Недићева Србија!

Недић ???

  • ДА -продао је земљу и свој народ

  • НЕ -он је "српска мајка"

  • Не знам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Након што је распуштена Комесарска управа, немачки званичници у Београду су дошли на идеју да ће се стабилност Србије, а уједно и немачки углед повећати када би се оформила једна српска влада која бн била под ауторитетом немачке окупационе власти. Одмах су о томе обавестили Хитлера, који им је издиктирао услове под којима се може образовати српска влада.

Први предлози за формирање владе уследили су непосредно после распуштања Комесарске управе Милана Аћимовића. Предлог за образовање владе дали су на једној заједничкој седници: Ђура Докић, Лазар Марковић, др Коста Кумануди, Велибор Јонић, Димитрије Љотић, Михаило Олћан, Председник Српске Краљевске Академије Наука др Александар Белић и Александар-Цинцар Марковић. Првобитно је за председника владе предложен Димитрије Љотић, као образован и писмен човек. Љотић се захвалио и препоручио Милана Недића, који има великог ауторитета у народу.
И тако је трајала Недићева Србија ,квизна покорна западу и спремна да изврши
сваки њихов захтев.Продавао је своје људе ,хапсио оне који не мисле као он и био
покоран РАЈХУ!


Serbia_1941_44_Map.png
 
Poslednja izmena od moderatora:
Molim bar po jedan primer...

Iako znam da ga nema, i da je ovo laž, molim da me se razuveri, jer žalim da znam da li se nešto promenilo od prekjuče....



PS. Nit je prodao zemlju, nit je srpska majka,nit je isti kao Nedić... Molim preforumulisati.

Па није потпуно једнак Недићу али ако ужемо у срж капитализма фашизма видеђемо две неотуђиве споне.

мислите о томе
 
Kakvo glupo poredjenje.

Зашто је глупо и један и други раде за РАЈХ ,капиталистичко легло фашизма .

Тадић је баш као Недић дозволио да се подели земља,похапсио све који се противе његовом режму и наставља да ради оно што народ не жели .Да се баца на колена пред РАЈХОМ!
 
Mislim da bi za velicinu Srbije, pre svega, trebalo da pitamo Tomu i Vucica, koji je vec preko deset godina brane, a ona je sve manja. Dok su oni kohabitirali sa Milosevicem 90.tih. Otisla je Krajina i deo Bosne, koje je sebe nazvao Republika Srpska, a, 199. godine je otislo i Kosovo.
Ako ikog treba da pitamo o nezavisnosti Kosova, to pre svega, treba da pitamo njih dvojicu. To sto imaju novu stranku, ne znaci, da nemaju proslost.
 
Па није потпуно једнак Недићу али ако ужемо у срж капитализма фашизма видеђемо две неотуђиве споне.

мислите о томе

Ma mani ti to... Daj po jedan primer napšenja drugih, prodaje svojih ljudi, zavodjenja režima i pokornosti rajhu od strane Tadića. Samo daj po jedan primer.
 
Зашто је глупо и један и други раде за РАЈХ ,капиталистичко легло фашизма .

Тадић је баш као Недић дозволио да се подели земља,похапсио све који се противе његовом режму и наставља да ради оно што народ не жели .Да се баца на колена пред РАЈХОМ!

Ima jedna nezaobilazna sitnica, Tadic je demokratski izabran od strane gradjana Srbije dva puta, dok Nedic nije imao to zadovoljstvo.:per:To moze da se protumaci da je narod sam kriv za ono sto mu se desava...
 
Тадић продаје своје људе ,хапси оне који мисле друго него он сам ,заводи режим...Покоран је новом РАЈХУ !
Molim bar po jedan primer...
Daj po jedan primer napšenja drugih, prodaje svojih ljudi, zavodjenja režima i pokornosti rajhu od strane Tadića. Samo daj po jedan primer.

Iako znam da ga nema, i da je ovo laž, molim da me se razuveri, jer žalim da znam da li se nešto promenilo od prekjuče....
 
