trenutak za pamcenje

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.697
ovde pisite kad ste u vezi imali po vama najromanticniji trenutak sa partnerom...i kako ste se osecali tada...znaci ono necu da lazete nego lepo napisite taj neki trenutak gde ste doziveli vrhunac...ljubavi ili cega vec...:)
znaci nista o sexu hebanju ili sl....samo....ovo kako se zove...ljubav :)...sta god to bilo :)
 
Kada sam bila sa njim u kamionu. Zelela sam da ta voznja traje vecno. Gledala sam ga kako drzi volan, onako zavaljen u stolicu i kako mi prica o nekim glupsotima oko posla, a u stavi sam samo gledal u njega i htela sam da skocim i da ga izljubim, koliko mi je bio sladak.
 
ovde pisite kad ste u vezi imali po vama najromanticniji trenutak sa partnerom...i kako ste se osecali tada...znaci ono necu da lazete nego lepo napisite taj neki trenutak gde ste doziveli vrhunac...ljubavi ili cega vec...:)
znaci nista o sexu hebanju ili sl....samo....ovo kako se zove...ljubav :)...sta god to bilo :)

U njegovom i mom zivotu postoje dva najlepsa trenutka koje nista ne moze da prevazidje.Rodjenja nase dece:heart:
 
Bilo ih je mnogo...
...kada smo se popeli na ne smem ni da pomislim a i ne zelim da znam koliko mnogo metara visine na neku liticu i, dok smo se zagrljeni ljubili na milimetar od provalije vristali iz sveg glasa da se volimo...
...kada smo tog istog dana kisli ljubeci se usred grada i ljudi koji su mislili da smo ludi...
...kada sam zatrazila da zaustave bus koji tek sto je krenuo i istrcala da ga samo jos jednom poljubim, a to je potrajalo...
...kada me je pozvao da plesemo na jos nerazmontiranoj bini za koncete u centru grada uz muziku koja je ne znamo odakle dopirala... bilo je kao na balu...
...kada me je prvi put poljubio na Kalemegdanu misleci da cu da ga osamarim, a ja se istopila...
...kada smo se ljubili i mazili na obali reke zaklonjeni zbunjem, a mnostvo plavih leptira je lebdelo u vazduhu nad nama i vilin konjici su se tu veselo vrzmali... kao u bajci...
...kada smo se vide u vreme i mesto kad nismo smeli i sakrili se polugoli na balkon na koji je padao sneg da se ljubimo da nas niko ne vidi...
 
Poslednja izmena:

Back
Top