Srbija ne radi......svi kradu i otimaju

Aitchison

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.991
kao pandan temi :

Srbija radi - Beograd krade i otima

.....kako to podseca na one siptarske parole . " kosovo radi, beograd se gradi"...:think:

elem......u srbiji , sem nekih inicidentnih pojava NIKO NISTA NE RADI........i nemoj da se lazemo, jos dugo ce biti tako, a bogami i gore.........

pa posto niko nista ne radi onda je i tema o srbiji koja shatro radi, smesna......
sa druge strane, ko god moze, taj krade i otima......od portira u propaloj fabtici koji propusta gancije da preskacu ogradu i seku kablove ........do politicara i tajkuna koji se tale u milionima evra..............

manite se beograda........niste nista bolji .....sve je to isti qraz, samo sto je kod vas u manjem pakovanju:think:
 
glavni lopovi u zemlji su Tadicevci / DS-ovci

90tih je takodje bilo lopovluka ali taj lopovluk je bio donekle podnosljiv, ogledao se u tome u kojoj je kafani koji politicar napravio koliki ceh , i koliko je stanova uzeo preko firme , vlade za svoju familiju.

Dans se lopovluk ogleda u tome koliko u budzetu fali milijardi evra....
 
Hajdemo da uzmemo još kredita. Ako uzmemo milijardu, a ja od toga štrpnem tričavih 50 hiljada, to niko neće da primeti. Meni taman dosta da kuću na Dedinju podignem do prve ploče. A posle, će da bidne još kredita.
Onim penzionerima i raznoj golo...ziji ču da dam neku crkavicu, da imaju za lebac i novine.
Privreda da radi? Šta će mi to? Ko će da mi posle daje kredite i od čega ću da štrpnem i podignem krov na onoj kući na Dedinju ako privreda proradi?
 
glavni lopovi u zemlji su Tadicevci / DS-ovci

90tih je takodje bilo lopovluka ali taj lopovluk je bio donekle podnosljiv, ogledao se u tome u kojoj je kafani koji politicar napravio koliki ceh , i koliko je stanova uzeo preko firme , vlade za svoju familiju.

Dans se lopovluk ogleda u tome koliko u budzetu fali milijardi evra....

Kada ces shvatiti , roDZaCHe, da je u srbiji , kradja na vlasti, olimpijski sport??........deo folklora, narodni obicaj, genetska deformacija..........????

ko god da bude na vlasti, krasce koliko god moze.......sve je to ista bagra, i sve to treba potamaniti , a zemlju dati nekome na upravljanje ko ume da napravi pare za sebe , ali i za raju.........
 
kao pandan temi :



.....kako to podseca na one siptarske parole . " kosovo radi, beograd se gradi"...:think:

elem......u srbiji , sem nekih inicidentnih pojava NIKO NISTA NE RADI........i nemoj da se lazemo, jos dugo ce biti tako, a bogami i gore.........

pa posto niko nista ne radi onda je i tema o srbiji koja shatro radi, smesna......
sa druge strane, ko god moze, taj krade i otima......od portira u propaloj fabtici koji propusta gancije da preskacu ogradu i seku kablove ........do politicara i tajkuna koji se tale u milionima evra..............

manite se beograda........niste nista bolji .....sve je to isti qraz, samo sto je kod vas u manjem pakovanju:think:

Kevi i caletu otisla kicma i dusa u ****** od poslova koje rade.A direktori su im ovi sto su jedva prosli 8 razreda osnovne!I sta hoces da kazes?Da se sve pare ne slivaju u BG!Nemoj biti smesan majke ti!

Ti ovde poredis portire i politicare,mislim!:lol::roll:
Beograd je crna rupa sto se para tice,a to svako normalan u ovoj Srbiji vidi.
 

Back
Top