Ima jedna nezaobilazna sitnica, Tadic je demokratski izabran od strane gradjana Srbije dva puta, dok Nedic nije imao to zadovoljstvo.:per:To moze da se protumaci da je narod sam kriv za ono sto mu se desava...

Како желиш али има још једна незаобилазна ситница ,комунисти нису излазили на изборе .

Пази сада после бомбардовања 1941 од стране нациста ,Недић је појављује као српска мајка која штити Србију.

Након бомбардовања Југославије 1999 ,ПРАР ГОДИНА ПОСЛЕ ,Тадић се појављује као српска мајка која штити Србију .Односно тада Југославију коју је поцепао и раздерао и пао на колена РАЈХУ.
 
Da dam i ja svoj skroman doprinos biografiji dicnog nam fasite Borisa Tadica.

Boris Tadic-Bota rodjen nam je u Sarajevu 15. januara 1958.g. bio je srpski marionetski politicar i saradnik okupatora.

Vodio je marionetsku vladu poznatu kao Cvetkovic-Tadic u Srbiji za vreme okupacije od strane nacisticke unije Amerika-Nemacka koja ga od 27. juna 2004.g. postavlja za presednika Srbije a zatim sam sebe postavlja i za njenog dozivotnog predsednika..

Njegove malobrojne pristalice su ga nazvale "Srpska majka" i "Otac nacije".

Po oslobodjenju zatvoren je u Beogradu gde je i pocinio samoubistvo skocivsi kroz prozor dok cuvari nisu pazili.


ps ovakva burna i svetla biografija jednog od vodecih srpskih kvislinga sa pocetka XXI veka predstavlja svakom fasistickom demokrati uzor i daje snagu za nove radne i politicke pobede.

SA VEROM U DEMOKRATSKU DIKTATURU !!!
SMRT NARODU SLOBODA FASIZMU !!!
 
Poslednja izmena:
Kakvo glupo poredjenje.

Ovo je odlicno poredjenje,Nato pakt jednako trojni pakt,Amerika jednako Njemacka,itd samno sto je ovaj danasnji evroatlantski rajh koristi mnogo sofisticiranije metode nego treci rajh koji je uglavnom koristio golu silu u okupaciji svjeta ovi danas pored gole sile Srbija,Avganistan,Irak itd koriste i druge metode za ovladavanje svjetom i svjetskim resursima
 
Тадић продаје своје људе ,хапси оне који мисле друго него он сам ,заводи режим...Покоран је новом РАЈХУ !
Molim bar po jedan primer...
Daj po jedan primer napšenja drugih, prodaje svojih ljudi, zavodjenja režima i pokornosti rajhu od strane Tadića. Samo daj po jedan primer.


Iako znam da ga nema, i da je ovo laž, molim da me se razuveri, jer žalim da znam da li se nešto promenilo od prekjuče....
 
Nedićeva Srbija se na sjeverozapadu graničila s Mađarskom, na zapadu s Nezavisnom Državom Hrvatskom, na jugozapadu s Crnom Gorom i Albanijom (italijanskim protektoratima), jugoistoku s Bugarskom, a na sjeveroistoku s Rumunjskom. U sastav države je formalno spadao i Banat, ali su njime de facto vladali pripadnici njemačke nacionalne zajednice

Šta bi, pojela maca lažovski jezik, ili slučajno ne vidiš konkretno i jasno pitanje?


Тадић продаје своје људе ,хапси оне који мисле друго него он сам ,заводи режим...Покоран је новом РАЈХУ !
Molim bar po jedan primer...
Daj po jedan primer napšenja drugih, prodaje svojih ljudi, zavodjenja režima i pokornosti rajhu od strane Tadića. Samo daj po jedan primer.

Iako znam da ga nema, i da je ovo laž, molim da me se razuveri, jer žalim da znam da li se nešto promenilo od prekjuče....
 
general Mladic danas
DMihailovic_poternica.jpg

Извини молим те то је Радован.

Ратко Младић је човек који је бранио Југославију и при томе комуниста,баш као и његов отац који је био врховни командант убијен у нападу на усташе.

Ратко Младић је у ЦРВЕНОЈ АРМИЈИ која ослобађа

Soviet_Yugoslav_commanders.jpg

:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top