Ноћ вештица у Србији

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Слушам и читам, како се врше припреме за прославу Ноћи вештица у Београду и још неким градовима.
Имао сам дуел са разредним старешином мог најмлађег детета, у вези прославе Дана заљубљених, која је била организована у основној школи.
Моје дете иде на веронауку. Тамо учи нешто сасвим друго, нешто где се наведени ПРАЗНИЦИ не помињу...Ко нам збуњује децу?
Деда Мраза смо захваљујући комунизму и КОКА КОЛИ одавно прихватили.
Сад неко покушава на мала врата да провуче нешто, што нема никакве
повезаности са нашом историјом и обичајима. Ми имамо своје Свеце, од којих су неки пандам за наведене празнике, али чињеница је, да некоме у овој држави не одговара, да се они светкују.
:rtfm::dash:
 
To sto se uci na veronauci je predpostavljam i u sukobu sa onim sto se uci iz istorije i biologije tako da to bas nije relevntno za nauku danas , a da su ti novi praznici pomodarstvo to je tacno , al ako se deci svidja onda i nije neki problem ... mislim nece zbog tih proslava i crtkanja na casu jednom godisnje za halloween , deca postati ****** , sektasi ,satanisti , bezboznici ... kao sto pojedine dezurne paranoicne budale i domaca talibanstina implicira .
 
Слушам и читам, како се врше припреме за прославу Ноћи вештица у Београду и још неким градовима.
Имао сам дуел са разредним старешином мог најмлађег детета, у вези прославе Дана заљубљених, која је била организована у основној школи.
Моје дете иде на веронауку. Тамо учи нешто сасвим друго, нешто где се наведени ПРАЗНИЦИ не помињу...Ко нам збуњује децу?
Деда Мраза смо захваљујући комунизму и КОКА КОЛИ одавно прихватили.
Сад неко покушава на мала врата да провуче нешто, што нема никакве
повезаности са нашом историјом и обичајима. Ми имамо своје Свеце, од којих су неки пандам за наведене празнике, али чињеница је, да некоме у овој држави не одговара, да се они светкују.
:rtfm::dash:

Eno sinoć na Pinku ( zvali me iz druge sobe da pogledam) javno i grupno to proslavljaju sa sve nekim hrvatom u ulozi "voditelja" uz još jednu od mnogih nam milih i dragih spoMzoruša na TV ekranima...missim šta reći sem " videla žaba ...pa i ona digla OBE noge "!...dno, kič i šund:dash:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top