Ratko Mladić

Ratko Mladic je

  • Srpski heroj

  • zlocinac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zločinac k'o dva i dva. Mangup generalski. I kukavica, umalo da zaboravim. Lepo herojski i junački k'o Šešelj da ode i razbuca tamo mrski Nirnberg, pardon Hag... A ne da se kao poslednja žuta kukavica krije.

qqqqqq

Nemoj bre jomini brate da me razocaras...
Sve ovo sto si napisao, napisao si napamet..
Moram to iskreno i posteno da ti kazem..
U mojim ocima si uvek bio olicenje postenja i znanja, ali ovde si bas preterao..
Sve ovo gore sto si napisao nema gotovo nikakve veze sa istinom..

Pre svega, ne poznajes coveka, nego kako su ga mediji prikazali i kako ga prikazuju, sto domaci, sto strani. ne poznajes nista od njegovog ucesca u ratu i bilo sta vezano za njega a da se slaze sa istinom..
Molim te, navedi mi jedan primer, koji bi potvrdio ono sto si napisao..

Generala Ratka sam licno upoznao, bio u par situacija kada je komandovao jedinicama i prisustvoao neverovanim stvarima kada covek krece na boj, odnosno krece bez da se pravi vazan..
Necu sad ovde da iznosim sve vrline generala, ali ovo sto si napisao, me bas iznenadilo od tebe...

Coveka treba upoznati, videti i znati ko je sta je, ovako napamet i slusanje medija koji uvek mogu da napakuju kojesta je stvarno dno dna..

Pored toga, kad pominjes, hag, secas li se sta se sve isreplitalo oko Karadzica, pa je bila i fama da njega cuva celi bataljon ljudi.... da ovo, da ono, pa se ispostavilo da od svega toga nema pojma..
Sta se desava sa Mladicem, samo on zna, i mozemo ovde da pricamo bajke, sve dok se ne sazna sve sto treba o njemu, naravno kad za to dodje vreme..

Pozdrav...
 
Ok, moguće je i da grešim. Možda nije pravio cirkus i možda nema veze sa hiljadama mrtvih civila. A možda ima. To mora nekako da se utvrdi, zar ne? Imaš predlog kako?


A paralela za Hag i Šekija je sasvim na mestu. Ne može da se naziva junakom i herojem i čovek koji ode dobrovoljno u Hag na megdan zločincima i onaj koji radi upravo suprotno.
 
Zločinac k'o dva i dva. Mangup generalski. I kukavica, umalo da zaboravim. Lepo herojski i junački k'o Šešelj da ode i razbuca tamo mrski Nirnberg, pardon Hag... A ne da se kao poslednja žuta kukavica krije.

I to po pecine i rupe. A ako se krije po pecine i rupe, da li to znaci da mozda vise nema toliku podrsku u narodu?

Znaci, naravno. Zabole Srbe za gubitnike.



И како код вас ? Заима јебешга ал стандар је стандард
 
Zločinac k'o dva i dva. Mangup generalski. I kukavica, umalo da zaboravim. Lepo herojski i junački k'o Šešelj da ode i razbuca tamo mrski Nirnberg, pardon Hag... A ne da se kao poslednja žuta kukavica krije.



Takvim kao ti i tvog junackog srca nece se suditi tamo. Vi ste ovde zgresili, slobodnoj Srbiji a ne nekom novom fasistickom svetskom poretku.

Zato ce te ovde dobiti posteno sudjenje.
Bice ona stara i pravicna :
"ni po babu ni po stricevima"
 
Djeneral Ratko Mladic je heroj zahvaljujuci kojem je Srpski narod ostao i opstao .
Da nije bilo njega i VRS , ne bi bilo ni Republike Srpske.
Da je Srbija imala Djenerala Mladica , shiptari bi bili u mishijoj rupi , gde im je i mesto.
Samo dupeglavci mogu da urlaju kako je on zlochinac , a istovremeno ti isti dupeglavci slave onu crnchugu Obamu chija vojska svakodnevno ubija na hiljade muslimana u Iraku i Avganistanu.
Dupeglavci ochima ne veruju , oni veruju novinama i TV-u !!!
 
Не само српски него и ЈУГОСЛОВЕНСКИ ХЕРОЈ !

Човек који је бранио све народе Југославије и сам се борио против НАТО пакта

Овако га ја видим

Сава Ковачевић

yugo_sava_kovacevic1.jpg


Ратко Младић

ratko-mladic.jpg
 
Zločinac k'o dva i dva. Mangup generalski. I kukavica, umalo da zaboravim. Lepo herojski i junački k'o Šešelj da ode i razbuca tamo mrski Nirnberg, pardon Hag... A ne da se kao poslednja žuta kukavica krije.

Zar jednom Srpskom oficiru dolikuje da se preda neprijatelju,po tvom mi Srbi u BIH smo odmah trebali da bacimo puske i predamo svoju sudbinu ruke hrvata i bosnjaka i nato pakta....

mislim da bi osramotio sebe i svoj narod ako bi se predao neprijateljima
 
Ok, moguće je i da grešim. Možda nije pravio cirkus i možda nema veze sa hiljadama mrtvih civila. A možda ima. To mora nekako da se utvrdi, zar ne? Imaš predlog kako?


A paralela za Hag i Šekija je sasvim na mestu. Ne može da se naziva junakom i herojem i čovek koji ode dobrovoljno u Hag na megdan zločincima i onaj koji radi upravo suprotno.

Razumem sta si hteo, ali ne mozes da poredis i pravis paralele izmedju vojnika i politicara..
To bas do sada nije moglo, bar ne kod srba, jer:
politicari su i takvi da mogu da budu i zavrtljivi i prevrtljivi, i nisam pomenuo Seselja, vec Karadzica i njegov nacin skrivanja, i odnosa u kojima je javnost trabunjala svasta (citaj nagadjala) na koji nacin i kako se krije..

Mozemo da nagadjamo i sta se desava sa Mladicem.. Samo nagadjamo..
Sto se tice odlaska u viteski boj sa Hagom, to je ispostavilo se i u slucaju Milosevic, i sad slucaju Seselj, borba sa vetrenjacama, te jedan general koji je u stvari vojnik, gotovo svezanih ruku na takom mestu, i odlaskom tamo potpisao bi sebi smrtnu presudu..
A na kraju, pisao sam to i ranije, ako vec treba da neko nekom odgovara za ovo ili ono, za to nikako ne moze da bude neki sudija iz Juzne Koreje, Danske, Argentine, etc..
Ako treba da odgovara, nek odgovara narodu kojem je komandovao i onim koje je :"gurao" u ovo ili ono...
Sto se tice Haga, to smo vec svedoci koliko je pravda zastupljena tamo, da krenemo prvo od Plavsicke, do Orica i Haradinaja, pa ne moramo dalje ni pricati...
 
Ok, moguće je i da grešim. Možda nije pravio cirkus i možda nema veze sa hiljadama mrtvih civila. A možda ima. To mora nekako da se utvrdi, zar ne? Imaš predlog kako?


A paralela za Hag i Šekija je sasvim na mestu. Ne može da se naziva junakom i herojem i čovek koji ode dobrovoljno u Hag na megdan zločincima i onaj koji radi upravo suprotno.

Tebi je logika ochigledno jacha strana ?!
Heroj je chovek koji se pokazao u ratu i na ratishtu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odlazak (ili ne odlazak) na sud , nema veze sa herojstvom !!!
Jel' to tebi jasno , ako nije idi u zutu centralu po definiciju i obrazlozenje ?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top