Medicinski fakultet

Da li neko zna kako ove godine stvari stoje sa rokovima na nasem fakultetu? Za bolonjeze i bez apsolvenata of kors :)

Po akademskom kalendaru :

Avgust (22.8. - 2.9.)

Septembar (12.9. - 23.9.)

e sad... zanima me koliko jos rokova imamo u oktobru... kada pocinju i dokle traju... i da li je oktobar II, kako sam cuo od kolega, rok u kome moze da se polaze samo jedan ispit (do ciste godine ili uslova za budzet) ili je redovni rok, kao oktobar I ?
 
Da li neko zna kako ove godine stvari stoje sa rokovima na nasem fakultetu? Za bolonjeze i bez apsolvenata of kors :)

Po akademskom kalendaru :

Avgust (22.8. - 2.9.)

Septembar (12.9. - 23.9.)

e sad... zanima me koliko jos rokova imamo u oktobru... kada pocinju i dokle traju... i da li je oktobar II, kako sam cuo od kolega, rok u kome moze da se polaze samo jedan ispit (do ciste godine ili uslova za budzet) ili je redovni rok, kao oktobar I ?

Doznao sam u medjuvremenu... B-) ova dva i oktobar I kao redovni... oktobar II vanredni (uvek ga odobre ali placa se 1000din. po ispitu, kao i u svakom vanrednom roku)... a oktobar I je krajnji za hvatanje uslova, koliko sam razumeo...
 
Zanima me da li ima neko ko je upisao smer strukovni zubni proteticar? Nisam dovoljno informisana,mnogi kazu da se to isto gleda kao i sa srednjom strucnom spremom-zubni tehnicar i da je bolje da ostanem na srednjoj skoli nego da se maltretiram oko toga jer na skoro isto dodje... Pa me zanimaju vasa misljenja,da li se poklapaju ili su drugacija? :)
 

Back
Top