hocu da iskacem iz aviona sa padobranom

to ti nije pametna ideja bar ne u srbiji. pre tri godine kretao sam u pilotsku akademiju vrsac. zelja mi je bila da pre pocetka obuke za pilota skocim sa padobranom. razgovarao sam sa predsednikom jednog bg-e kluba koji mi je rekao:"ukoliko zelis da sacuvas glavu, ruke, noge, nemoj nikada da probas. skacemo sa rashodovanim vojnim padobranima". 7 dana posle razgovora, poginuo je momak iz batajnice - nije mu se otvorio padobran!!!

nadam se da sam pomogao
 
Ja sam skakao sa rashodovan vojnim padobranima i nije mi nista bilo, ali postojala je velika opasnost da nesto bude, to tek sad vidim. Ako hoces da budes sigurna u opremu idi na zrenjaninski aerodrom, imaju jako dobru opremu, ako zelis blize informacije, obrati mi se.
 
TijanaS:
Da li u Beogradu postoji mogucnost da neko ko nikada nije iskakao sa padobranom to uradi. Ustvari ja ne bih da iskacem sama vec sa nekim. Bilo kakva informacija o padobranskoj skoli bi mi koristila! HVALA!!!!

Ako si jos ivek zainteresovana za padobranstvo ja bih za 20-tak dana upisao obuku (naravno prvo moras to da prodjes) pa onda.... Cena je 125eur i u cenu su uracunata 2 skoka a posle ti cena skoka varira u zavisnosti sa koje visine skaces (10-18eur).
[/b]
 

Back
Top