Јован Деретић, руски академик: Највеће зло данашње Србије је ДС

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Jovan Deretić, ruski akademik i istoričar

Istoričar Jovan Deretić za sebe kaže da je čovek paradoksa jer mu se desilo nešto što se retko sreće, da ga Amerika odlikuje titulom doktora istorijskih nauka, a Rusija proglasi članom Ruske akademije nauke i umetnosti. Deretić, rođeni Trebinjac koji je kao zakleti antikomunista otišao iz Jugoslavije prvo u Francusku, a zatim u SAD, ima ambiciju da se na domaćoj političkoj sceni angažuje jer „sramota ga je da sedi za kompjuterom i piše naučne radove dok je Srbija pod okupacijom i propad poda podaničkom vladom”.

J. Deretić: Najveće zlo današnje Srbije je DS. Svi planovi i ujdurme srpskih neprijatelja idu preko njih. To je prenosni mehanizam.

Ovo što rade Dinkić i Čanak ne bi mogli bez Tadića. Pitanje razbijanja Srbije, podela na pet regija, jeste planska podela na pet novih država smišljena u Briselu i Vašingtonu. Kako je Pajtić, koji je na čelu DS u Vojvodini, mogao da predloži plan otcepljenja Vojvodine? On to nije mogao uraditit bez podrške Borisa Tadića. Znači, ovo što radi Pajtić radi i Tadić.

Ja sam podeno krivičnu prijavu protiv Nenada Čanka zbog one mape Vojvodine koju je napravio. Evo, pola godine je prošlo, a da Tužilaštvo nije uradilo ama baš ništa. Znači, nemamo sudstvo, nemamo pravdu. U našim ministarstvima i generalštabu sede stranci koji komanduju i naređuju. Mi smo pod okupacijom.

Grom: Šta po Vama treba činiti?

J. Deretić: Postoje samo dva načina – pokušati stvoriti jak politički pokret i putem izbora mirno promeniti stanje, ili uzeti oružje u ruke! Trećeg nema! Oružje nije dobro, to niko pametan ne želi.

Ali, može da se desi da dođe do toga ukoliko nas uvedu u NATO pakt mimo referenduma. Budite sigurni da je građanski rat na pragu.

Kao i u slučaju da nas u Evropsku uniju uvedu bez referenduma, ako tamo potpiše neki Đelić, kao što je potpisao CSP ugovor koji predstavlja vrhunac poniženja Srbije, da mi moramo da ukinemo carine za njihove proizvode, a oni drže kineski zid prema našim proizvodima.

Grom: Zašto govorite da je Evropska unija loša?

J. Deretić: Ulazak u EU je loš jer od nas pravi koloniju. Svi planovi EU prema nama, privredni, politički, ekonomski, čisto su kolonijalni. Oni ovde vide samo rezervoar jeftine radne snage i tržište njihove bofl robe.

To je čist kolonijalni sistem. Ja kao Srbin ne mogu da se pomirim da budem kolonija. Nema šanse da se šta bilo tu poboljša, jer je to plan jedne globalne strukture koja ima pet prstenova vlasti i privilegija. Mi smo peti prsten – čista kolonija.

Niko ovde ne postavlja pitanje šta Srbija i srpski narod dobija, a šta gubi ulaskom u EU. Svaki domaćin će to pitanje postaviti – da vidimo računicu. Trube o vizama kao da mi nemamo ništa drugo nego samo da putujemo.
http://www.koreni.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1893

Идиотски је негирати да је Србија под окупацијом. Човек је потпуно у праву и износи чињенице. Да ли је то довољно да наивни који су гласали за дс и сличне партије прогледају?
 
Poslednja izmena:
http://www.koreni.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1893

Идиотски је негирати да је Србија под окупацијом. Човек је потпуно у праву и износи чињенице. Да ли је то довољно да наивни који су гласали за дс и сличне партије прогледају?

Bojim se da nije, jer koja je jasna alternativa?

P.S. Mi smo vec kolonija, samo to nam jos nije niko otvoreno rekao.
 
Slazem se sa uvazenim srpskim akademikom

J. Deretić: Najveće zlo današnje Srbije je DS. Svi planovi i ujdurme srpskih neprijatelja idu preko njih. To je prenosni mehanizam.

Ovo što rade Dinkić i Čanak ne bi mogli bez Tadića. Pitanje razbijanja Srbije, podela na pet regija, jeste planska podela na pet novih država smišljena u Briselu i Vašingtonu. Kako je Pajtić, koji je na čelu DS u Vojvodini, mogao da predloži plan otcepljenja Vojvodine? On to nije mogao uraditit bez podrške Borisa Tadića. Znači, ovo što radi Pajtić radi i Tadić.

Najvece srpsko zlo danasnjice je tzv Udruzenje lopova izdajnika i sljama zvano Demokratska Stranka. Posten Srbin u toj druzini nema sta da trazi.
 
a evo za dellboya dokaz da sudstvo i pravda u srbiji ne funkcionisu

Ja sam podeno krivičnu prijavu protiv Nenada Čanka zbog one mape Vojvodine koju je napravio. Evo, pola godine je prošlo, a da Tužilaštvo nije uradilo ama baš ništa. Znači, nemamo sudstvo, nemamo pravdu. U našim ministarstvima i generalštabu sede stranci koji komanduju i naređuju. Mi smo pod okupacijom.

