Kako izgubiti nevinost?

ma ok....ja sam mushko....
"nevinost" sam izgubio sa 19 godina....
prvi put sam poljubio devojku sa 18 godina....
strashne brojke A???
ma bolje to shto pre odradi....odvalice te od zayebavanja ortaci.....
opusti se choveche....
i tvoju nevinost treba neka da zasluzi :wink:
 
ne *ebe lep nego DOSADAN!
od danas mladicu budi DOSADAN (uporan) kako god.
i ne sedi na tri stolice nego nisani jednu ima da da za maksimum mesec dana.
kad si do sada cekao mozes i mesec dana.
zelim ti USPEH....
sledeci topic od tebe neka bude "mogu li da je rasporim" ili nesto slicno.
srecno omladinac
 
paja1986:
anjaanja:
Sacekaj fax, ribe ce ti se same nuditi, neces verovati...
:D
Ma sve je to lepo ali ja vise nemogu da izdrzim kapiras?Jeste da ni vecinja mojih drugova je nevino ali devojke kazu sladak si i to ali nista vise od toga!Cak se i moja najbolja drugarica hvali kako je izgubila nevinost! :)

Istina je da je devojkama oduvek bilo i uvek ce im i biti lakse u tom podrucju, ali ako ti se bas toliko zuri, izadji negde u grad i pronadji neku od svih onih silnih radodajki, potucaj i eto! Neces vise biti nevin! A ima ih mnogo, veruj mi! Ako ne znas kako da prepoznas, idi putem pokusaja: dohvati neku ribu, vackaj je malo po malo, pa onda sve vise i ako se ne buni-vodi je negde i opali! Nista lakse! :lol: :twisted:
 
nadjesh fino neku devojchicu...pa se onda fino vodate za ruchice, cvrkucete, idete na sladoled, u bioskop, ljubite se u parku na klupi, chujete se telefonom, ti joj poonekad usput uberesh neki cvetak, ili ona tebi donese neku liiizuuu... i sve tako...usput upoznajete telo jedno drugog, mazhenjem, poljupcima, ti skontash shta nju pali... i onda krenesh da radish na njenoj 'zhelji' ( naravno sve ovo vreme ti si strashno cool, poshto se samozadovoljish pre svakog izlaska s njom :wink: )i onda kad je jednog dana toliko nalozhish da ti ona jednostavno kazhe: " ne mogu vishe ovako, zhelim te jako, 'uzmi me'" i slichno, onda ti kazhesh : (kao iznenadjen ) zaista zhelish "to", ali znash, ja to nikad nisam radio :oops: , ona ti u momentu 'oprosti' tvoju nevinost (i kao naivnost :wink: ), odvede te za ruchicu negde... i 'oduzme' ti to breme kojeg tako zheljno zhelish da se reshish :lol:
opusti se bre :!: iskuliraj :!: mnogo su zanimljiviji frajeri koji bez obzira na zhelju , ne pokazuju da zhele samo sex, nauchi neshto od zhena , to njima daje 'moc' zar ne ? :lol:
(btw sa devojkom koja te voli cesh moci svakodnevno da se 'usavrshavash') :lol: :lol: :lol:
 
anjaanja:
paja1986:
anjaanja:
Istina je da je devojkama oduvek bilo i uvek ce im i biti lakse u tom podrucju, ali ako ti se bas toliko zuri, izadji negde u grad i pronadji neku od svih onih silnih radodajki, potucaj i eto! Neces vise biti nevin! A ima ih mnogo, veruj mi! Ako ne znas kako da prepoznas, idi putem pokusaja: dohvati neku ribu, vackaj je malo po malo, pa onda sve vise i ako se ne buni-vodi je negde i opali! Nista lakse! :lol: :twisted:


A ako se buni - opali je, i vodi negde !!!
 
raindog:
nadjesh fino neku devojchicu...pa se onda fino vodate za ruchice, cvrkucete, idete na sladoled, u bioskop, ljubite se u parku na klupi, chujete se telefonom, ti joj poonekad usput uberesh neki cvetak, ili ona tebi donese neku liiizuuu... i sve tako...usput upoznajete telo jedno drugog, mazhenjem, poljupcima, ti skontash shta nju pali... i onda krenesh da radish na njenoj 'zhelji' ( naravno sve ovo vreme ti si strashno cool, poshto se samozadovoljish pre svakog izlaska s njom :wink: )i onda kad je jednog dana toliko nalozhish da ti ona jednostavno kazhe: " ne mogu vishe ovako, zhelim te jako, 'uzmi me'" i slichno, onda ti kazhesh : (kao iznenadjen ) zaista zhelish "to", ali znash, ja to nikad nisam radio :oops: , ona ti u momentu 'oprosti' tvoju nevinost (i kao naivnost :wink: ), odvede te za ruchicu negde... i 'oduzme' ti to breme kojeg tako zheljno zhelish da se reshish :lol:
opusti se bre :!: iskuliraj :!: mnogo su zanimljiviji frajeri koji bez obzira na zhelju , ne pokazuju da zhele samo sex, nauchi neshto od zhena , to njima daje 'moc' zar ne ? :lol:
(btw sa devojkom koja te voli cesh moci svakodnevno da se 'usavrshavash') :lol: :lol: :lol:

Koja si ti proždiračica nevinih pilića!
Kakva nepogrešiva strategija...impresionirana sam. :lol: :lol: :lol:
 
snoshaj efendija:
Ne racunaj na svoje drugarice tj. vrsnjakinje.Od njih nema leba.Najbolje da to uradis sa nekom matorom kokom (na primer 1965 godiste).Mozda nesto i naucis.One u principu tvrde da su iskusne do dzadza... :wink:

Pazi shinko, na veeeoooooma si tankom ledu... :D


Sto se tice teme, samo cu ti reci moju omiljenu misao za takve slucajeve:

"Kada se dvoje voze kolima POZELJNO je da bar jedno zna da vozi!".

Pa ti prstic iz gatja na chelence, pa think, think...
 
Nemoj da se zaleces po svaku cenu jer je prvi put samo jednom i nikad vise. Ostaje duboko urezan u memoriji tvoga secanja. Zato kad se to desi ti si ga najeb... ako ta provali da ti je to prvi put. Ima da te voza kao mladog majmuna jos ako je neka :twisted: ima da te 2x mladog majmuna.

ps
cuvaj se! :wink:
 
krvolok:
anjaanja:
paja1986:
anjaanja:
Istina je da je devojkama oduvek bilo i uvek ce im i biti lakse u tom podrucju, ali ako ti se bas toliko zuri, izadji negde u grad i pronadji neku od svih onih silnih radodajki, potucaj i eto! Neces vise biti nevin! A ima ih mnogo, veruj mi! Ako ne znas kako da prepoznas, idi putem pokusaja: dohvati neku ribu, vackaj je malo po malo, pa onda sve vise i ako se ne buni-vodi je negde i opali! Nista lakse! :lol: :twisted:


A ako se buni - opali je, i vodi negde !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
majstor
 

Back
Top