хрватски оријентисани су Србију осакатили и духовно и културно.

Kao prvo istoriju su pisali pobednici tako da odatle vec pocinje falsifikovanje. . .
A kao drugo da li su Srbiji konkretno vise stete naneli komunisti ili nacisti nije pitanje. Radi se o time sta je radio nacizam i koje su bile posledice te ideologije. A udzbenik iz istorije sam naveo samo kao jedan izvor koji manje/vise svako ima u kuci ili ima pristup istom i moze ako nista drugo bar ovlas da procita o tome sta se desavalo u WWII i koliko je ljudi propatilo a price o partizanima i cetnicima me isto ne zanimaju. . .
I to sto uopsteno pise o WWII u tim knjigama je ono na sta upucujem. Da se barem malo vidi koliko ljudi je propatilo jer su bili rodjeni kao propadnici "nize" rase i da se bar malo uvere da u naci ideologiji nema nista strava i da svako podrzavanje iste zapravo znaci ruganje ljudima koji su od nje propatili a takvih nije malo, i da takva ideologija nije donela nike nista dobro. O tome se radi. A te teze koje ovde iznosis o komunistima i sl. prebaci na forum politika pa tamo diskutuj, ovo je ipak forum muzika. Koju se trudim da ocistim od nacizma kao najveceg zla koje je zadesilo covecanstvo od postanka pa na ovamo.
 
Dakle. . . Kao onaj sto prvi zabranjuje skao pominjane bilo kog naci benda da se i ja oglasim. . .
Da li je neki bend deslo ili levo orijentisan nije vazno, dali prica o tome kako mi je Satana drazi od Hrista isto me ne zanima. . . Imate teme skoro o svakoj budali koja vam padne na pamet i niko ne brani sve dok se isti bave muzikom. . . A da se otvaraju teme u kojima ce se podrzavati (ili kuditi sve jedno je) muzicari koji direktno podrzavaju nacisticke ideje jednostavno ne moze. Ovo nije nekakav nacisticki forum u kome cete slaviti Hitlera 24/7 tako da za tu vrstu ideologije ovde nema mesta. Kome se svidja lepo, kome se nesvidja izvolite na stormfornt i ostale pa tamo slavite Hitlera do milje volje ode nece moci.
Tako da ovde se ne radi o mojom ili bilo cijim licnim sipatijama prema Vargu nego se radi o ideologiji koju oni podrzavaju.

Meni nije cilj da otvaram teme u kojima cu velichati naciste i slichne , hocu da mogu da napishem da mi se svidja muzika benda Burzum .
Ja nisam nacista , niti podrzhavam Hitlera , i niti mi se slavi ni Hitler , ni Pavelic , ni Drazha , ni Ljotic , ni Tito , jedino mi se svidja muzika i ne pokushavam da kopiram te ideje NS bendova ( ako i je su NS bendovi) , jenostavno mi se muzika svidja.
Istom logikom bi trebali zabraniti pominjanje vecine BM i DM bendova i veliki broj repera ( 2-Pac npr.) i ostalih muzichara , meni nije cilj zabrana i politichka rasprava , hocu da mogu slobodno da diskutujem o muzici , a ne o idejama iza muzike . Da mi je do Hitlera postovao bih na Politici i Istoriji .

Ponavljam , nije mi do ideologije , nego do muzike .

Varg mozda pravi OK muziku, mozda pravi nesto bezvze ali sve dok otvoreno idalje podrzava nacizam (da, jeste dao izjavu kako oni u skandinaviji nisu tako puno propatili od Hitlera pa nije bas bio 100% upoznat sa nacizom u toku 90-tih ali sada je video da su sloveni isto tako puno propatili i puno mu je zao zbog toga ali idalje NI RECI o tome kako su propatili drugi narodi) za njega kao i za ostale NS bendove nema mesta.
A o tome kakva je nacisticka ideologija mislim da nema potrebe trositi reci i da bilo koji udzbenik iz istorije (ako se nevaram drugi svetski rat se radi u 4 i 8 osnovne) sasvim lepo moze da procitate o tome kakvo je dobro nacizam doneo zemljama u kojima je vladao, a isto tako i kakvo dobro je doneo zemljama u kojima nije vladao a bile su im u okruzenju. . . I mislim da je sada sasvim jasno zato za njih nema mesta, kome se svidja svidja kome ne na naci forum pa uzivaj tamo. . .

Naravno da ne trebamo troshiti rechi na Hitlerovu ideologiju , zato postoje drugi PDF , ali meni je muzika precha od ideologije , za zhaljenje je ako neko preferira neku muziku zbog politichkih ideja umesto zbog same muzike.
Chistom zabranom se nishta ne postizhe , a ljudi se trebaju edukovati da ne slushaju muziku radi politike , vec radi muzike .
Ako se muzika zabranjuje zato shto je kompozitor nacista , zashto se ne zabrani korishcenje mlaznih aviona poshto ih je nacistichka nemachka prva napravila ?

Kad smo kod rasizma:
21ctrfn.jpg
Spoiler ako hocete slobodno obrishite , nema bash veze sa temom.
 
Poslednja izmena:

Back
Top