Demokratska Stranka je navece zlo koje je zadesilo ovu zemlju i da bi se stvari promenile treba ih skinuti sa vlasti i lustrirati i krivicno procesirati sve do jednog.
 
Добар је текст,
него Теодосије небило ти заповеђено види да пре неко што убациш такав текст да га прво пребациш на Ћирилицу.

Апропо текста, поготово уводне речи, пре неких скоро три месеца ми је један човек изрекао опаску:
... ал неки од вас који сте као патриоте ...
на шта сам му одговорио:

"Не доживљавам себе као каквог Патриоту него више као лелемуда који пискара по форумима.
Да сам Патриота радио би оно што сваки Патриота ради кад му је земља под окупацијом."

Е сад што се овога тиче:
СРС је дефинитивно боља алтернатива. СРС не подржава окупацију Србије.
Па рекао би: бар би имали "наше" лопове на власти.
 
Poslednja izmena:
Jovan Deretic je obican sarlatan i prevarant...

Clan Ruske akademije nauka i doktor istoriskih nauka u USA, pa sarlatan i prevarant.:dontunderstand:
Bitange, hajde zovi gazdu da te odvede da te napoji. :hahaha:
Ova stvar se tebe i ostalih kreatura iz tvog plemena nista ne tice...za sada.
Na vreme cemo vas obavestiti kada dodjete na tapet da polozite racun. :mrgreen:
 
СРС је дефинитивно боља алтернатива. СРС не подржава окупацију Србије.

То! То! Да оне две женске СРС појаве баце једно пар клетви на наше заклете непријатеље. Биће им горе него да смо их гађали касетним бомбама..:lol:
 
Slazem se sa uvazenim srpskim akademikom



Najvece srpsko zlo danasnjice je tzv Udruzenje lopova izdajnika i sljama zvano Demokratska Stranka. Posten Srbin u toj druzini nema sta da trazi.

A ja mislim da on nije "srpski akademik", i mislim da on čisto nagađa... možemo ga nazvati PROROKOM...
A u sunce ti žarko pa svi sa podforuma politike su "proroci", a ovi političari i akademici iz "klupa" i "fotelja" su definitivno "poroci"! Al' da ne dužimo... 50% J.Deretić je u pravu, 50% nije... E sad koja je koja polovina, mislim da nikada nećemo saznati.

Što se tiče DS-a i ostalih pol. stranaka neću ništa da komentarišem, jer sam iskreni apolitičar!
 
Из авиона се види да власт ради на колонизацији и припреми народа за робовласништво, то је тако очигледно. Али крив је и народ који као стока дозвољава да га весла и лаже ко стигне....
 
A ja mislim da on nije "srpski akademik", i mislim da on čisto nagađa... možemo ga nazvati PROROKOM...
A u sunce ti žarko pa svi sa podforuma politike su "proroci", a ovi političari i akademici iz "klupa" i "fotelja" su definitivno "poroci"! Al' da ne dužimo... 50% J.Deretić je u pravu, 50% nije... E sad koja je koja polovina, mislim da nikada nećemo saznati.

Što se tiče DS-a i ostalih pol. stranaka neću ništa da komentarišem, jer sam iskreni apolitičar!


mali ti bre jos ni srednju nisi zavrsio a dajes sebi za pravo da sudis o nekom ko je americki doktor istorijskih nauka i clan ruske akademije nauke i umetnosti?
 
Od celog teksta sviđa mi se samo ovaj deo:

Postoje samo dva načina – pokušati stvoriti jak politički pokret i putem izbora mirno promeniti stanje, ili uzeti oružje u ruke! Trećeg nema! Oružje nije dobro, to niko pametan ne želi.

Problem je u realizaciji ove ideje. Pokušao Bogoljub pa ga napenališe i evo ga sedi mi u komšiluku i nos ne sme da pomoli iz Rusije. Frka je što ako nisi slizan sa mafijom, a pokušaš da stvoriš jaku partiju koja bi, eventualno, pobedila na izborima, rizikuješ ozbiljne posledice od "trovanja" olovom.
 
SRS je najbolji saveznik DS.

file.php
file.php
file.php


Па се ..............."САМОРАСТУРИЛА"!!! :hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:


Теби изгледа ника'д није досадно!?
 
mali ti bre jos ni srednju nisi zavrsio a dajes sebi za pravo da sudis o nekom ko je americki doktor istorijskih nauka i clan ruske akademije nauke i umetnosti?

"Ne osonždajte da ne osonždeni bondete!"(Iz Besede na Gori, Matej VII)
"Ne osuđujte da ne osuđeni budete!"

I nemoj da me nazivaš "malim" i da me potcenjuješ, i ja ću za koju godinu postati "akademik", a tebi bih preporučio da se koncentrišeš kada "čitaš", jer si pročitao da ga ja osuđujem,... Gde ga ja to osuđujem? Ceo njegov tekst je kao proročanstvo, to može da shvati i dete koje je tek naučilo da čita i piše. Samo komentarišem, a Ti očito umišljaš! :roll:
 

Back
Top