Moguca trudnoca !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

stanislav36

Početnik
Poruka
5
Posto vidim da su svi ovde brizni i spremni da pomognu, reko daj i ja da pitam nesto ...
Naravno po naslovu mozete zakljuciti da ne trazim brojeve za loto ... :)
Imam gadnu situaciju, spavao sam sa devojkom tacno 4. dan posto je dobila menstruaciju, ejakulacija se odigrala napolju a sad njoj kasni oko 6 dana a inace joj nekasni, cak i ako se to desi bude oko dan, dva ... Znam da je najbolje da uradimo test, ali nemogu je naterati nema sanse a cekanje me ubi ima da osedim i ocelavim u isto vreme ... hvala unapred
 
Posto vidim da su svi ovde brizni i spremni da pomognu, reko daj i ja da pitam nesto ...
Naravno po naslovu mozete zakljuciti da ne trazim brojeve za loto ... :)
Imam gadnu situaciju, spavao sam sa devojkom tacno 4. dan posto je dobila menstruaciju, ejakulacija se odigrala napolju a sad njoj kasni oko 6 dana a inace joj nekasni, cak i ako se to desi bude oko dan, dva ... Znam da je najbolje da uradimo test, ali nemogu je naterati nema sanse a cekanje me ubi ima da osedim i ocelavim u isto vreme ... hvala unapred

Ma, i vreme ti je...:per:
 
hahahaha ma to 36 mi je datum rodjena, a inace sam mladji malo ...
nije mi jos vreme za tako nesto bar dok ne nadjem neki dobar posao ta deca su izdatak, ne kazem da ne zelim da ih imam, skroz suprotno, samo ne u ovom trenutku ...
Tako da mi je bitno da znam koje su sanse za trudnocu, reko cisto da znam, da se iskuliram malo ...?!
 
hahahaha ma to 36 mi je datum rodjena, a inace sam mladji malo ...
nije mi jos vreme za tako nesto bar dok ne nadjem neki dobar posao ta deca su izdatak, ne kazem da ne zelim da ih imam, skroz suprotno, samo ne u ovom trenutku ...
Tako da mi je bitno da znam koje su sanse za trudnocu, reko cisto da znam, da se iskuliram malo ...?!

stvarno minimalne....:lol:
 
Netreba da se toliko uzbudjujes.Nije mi jasno samo zasto je toliko tesko povesti racuna i zastititi se,to je bar lako u danasnje vreme.Ukoliko je taj 4 dan jos uvek imala sanse su minimalne cak teorijske ali ako joj je prestalo krvarenje onda postoji sansa.Zacece moze da se desi i to je najcesce 2-3 dana pred dobijenje menstruacije kao i 2-3 dana po prestanku.Nezaboravi da u tim situacijama zena moze biti trudna,a da normalno dobije menstruaciju u prva dva meseca trudnoce.Testovi kao testovi su pouzdani 70-80% jer oni rezultate daju na osnovu hormonalnih poremecaja.Test treba da uradi ali u periodu 7-10 dana po snosaju,jer je 5 dana porebno semenu da dodje do jajane celije i za jos 5 dana jajna celija je dosla u matericu gde pocinje od tog dana da se stvara fetus.Potpuno je normalno da nema simptome trudnoce prvih 20 dana,a isto tako moze da podnese trudnocu tako dobro da moze fudbal da igra.Test treba da uradi ujutru kad ustane.
To sto ti kazes kako nisi spreman za decu,ako nisi u 36-toj godini neces ni u 46-toj,jer kad se to desi sve dodje na svoje.I to sto ona nece da uradi test zapitaj se da li si siguran da ga ona vec nije sama tajno uradila jer ona zna tvoje misljenje pa ako je trudna vrlo lako moze da se desi da bez tvog znanja ode i abortira.I tada nemas prava da je kritikujes jer ti u startu ispada da dizes ruke od tog deteta i na neki nacin je teras na to.
Ako ti u 36-toj godini nisi spreman za zivot koji si stvorio onda si ti decko i razmazen i sebican jer se tu neradi o tebi nego o jednom malom bicu koje je u potpunosti zavisno od tebe.
 
Zacece moze da se desi i to je najcesce 2-3 dana pred dobijenje menstruacije kao i 2-3 dana po prestanku.

????????

"Napogodniji dani" za oplodjenje je sredina ciklusa (tj na pola puta izmedju dva krvarenja). Znaci sve zavisi koliko dana traje ciklus.

To sto ti kazes kako nisi spreman za decu,ako nisi u 36-toj godini neces ni u 46-toj,jer kad se to desi sve dodje na svoje.
Ako ti u 36-toj godini nisi spreman za zivot koji si stvorio onda si ti decko i razmazen i sebican jer se tu neradi o tebi nego o jednom malom bicu koje je u potpunosti zavisno od tebe.

Nema 36 godina, vec je to datum njegovog rodjendana ;)
 
Nema 36 godina, vec je to datum njegovog rodjendana ;)

Ок, знамо да је рођен 36. али није рекао ког месеца?:)
Него, није ми јасно зашто се плаши да постане отац?
Шта ћеш лепше у животу од деце?
У принципу, на тест и преглед се иде ако циклус касни месец дана.
То је сигнал да се нешто неуобичајено дешава.:)
 
Ок, знамо да је рођен 36. али није рекао ког месеца?:)
Него, није ми јасно зашто се плаши да постане отац?
Шта ћеш лепше у животу од деце?
У принципу, на тест и преглед се иде ако циклус касни месец дана.
То је сигнал да се нешто неуобичајено дешава.:)

Apsolutno se slazem sa ovim... :ok:

Ne vidim da neko treba da se plasi ili bezi od toga da postane roditelj,sta je lepse nego kada ti te male rucice pomaze obraz i kada ti upute nevin osmeh pun ljubavi.... :heart:

Samo napred hrabrost je postati roditelj a ne bezati od te cinjenice...
 
A sta ste navrli....napisao je da zeli da nadje dobar posao....ok je imati decu ako imas uslove za to...mada uslovi se stvore ali...hmm

Nacice posao... takve stvari se uvek rese kada dodje beba...
Znas,na zalost mnogi ne mogu da imaju decu i dali bi sve na svetu da je dobiju i onda kada se neko nadje u ovakvoj situaciji na sve moguce nacne gleda da tom nekome docara kako je to lepo i kako treba da istraje u svemu tome..Ja sam eto zbog tih nekih razloga ''navrla''... ;)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top