Soping u Solunu (Cosmos, Meha Outlet..)

nervic

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svima..
Unapred se izvinjavam ukoliko na forumu vec postojiodgovor na neka od mojih pitanja, nisam imao vremena da detaljnoiscitavam sve pa sam odlucio da pitam direktno sta me zanima.
Zainteresovansam za kupovinu garderobe (uglavnom sportske), u Solunu. Preko nekihdrugova sam dobio informaciju da je najbolje resenje za to footlockerkoji se nalazi u sklopu trznog centra cosmos. On mi i odgovara zbogtoga sto preko footlockerovog sitea mogu da vidim sta trenutno imaju nalageru i koje su cene. Medjutim, taj site se ne odnosi direktno nagrcki footlocker, pa me zanima da li se cene razlikuju od footlockerado footlockera, obzirom da ih ima po svim vecim svetskim gradovima.
Drugopitanje se odnosi na povracaj taksi (tax free). Da li neko od vas mozena nekom plasticnom primeru da mi pojasni o cemu se tu radi i da lipostoji neka univerzalna tarifa prema kojoj se vrsi povracaj na granici?
Trece,posto nisam imao prilike da putujem cesto, zanima me kako na granicnimprelazima tarifiraju i carine garderobu, kako procenjuju njenuvrednost, kolike su carine i kako vrsim transfer kupljenih stvari prekomakedonske granice tj. da li se i tamo placa nesto. Posto je garderoba u pitanju, da li je moguce skinuti sve etikete i u povratku slagati da je to moja garderoba koju sam vec poneo na putu ka solunu?
Na kraju, voleobih da mi ako neko ima iskustva sa kupovinom sportske garderobe usolunu kaze koje su jos prodavnice dobre za povoljnu kupovinu, a da sebave prodajom firmirane garderobe (posebno ukoliko u njima mogu dakupim champion, russel athletic.. posto ih footlocker nema uasortimanu!), i da li postoje siteovi na kojima mogu imati uvid u robu koju trenutno imaju na prodaju i cenama te robe.
Unapred hvala na odgovorima
 
U Solunu postoji i adidas outlet koji se nalazi na putu za Katerini,nije daleko od grada!U outletu koji pominjes mozes da nadjes veoma lepe stvari i veoma povoljne cene ali moze i da se desi da ne nadjes nista!Ima u Grckoj i outlet magazin ili knjizica u kojoj su navedeni svi outleti u Grckoj pa ako imas nekog poznanika u Gr moze da ti je nabavi!Ima i jos jedan outlet koji je na ulazu u Larisu veoma dobro snabdeven i jos se nije desilo da odem tamo i da nesto ne nadjem!
P.S knjizica koju sam pominjala zove se STOCK i broj na kom mozes da DOBIJES INFORMACIJE je 210 2594100 pod uslovom da znas grcki.:DOvo je broj od izdavaca!Evo ti i fax2102586740!
Srecno!
 

Back
Top